FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Kupno pierwszego mieszkania 33 metry - jaki kredyt?
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
candi2012
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2015
Posty: 37
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 4:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idź do dobrego doradcy kredytowego i jego spytaj, on rozwieje wszelkie wątpliwości...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Pią Lut 17, 2017 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz dobrego fajnego mieszkania to wejdź sobie na stronę biura http://www.extra.pl . Znajdziesz tam kawalerki, domy, mieszkania a nawet lokale do wynajęcia np pod ciekawy butik lub biuro z wakacjami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Cze 29, 2018 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie taniego mieszkania, warto zainteresować się licytacjami komorniczymi. Tutaj http://komornik-wojnowski.pl/gdzie-szukac-licytacji-komorniczych-ile-bierze-komornik-za-licytacje-komornicza/ poczytajcie, gdzie ich można szukać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Peter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Wrz 2018
Posty: 39

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2018 10:45 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My tez zastanawiamy się nad kredytem na mieszkanie, bo wiadomo nie mamy tyle gotówki, tylko ze szukamy czegoś większego, bardziej jakies ustawne 70m? Myslicie ze to będzie wystarczająco dla 4 osob? Ciekawe rozwiązania i układ mieszkania tej wielkości widziałem w projekcie polnord. To jest wilania jak się nie myle.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
najemca007
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 24 Maj 2019
Posty: 51

PostWysłany: Czw Lip 18, 2019 7:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sprawie kredytu na mieszkanie warto udać się do doradca kredytowy Kraków. Najlepszy doradca w sprawie kredytu i nie tylko! Tylko im ufam i wiem, że kredyt, który mi wybiorą, będzie dla mnie jak najlepszy! [/url]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
miram
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2016
Posty: 20

PostWysłany: Sro Gru 29, 2021 11:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też Ci proponuje skorzystać z usług doradcy finansowego, mam sprawdzonego https://financialmatter.com.pl/ doradzi Ci najlepiej Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 456

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 11:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

takie mieszkanie jest idealne pod wynajem, a 1- i 2-pokojowe z najdziesz na osiedlu Śląska 12 w Trójmieście. A to idealna opcja dla inwestorów szukających lokali pod wynajem krótki długoterminowy. Chętnych nie zabraknie chociażby ze względu na pracowników zatrudnionych w okolicznych centrach biznesowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makłowicz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 16 Kwi 2020
Posty: 22

PostWysłany: Sro Sty 19, 2022 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dość małe to mieszkanie, nie lepiej zdecydować się na większe? Rozumiem, że chodzi o ceny ale dlaczego od razu szukać w wielkich miastach? Ja na przykład zdecydowałem się na osiedle w Smolcu na tym osiedlu http://www.osiedla-sogo.pl/smolec i co prawda do Wrocławia mam kawałek, ale to nie problem, dojazd jest szybki. A sam Smolec też jest dobrze skomunikowany. Cena za metr kwadratowy tutaj była dużo mniejsza niż w wielkich miastach dlatego uważam to za dobry zakup
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PierceWelsh
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2021
Posty: 120

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 5:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

All of the stuff you mentioned in your post is excellent and quite informative. The Gamblers in the World of Gambling
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często zaciągnięcie kredytu to jedyna szansa żeby mieć własne mieszkanko. Sama byłam w takiej sytuacji. Cieszę się, że wszystko poszło zgodnie z planem. Udało mi się takie mieszkanie kupić, które nie wymagało dużego remontu. Też sam blok jest zadbany, porządek wszędzie. Na pierwszy rzut oka widać, że ktoś systematycznie dba i czuwa nad wszystkim. U mnie to zasługa zarządcy per modum. Pod tym względem też super trafiłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Adrian77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Gru 2021
Posty: 552

PostWysłany: Czw Sty 27, 2022 11:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam wszystkie osoby zainteresowane tematem zakupu mieszkania na własność. Jeżeli zastanawiacie się nad zakupem mieszkania, to zdecydowanie polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie http://orion.lublin.pl/nowe-mieszkania-na-sprzedaz/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrycjaS
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2020
Posty: 329

PostWysłany: Nie Lut 06, 2022 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecm doradca kredytów hipotecznych Warszawa . Tutaj dowiesz się wszystkie na temat kredytu hipotecznego, który jest najbardziej opłacalny, rzez ile będziesz czasu spłacać, jak dostać taki kredyt. A dzięki temu kredytowi kupisz sobie nowe mieszkanie lub wybudujesz dom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 4:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem na mieszkanie tylko kredyt hipoteczny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kwiatuszekr
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 20 Mar 2021
Posty: 56

PostWysłany: Pon Lut 07, 2022 9:26 am    Temat postu: Kupno pierwszego mieszkania 33 metry - jaki kredyt? Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś też stałam przed takim dylematem. Wprawdzie moje mieszkanie było dużo większe, ale to nieważne. Ważne było to, że nie znałam się na tej całej bankowości i nie miałam czasu, aby jeździć po bankach i sprawdzać ich oferty. Dlatego wpadłam na pomysł, aby zatrudnić kogoś kto się na takich sprawach zna. Podjęłam współpracę z doradcą finansowym Panem Kamilem, który zajął się tym wszystkim i pomógł mi wybrać najfajniejszą ofertę banku. To niesamowity człowiek, który robi to z pasją i który zawsze staje na wysokości zadania. Gdybyście potrzebowali kogoś takiego to wejdźcie sobie na https://kamilskierski.pl/ i poczytajcie o nim, o jego działaniach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy