FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Hale stalowe - inestycja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolOkrasek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Paź 2017
Posty: 798

PostWysłany: Pon Kwi 16, 2018 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W przypadku odpowiedniego wyposażenia takie hali przydają się również koła przemysłowe które mozna zamontować do różnego typu ciężkiego sprzętu bądź kontenerów. Znacząco ułatwią przemieszczanie ich w obrębie całej hali, a do tego wbierając sprawdzonego producenta mozna również liczyć, że wilgoć czy niekorzystne czynniki zewnętrzne tak szybko im nie zaszkodzą, dzięki odpowiednim zabezpieczeniom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie hali jest ważne, ale nie można zapominać o najważniejszym, czyli o zapewnieniu bezpieczeństwa samej hali, jak i pracownikom. Głównie mam na myśli zastosowanie w hali biernych systemów ochrony ppoż. W gruncie rzeczy, nie są to jakieś drogie rzeczy (obudowa tras kablowych, czy budowa kanałów oddymiających), a znacznie wpływają na bezpieczeństwo. Warto spojrzeć sobie na ofertę firmy Protector - http://dylatacjeppoz.pl/, która się właśnie takimi systemami zajmuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 450

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W hali warto postawic na mocne, jasne, cieple ale i energooszczedne swiatlo. Czyli zarowki LED - ale musza byc one razej specjalnie chronione - sa zbyt drogie, aby ulegly awarii czy uszkodzeniu. Mozna kupic specjalne oprawy hermetyczne na takie zarowki LED - np fibra led - ladna?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Czw Cze 07, 2018 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja w magazyn to dobre posunięcie, opłacalne. A w przypadku stawiania hal stalowych najlepiej skontaktować się z tą firmą https://commercecon.pl/ to generalny wykonawca, solidna, terminowa ekipa ze sporym doświadczeniem i możliwościami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darq112
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na hale i magazyny jest coraz większy popyt ponieważ produkcja cały czas rośnie. Ja też postawiłem 2 hale ze stali i to był dobry wybór ponieważ miałem w planach zbudowanie ich od postaw z żelbetu. Dzięki firmie Maśko Nowy Sącz udało się szybko zakończyć projekt i hala mogła zacząć na siebie zarabiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Sro Cze 27, 2018 4:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc taką halę czasem może być przydatne skorzytanie z podnośnika, dlatego też polecam zapoznać się z http://www.suwalski.com.pl, bo w tej firmie możez wynająć podnośnik, dzięki czemu ne będziesz musiał go kupować.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Sie 06, 2018 1:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już zainwestowałam w hale magazynowe, ale muszę jeszcze zaopatrzyć się w sprzęt taki jak np. podnośniki, ładowarki. Aktualnie nie mam pieniędzy na kupno tego sprzętu i muszę go wynająć. Zastanawiam się nad ofertą dostepną pod tym linkiem https://hvlft.com/podnosniki . Jak myslicie warto wynając takie podnośniki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Wto Sie 14, 2018 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o budowe hal przemysłowych to polecam wam firmę http://mix.waw.pl/budowa-hal-przemyslowych.html ich budowa hal przemysłowych jest zawsze terminowa i nie odstawiaja zadnej fuszerki. Jeżeli interesuje Cie budowa hal przemysłowych to jest to idealne rozwiazanie dla Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sro Sie 22, 2018 7:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że warto również zainwestować w oświetlenie uliczne http://www.lighting.philips.pl/systemy/system-areas/biura-i-powierzchnie-przemyslowe/magazyny wokół magazynu. Da to świetny komfort pracy, a także zwiększy bezpieczeństwo na terenie przemysłowym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Nie Sie 26, 2018 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka hala powinna zostać wyposażona w jak najwyższej jakości konstrukcje stalowe. Kraty, stopnie i wycieraczki stalowe zawdzięczamy fantastycznej ofercie http://k-o.com.pl/. Dzięki ich produktom udało nam się zbudować bardzo solidną halę. Było warto!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1622

PostWysłany: Sro Paź 31, 2018 1:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taka hala to rzeczywiście dobra inwestycja, gdyż za jej wynajem firmy często płacą tysiące. Na pewno jest ciekawym sposobem na ulokowanie swojego kapitału. Szukając firmy specjalizującej się we wznoszeniu wspomnianych konstrukcji, warto jest skorzystać z oferty Commerceceon z Konstantynowa Łódzkiego. Zleciłem jej budowę niewielkiego magazynu i spisała się na medal!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pon Kwi 08, 2019 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzoną firmą budującą stalowe hale polecam www.profixhale.pl z Krakowa. Sam korzystałem z ich usług i wiem że można na nich w pełni polegać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilf723
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2019
Posty: 28

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 5:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Ja mogę polecić firmę która zajmuje się projektowaniem, montażem, oraz tworzeniem konstrukcji stalowych, załatwią równiez wszelkie pozwolenia z tym związane. Ogólnie mają bardzo bogata ofertę .Warto sobie zajrzeć na TechnoStal piaskowanie w grudziądzu - budowa hal, cnc, zbiorniki i silosy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jo.anna486
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 13

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 8:03 am    Temat postu: inwestycja magazyn Odpowiedz z cytatem

Jeśli myślisz o takiej inwestycji przeanalizuj wszystkie koszty. Sama hala to początek trzeba jeszcze wziąć pod uwagę jej wyposażenie w odpowiednie urządzenia. Komentarze powyżej polecają liczne sprzęty więc masz w czym wybierać. Ja za to mogę polecić Ci odpowiednie oprogramowanie do zarządzania. Mimo że magazyn ma być bardzo blisko odpowiedni system zarządzania usprawni pracę. korzystam z Weaver WMS https://weaversoft.pl/produkty/ i jestem zadowolona. Warto zainteresować się takim rozwiązaniem. Możesz kontrolować magazyn, sprzedaż, dokumentację a nawet zintegrować go z innymi programami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pią Kwi 26, 2019 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli rozglądacie się za odpowiednią firmą, która mogłaby dla was wykonać stalową halę to polecam wam skontaktować się z firmą www.promus.com.pl Mam za sobą udaną współpracę z nimi i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm i rzetelność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy