FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Monitoring GPS - jaką markę polecacie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
olimpia51374
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lis 2017
Posty: 1
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sob Lis 04, 2017 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczerze to wszystkie sa do siebie podobne, ważniejsze i tak są dobre i cały czas aktualizowane mapy a nie same GPSy.
_________________
Katalog pożyczek pozabankowych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
skolopendra934
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Sob Lis 25, 2017 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Artex, z Twojego postu wynika, że szukasz monitoringu dla firm, nie dla prywatnych samochodów? Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z usług firmy, którą podlinkowałeś?
Jeśli myślisz nad wdrożeniem zupełnie nowego systemu, polecam Ci rozwiązania gpsguardian.pl, tak jak pisał marcus, warto z nimi współpracować. Jako jedyni w kraju (przynajmniej ja nie spotkałam się z inną firmą tego typu), mają w ofercie zintegrowane systemy kontrolowania pracy samochodów, maszyn i ludzi. Zwłaszcza przy nowych systemach a nie modernizacji starych, warto od początku przewidzieć potrzeby, jakie wystąpią w przyszłości i zawczasu zainwestować w system gromadzący potrzebne dane w jednym miejscu. Jestem zwolenniczką rozwiązań montowanych na stałe, ale oferują też systemy mobilne i w formie aplikacji na telefon.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Pon Mar 19, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ubezpieczenie to jedna sprawa, ale warto tez zainwestować w odpowiedni lokalizator gps by ubezpieczyć się na wypadek kradzieży naszego samochodu. Czytałem tutaj https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-gantotal/ o tym jakie sa korzyści z zamontowania takiego lokalizatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pią Kwi 06, 2018 10:23 am    Temat postu: Ochrona Odpowiedz z cytatem

Ja muszę się Wam przyznać, że początkowo trochę lekceważyłam sobie kwestie ochronne wobec własnego domu. Mieszkam bowiem na nowym osiedlu jednorodzinnym i dotychczas wychodziłam z przekonania, że mojemu domowi nic nie zagraża. Widać , jednak myliłem się w ostatnim półroczu w pobliskich domostwach doszło do dwóch włamań. Postanowiłem się więc zabezpieczyć i zainwestowałam właśnie w monitoring. Ostatecznie zrobiłam research w sieci i postanowiłam skorzystać z kamerki internetowej zawartej w tymże sklepie internetowym - https://spy-center.pl Cena była bardzo przystępna i dlatego między innymi zdecydowałam się na zakup. W tej cenie mogłam liczyć na naprawdę porządny zakup. W ogóle przyznam Wam się tak na marginesie, że jestem fanką zakupów internetowych i co jakiś czas staram się przeszukiwać porządne okazje w tym celu. Naprawdę sporo w ten sposób udało mi się już "ustrzelić"... Czytam zresztą badania, z których wynika, że e-handel powoli będzie wypierał handel tradycyjny. Uciekam już, bo czas wracać do pracy, życzę miłego piątku i weekendu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bregos
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2018 12:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety na takim monitoringu za bardzo się nie znam :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kreweta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Mar 2017
Posty: 66
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Kwi 09, 2018 6:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eliza napisał:
Ubezpieczenie to jedna sprawa, ale warto tez zainwestować w odpowiedni lokalizator gps by ubezpieczyć się na wypadek kradzieży naszego samochodu. Czytałem tutaj https://www.gannet.pl/korzysci/korzysci-stosowania-gantotal/ o tym jakie sa korzyści z zamontowania takiego lokalizatora.

Następny geniusz -.- monitoring GPS nie zabezpiecza przed kradzieżą, bo złodzieje używają zagłuszarek GPS. I po samochodzie Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ireneuszmak
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2018
Posty: 10

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tematu wnioskuję, że autor tematu bardziej poszukuje kompleksowego systemu GPS dla floty pojazdów. Zdecydowanie przed zakupem odpowiedniego systemu warto skorzystać z artykułu http://sklep.hertzsystems.com/sledzenie-samochodu-gps
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 108

PostWysłany: Pon Cze 25, 2018 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio szukałem też paru ciekawych informacji na ten temat i znalazłem je tutaj - http://mapy.sosnowiec.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sro Paź 03, 2018 4:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy słyszałeś już może o systemie Flotman https://www.flotman.pl/lokalizacja-gps/samochody-osobowe/ mają naprawdę dobrze rozbudowany system, który pozwala na odpowiednie zarządzanie flotą samochodów m.in możemy również kontrolować ilość paliwa, styl jazdy naszych kierowców aby kierowali się zasadą "eco drivingu". Polecam sprawdzić bo to wale nie musi się kończyć tylko na tym, że wiemy gdzie znajdują się nasze firmowe auta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zyhys
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Sty 2016
Posty: 28

PostWysłany: Sob Mar 07, 2020 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zastanawialiście się może nad zakupem lokalizatora? https://notione.com/ - bardzo przydatny gadżet, wystarczy do tego odpowiednia aplikacja na naszym smartfonie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiodor90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2022
Posty: 96

PostWysłany: Wto Cze 28, 2022 9:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zajmujecie się transportem i macie flotę samochodów to jak najbardziej musicie zainwestować w solidny system monitoringu aut GPS. Najlepszy i godny polecenia to GeoNAVI, na stronie https://www.geonavi.com.pl/zastosowania/monitoring-samochodow-osobowych/ możecie zobaczyć jak sprawdza się w przypadku samochodów osobowych, co taki monitoring poza lokalizowaniem auta i zużycia paliwa potrafi określić. Będzie w tym ochrona przed kradzieżą czy monitorowanie przeglądów technicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 553

PostWysłany: Wto Lis 08, 2022 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem rozmowy. Jeżeli chodzi o mnie, to jakiś czas temu przeglądałem ostatnio różne portale i natrafiłem na genialną stronę, na której znajdziecie najróżniejsze kamery z całego świata, w tym np. kamery Turcja . Co Wy o tym sądzicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Pon Lut 20, 2023 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym dobrze przemyślał, w jaki sposób najskuteczniej podejść do kwestii związanych z prowadzeniem firmy transportowej. Wiem, że na rynku funkcjonuje wiele różnych systemów więc zastanowiłbym się, co mogłoby być najkorzystniejsze w danej sytuacji. Zastanawiam się, w jaki sposób wykorzystywany może być monitoring gps. Czytałem o Geonavi i nie sądziłem, że z takich narzędzi można korzystać bez podpisywania umowy. Myślę, że w dzisiejszych czasach postawienia na takie narzędzia jest ciekawym pomysłem. Co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy