FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kredyt 123
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luki21
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Paź 29, 2017 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie jestem za braniem kredytów. Jeśli już muszę skorzytsać z takiej usługi muszę wszsytko solidnie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 3:09 pm    Temat postu: Pożyczka potrzebna Odpowiedz z cytatem

Witam,
Jestem zatrudniona na umowę o prace ale zarabiam niedużo, chce kupic sobie samochód, a na to potrzebuje kredytu około 20 000 tysiecy. Historie w BIK mam czysta, kredyt były tylko na mnie. Zastanawiam sie tez czy lepiej wziąć kredyt gotówkowy czy taki typowy kredyt samochodowy ? proszę o rade. Czytałam i opinie o pożyczkach zastanawiam się nad Alior Bankiem . Co radzicie ? Byłabym bardzo wdzięczny za pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
edgar
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 43

PostWysłany: Pią Lis 03, 2017 8:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W raiffeisen można dostać kredyt gotówkowy na dowolny cel. Czy za te pieniądze dokończysz budowę czy kupisz samochód to już twoja sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
manniikka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Lis 2016
Posty: 88

PostWysłany: Nie Lis 05, 2017 11:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy zawsze kredyt w banku to najlepsze rozwiązanie Czasem takie firmy od szybkich pożyczek oferują na prawdę korzystne warunki i bardzo szybkie pieniądze. Ja na przykład niedawno pożyczałam w ferratum i nie mam co do nich aktualnie żadnych zastrzeżeń!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exile
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 22 Maj 2017
Posty: 47

PostWysłany: Pon Lis 06, 2017 5:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie widzę problemu w braniu kredytów. Jeśli wybiera się kredyt dopasowany do swoich możliwości to nie będzie on stanowił najmniejszego problemu. Ostatnio wzięliśmy kredyt gotówkowy w Raiffeisen Polbank, atrakcyjne warunki spłaty, nieduże oprocentowanie - super oferta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Pią Gru 29, 2017 11:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie brałam, jednak czytałam sporo opinii i sprawdziłam dokładnie ich stronę https://kredyt123.pl/ i faktycznie widzę, że mają ciekawe warunki i na pewno atrakcyjne wśród konkurencji, jeśli chodzi o kredyt, który by mnie interesował. Akurat pożyczka, którą chciałabym sama wziąć nie byłaby duża, bo myślałam po prostu, że przydałoby się trochę pieniędzy na jakiś fajny wyjazd na ferie dla dzieci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daria18
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Sty 2018
Posty: 9

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 10:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kredyt to najgorsza rzecz, którą człowiek sam na siebie zapisuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ulella329
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doskonała oferta pożyczek bez zaświadczeń o dochodach – na Ratalska znajdziesz świetną pożyczkę pozabankową na kwotę nawet 10 tysięcy złotych. Jeśli potrzebujesz, możesz kwotę do spłaty rozłożyć na nawet 24 raty. Wszystkie formalności związane z udzieleniem pożyczki załatwisz. Można więc bez wychodzenia z domu zdobyć dodatkową gotówkę na dowolny cel.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1618

PostWysłany: Pią Mar 23, 2018 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ta firma zajmuje się udzielaniem chwilówek? Jeśli tak, podziękuję... Uważam, że rozsądniejszym rozwiązaniem byłoby zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który to umożliwia jest opisany na https://www.lm.pl/aktualnosci/informacja/113484/kredyt_dla_zadluzonych_bez_baz_jest_to_mozliwe serwis CONCASH.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamila900
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Mar 2018
Posty: 1
Skąd: wrocław

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 2:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja równiez zastanawiam się nad kredytem na zakup nowego samochodu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
DanielaMT77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 79

PostWysłany: Pon Mar 26, 2018 7:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak już brać kredyty to tylko na poważne sprawy. Na wakacje, święta itp. to na pewno nie decydowałabym sie pożyczać pieniędzy, wole już zacisnąć pasa. Ostatnio byłam zmuszona wziąc pożyczkę na start firmy. Znalazłam fajną opcję od https://bosspozyczka.pl i szybko dostałam pieniądze na konto. W sumie 10 tysięcy to też nie są jakieś bardzo duże kwoty Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 673

PostWysłany: Sro Kwi 04, 2018 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam okazję skorzystać z ich oferty i uważam że podjęłam bardzo dobrą decyzję. Firma rzetelna, doświadczeni doradcy i co ważne zrozumiała umowa. Do tego dużym plusem jest szybka decyzja oraz mało formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 2:47 pm    Temat postu: A może... Odpowiedz z cytatem

...warto skorzystać z karty kredytowej? Przede wszystkim dla mnie jest to o tyle ważne, że ostatnimi czasy karty kredytowe robią się coraz popularniejszym rozwiązaniem, które umożliwia bezpieczne korzystanie z pieniędzy. Oczywiście, że potem pieniądze trzeba zwracać, jednakże jeśli chodzi o mnie, to spłacam zadłuzenie w terminie i nie jestem nękany odsetkami. Jakby ktokolwiek był zainteresowany, to odsyłam tutaj -https://www.santanderconsumer.pl/karty-kredytowe/karta-visa-comfort,2.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
azurro
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 5
Skąd: Frombork

PostWysłany: Wto Kwi 10, 2018 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może oferta smartpozyczka jest warta uwagi?
_________________
Blizny szpecą nasze twarze, ale jednocześnie nadają im jakiś wyraz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 558

PostWysłany: Sro Cze 06, 2018 8:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

korzystałam z ich oferty i jak najbardziej polecam Smile potrzebowałam większej kwoty na zakup auta i nie było z tym żadnego problemu. Błyskawiczna weryfikacja i decyzja, raty dopasowane do moich możliwości. Widać, że firma dba o swoich klientów i to się ceni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy