FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Samochód zastępczy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 928

PostWysłany: Wto Sty 17, 2017 10:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naprawdę załatwienie sobie samochodu zastępczego nie wymaga cudów, tylko zwrócenia uwagi na podstawy. Macie dobra opracowanie na ten temat - Wypożyczalnia Samochodów 24. W zasadzie w takich sytuacjach znaczenie ma koszt i takie dopasowanie auta, które wystarczy nam do załatwiania codziennych spraw. A oczywiście w każdym przypadku radzę dokładnie sprawdzić umowę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pią Mar 31, 2017 9:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie agenta z polecenia z tego EuCOCAR, to tutaj a.kita@euco.pl warto napisać. Pan Adam naprawdę potrafi pomóc i wszystko wyjaśnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 12:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynajem aut długoterminowy to bardzo dobry sposób na auto zastępcze. Wiele firm oferuje bardzo korzystne oferty wynajęcia samochodu na dłuższy czas, więc jeżeli nie potrzebujecie auta to zgłoście się do jednej z takich firm. Ja korzystałam z firmy FatCar z Poznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pią Cze 30, 2017 8:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest świetna sprawa. Tylko jak to wygląda cenowo?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Lip 02, 2017 10:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przecież jesli jesteście ofiarą kolizji, to należy się Wam samochód zastępczy opłacony z OC sprawcy.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:44 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Wto Lip 25, 2017 10:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że jest wiele firm, ale EuCOcar jest naprawdę rzetelne i szybko działa, a to jest ważne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nrawe
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 26 Lip 2017
Posty: 10
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 26, 2017 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kup sobie jakiegoś taniego małego pierdzika i śmigaj, za 6/7 stów dorwiesz cinqusa i będziesz sobie śmigał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Czw Lip 27, 2017 10:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej pisać pod ten adres a.kita@euco.pl . To bezpośredni adres do agenta z EuCOcar. Pomaga załatwić takie auto.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1068

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 7:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy jest taka potrzeba, zdarzy się wypadek lub cokolwiek innego to taki zastępczy samochód się przydaje, jeżeli bez auta nie możemy się obejść
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Pią Lip 28, 2017 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Te wypożyczalnie to na prawdę dobra sprawa, ja jak byłam w podróży służbowej w Białymstoku to mi niestety auto padło, a tam jest własnie taka białostocka wypożyczalnia samochodów osobowych - PHU "Ryki" i udało mi się wszystko pozałatwiać bez problemów i miałam auto na 4 dni Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Sie 02, 2017 9:31 am    Temat postu: Wynajem auta Odpowiedz z cytatem

Poszukiwania czasem jednak się opłacają, długo szukałam na tym forum tematu o autach zastępczych i w końcu znalazłam Smile. Liczę na Waszą pomoc, bo temat jest dosyć poważny. Prowadzę z mężem drobny biznes, hurtownię sprzętu szkolnego, zaopatrujemy szkoły w mikroskopy, ławy, tablice i inne tego typu rzeczy. Biznes się dosyć fajnie kręci, bo zdobyliśmy sobie dosyć poważną pozycję na lokalnym rynku. Jeśli chodzi o samochód służbowy, to dysponujemy dostawczakiem, prawie 20-letnim. Na razie są pilniejsze wydatki niż nowe auto służbowe, ale już raz popsuł nam się samochód. Zanim został naprawiony, musieliśmy pożyczyć auto od znajomego. Chciałabym uniknąć drugi raz takiej sytuacji i w tej sytuacji może wyjściem byłoby wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia? Znalazłam takie w Gothaerze - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-assistance-pojazd-zastepczy - które w razie wypadku gwarantowałoby otrzymanie auta zastępczego. Jak sądzicie, to dobry pomysł?Z góry serdecznie dzięki za wszelkie podpowiedzi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pon Lis 27, 2017 10:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z EuCOcar. Warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tika
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2012
Posty: 25
Skąd: Wawa

PostWysłany: Nie Gru 03, 2017 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tymi odszkodowaniami z OC różnie jest, dlatego najlepsza opcja dla ludzi, którzy chcą mieć auto naprawione perfekt, na oryginalnych częściach to naprawa bezgotówkowa i zlecenie likwidacji szkody w warsztacie naprawiającym wóz. W Warszawie specjalistami od takich spraw są ludzie z zakładu http://www.sztukalakierowania.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 117

PostWysłany: Wto Sty 16, 2018 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z wypadkami i naprawami bywa różnie, czasami trzeba skorzystać z wynajmu długoterminowego auta jeżeli nie dostaniecie samochodu zastępczego. Znajoma korzystała w takim przypadku z firmy https://www.ddpartner.com.pl/samochody mają całkiem dobre ceny i dobre jakościowo samochody. Możecie skorzystać z krótko jak i długoterminowego wynajmu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
michalsobczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 542

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio miałam wypadek samochodowy i oddałam moje auto do blacharza i lakiernika w Łodzi: http://kris-cars.eu/. Oni bez problemu załatwili dla mnie auto zastępcze z OC sprawcy. Jestem bardzo zadowolona z ich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy