FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Trądzik młodzieńczy rozumiem ale po 40stce?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pią Lut 08, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pójdź z tym problemem do dobrego dermatologa lub do lekarza medycyny estetycznej, bo jest np. taki sposób na trądzik i blizny potrądzikowe, jak Dermapen, ale nie będzie nadawał się do tego każdy rodzaj trądziku, więc specjalista najpierw musi to obejrzeć. Jeśli mieszkasz w okolicach Warszawy, to możesz sprawdzić sobie takie miejsce, jak http://caelesti.pl/ Tam masz świetny personel i dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Sob Lut 09, 2019 10:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pewnie to kwestia zlego doboru kosmetykow - skóra różnie reaguje na sklady chemiczne niewiadomego pochodzenia. Z tego tez powodu ja uzywam tylko dermokosmetyki - pochodzenia naturalnego. Te z essenz https://essenz.pl/ są dobre - skuteczne a zarazem delikatne dla skóry
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problemy ze skórą jest bardzo ciężko samemu wyleczyć. Warto skorzystać z pomocy dermatologa, ale też zadbać o codzienną higienę skóry. Mam rześki tonik limonka Hildegard Braukmann. Używam go codziennie. Pozwala na szybkie odświeżenie skóry. Sprawdza się też w podróży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do 40-tki to nie chciałabym czekać, żeby pozbyć się trądziku. Dermatolog, kosmetyki, cudowne mikstury z internetu, powiem wam, że szału nie było. Za to były kompleksy Sad W czasie kontrolnej wizyty mój ginekolog mój zaproponował mi antykoncepcję, że cera się poprawia po niej. Zabezpieczenia wtedy nie potrzebowałam, ale postanowiłam spróbować. Muszę przyznać, że belara okazała się wybawieniem, trwale pozbyłam się trądziku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgoo31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 37

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami jak tłusto jesz albo ostro to się krosty mogą pojawiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mesler
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lip 2018
Posty: 1151

PostWysłany: Pią Cze 07, 2019 8:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że nie jest to trądzik, najlepiej z tym zgłosić się do gabinetu medycyny estetycznej, ja zanim wybrałam do jakiego pójdę postanowiłam skorzystać z porównywarki klinik https://klinikiurody.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim to trzeba do dermatologa, to pierwsza najważniejsza rzecz, gabinety urody to dalsza kolejność. Dobry dermatolog w Katowicach przyjmuje w http://www.medis.pl/dermatologia.html Pani dr Katarzyna Kanwiszer-Nowara, świetna specjalistka, bardzo pomogła mi ogarnąć trudną skórę. Dermatolog przyjmuje tam na NFZ.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wercia5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Sie 2019
Posty: 89

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 7:06 am    Temat postu: dermatologia laserowa kraków Odpowiedz z cytatem

Ciężko jest stwierdzić co to za rodzaj trądziku, nikt tu nie jest ekspertem. Jednak nie jest to niczym dziwnym, moja koleżanka również po 40 ma trądzik, pamiętam że jak była nastolatką nigdy nie miała ani jednego pryszcza ale dopadło ja teraz. Wiem , że chodzi na dermatologia laserowa kraków i bardzo jej to pomaga, za kilka miesięcy powinna znowu mieć gładką skórę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mychaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Cze 2019
Posty: 202

PostWysłany: Wto Sie 06, 2019 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A, dlaczego nie? Otóż jak dobrze wiesz, w wieku młodzieńczym rozkwitamy, dojrzewamy i wtedy gospodarka hormonalna dość mocno się zmienia, co pokazuje się na skórze. A w Twoim wieku też może się w organizmie szykować bardzo duza zmiana, czyli przekwitanie. To też miesza w gospodarce hormonalnej. Poszukaj tutaj https://opinie-konsumentow.pl/royal-skin-500-zdrowa-i-gladka-skora-bez-tradziku/ informacji, jak sobie z tym poradzić, proszę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 8:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też miałam problem z trądzikiem i bliznami trądzikowymi na mojej twarzy. Zdecydowałam się na laserowe usuwanie blizn w salonie kosmetyki laserowej http://sofibeauty.pl/ Jeżeli mieszkacie w pobliżu Krakowa i macie podobny problem to polecam wam się tam wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Pon Paź 14, 2019 11:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

trądzik zdarza się w każdym wieku zwłaszcza jeśli cera ma ogólne skłonności do wyprysków.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgoo31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 37

PostWysłany: Sro Paź 16, 2019 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do dermatologa się najlepiej zgłosić , bo coś nie tak musi być
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
upton.weston
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2019
Posty: 4
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pon Paź 21, 2019 9:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może wejść pod wpływem stresu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
niebielka7
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 07 Mar 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lis 18, 2019 8:41 am    Temat postu: dermatolog w Łodzi Odpowiedz z cytatem

Niestety, w tym wieku również może pojawić się problem z trądzikiem. Nie ma co czekać, tylko najlepiej szybko umówić się na wizytę do specjalisty. Mi bardzo pomógł dermatolog w Łodzi, szczegółowe informacje znajdziesz na stronie: https://melissamed.pl/dermatolog/. Ten lekarz dobrał odpowiednie leki i maści, które pomogły mi w walce z trądzikiem, dlatego bardzo się cieszę, że do niego trafiłam i mogłam szybko pozbyć się niedoskonałości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dużo zalezy od pielęgnacji skóry dlatego ja postawiłam na kosmetyki ze strony https://dermalogica.pl/ gdzie jest do wyboru bardzo dużo kremów do każdego typu skóry. Jest również na stronie opisane akie sa rodzaje skóry i co dajlesze jest właśnie dla Twojej. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 2 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy