FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kredyt hipoteczny który najlepszy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fernena
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2018
Posty: 509

PostWysłany: Pią Sie 16, 2019 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie można jednoznacznie stwierdzić który kredyt najlepszy, ponieważ to zależy od wielu czynników i u każdego to będzie inaczej wyglądać. Może najpierw poczytaj sobie na temat kredytów hipotecznych http://hipodrom.com.pl/ , wtedy będziesz wiedziała na co patrzeć, jak szukać itd.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kade1
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sie 2019
Posty: 5
Skąd: Kraków

PostWysłany: Pon Sie 19, 2019 1:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko to rzeczywiście stwierdzić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mkulawik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Sie 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Sie 21, 2019 12:43 pm    Temat postu: Alternatywne rozwiązania Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że warto podejść do tematu z nieco innej strony. Często szukamy "kredytów hipotecznych" i takie oferty mają bardzo wysokie koszty. Może warto sprawdzić inne rodzaje pożyczek lub kredytów gotówkowych? Mogą dostarczyć nam takie same pieniądze, a nie rzadko na lepszych warunkach. Polecam zajrzeć na porównywarki takich ofert, np. https://www.morebanker.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Wrz 11, 2019 7:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba z pewnością sprawdzać oferty banków, porównać je i obliczyć własne możliwości. Trzeba pamiętać też, że do kredytu hipotecznego potrzebny jest wkład własny! Nie każdy jest jednak uzbierać potrzebną sumę, co wtedy? W sieci nie brakuje wyjaśnień, zobacz tu jak to wygląda i w jaki sposób można sobie poradzić w razie braku wkładu własnego chcąc starać się o kredyt hipoteczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ula554
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2019
Posty: 38

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 12:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w mbank miałam najlepszą ofertę, ale w ostateczności odrzucili mój wniosek
_________________
Pożyczki dla zadłużonych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
OlkaR
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Paź 2018
Posty: 161

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 7:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie zobacz tutaj co wpływa na zdolność kredytową przy kredycie hipotecznym i spróbuj ją poprawić. Na przykład spłacając inne zobowiązania lub biorąc wspólny kredyt z rodzeństwem lub rodzicami, którzy są w lepszej sytuacji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
helka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Sty 2019
Posty: 693

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 6:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz kredytu hipotecznego a tym bardziej nieruchomości pod zakup lub inwestycję to polecam skorzystać z oferty tego dewelopera https://slawbud.pl/ Ma duży wybór i atrakcyjne warunki zakupowe a ponadto pomoże ci załatwić kredyt hipoteczny. Jednym słowem załatwisz wszystko w jednym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Pią Maj 29, 2020 9:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że jeśli poszukujecie kredytu hipotecznego dopasowanego do konkretnych potrzeb oraz taki, który będzie nas najmniej kosztował, to na pewno tutaj https://pozyczkaposzukiwana.pl/oferty/kredyt-hipoteczny/ warto sobie zerknąć. Znajdziecie tam bowiem wiele cennych informacji oraz różne propozycje, które z łatwością można porównać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adriannakusibab
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 27 Lip 2017
Posty: 26

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aniellaa1 napisał:
Dobrą ofertę kredytów hipotecznych pod zakup nieruchomości komercyjnej znalazłam tutaj https://www.pfr-podkarpackie.pl/oferta/pozyczka-hipoteczna.html Fundusz dba o lokalnych przedsiębiorców.


Dużo w tej kwestii szukałam i tu zdecydowanie najlepsze warunki z wszystkich ofert dla mnie, dzięki za temat na forum i namiary na nich. Wszystko okazało się bardzo pomocne!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Czw Lip 23, 2020 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Już jakiś czas temu brałem kredyt hipoteczny, ale naprawdę jest z tym zachodu i nie polecam brać takiego kredytu w pierwszym lepszym banku. Jeśli jednak to zrobisz i się niestety zadłużysz, to pomoc zadłużonym na pewno będzie Ci potrzebna, a może Ci w tej sytuacji pomóc kancelaria http://kancelaria-pomoc.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Pią Lip 24, 2020 12:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam.
Wiem, że chwilówki to ciężki temat i wiem jak wielu ludzi się zmaga z problemami w tej kwestii. Chciałem poruszyć tutaj jedną sprawę, która może niektórym z
Was pomoże. Też byłem w sytuacji, gdzie miałem problemy finansowe. Pożyczanie od znajomych, później te poczucie winy, by być fer wobec nich, że jest się coś winnym
i zaciąganie chwilówek. Niestety są różne sytuacje i trzeba sobie z nimi radzić. Ja nie lubię zalegać z jakimiś zobowiązaniami, ale niestety sytuacja mnie zmusiła
do tego, ze miałem dość sporą ilość chwilówek. Jeden z przyjaciół, który wiedział o tej sytuacji, powiedział mi, żebym skorzystał z darmowej rozmowy
z doradcą kredytowym zobacz tu . Skorzystałem z usług doradców kredytowych
z Habza Finanse, bo widziałem, ze mają bardzo dobre opinie oraz wieloletnie doświadczenie. Mi pomogli wyjść z tej okropnej sytuacji. Postanowiłem, to napisać, bo może
ktoś znajduje sie w takiej sytuacji jak ja. Pozdrawiam i powodzonka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tobor34
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2020
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 8:12 am    Temat postu: kredyt Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem najlepiej jest udać się do odpowiedniego doradcy finansowego, który specjalizuje się w kredytach hipotecznych. Takie usługi konsultacyjne są często darmowe, warto tylko ich poszukać w internecie. Doradca finansowy pomaga wybrać odpowiedni kredyt, podpowiada co trzeba zrobić aby spełnić warunki banku oraz pomaga składać wnioski o kredyty.
_________________
Praca w Niemczech dla opiekunów osób starszych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sowikochanek5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lip 2020
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lip 29, 2020 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie taki za który najmniej zapłacimy. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Wrz 07, 2020 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w pierwszej kolejności zgłosić się do firmy, która zajmuje się pośrednictwem kredytowym. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://www.wolanczyk-finanse.pl/ Tam otrzymałem profesjonalną pomoc przy moim kredycie hipotecznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 608

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór odpowiedniego kredytu hipotecznego to często ogromne oszczędności, dzięki firmie doradczej Bold Invest możemy zaoszczędzić wiele tysięcy zł. Firma podpowie jaki kredyt i gdzie jest w danym momencie najkorzystniejszy, jako profesjonalna firma doradcza podpowie nam także jak należy przystąpić do załatwienia formalności, można powiedzieć że poprowadzi nas za rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy