FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ślub z bajki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że może być to całkiem dobre rozwiązanie. Pamiętaj jednak o tym, że wypadałoby zaprosić chociaż kilku gości. Na Twoim miejscu nawet na taki ślub przygotowałabym jakieś oryginalne zaproszenia. Zajrzyj na przykład na stronę https://www.zapi.pl/3-kolekcje-zaproszen-slubnych. Goście na pewno poczują się docenieni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bungee
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2016
Posty: 845

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 8:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piszecie "ślub" a macie na myśli "wesele". Sam ślub wszystkich jakoś zwykle mniej obchodzi. Dziwne czasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wladeklokiet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 20, 2018 12:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona tak właśnie chciała. Ja z kolei chciałem skromnie, bardzo skromnie. Wyszło po jej myśli.
_________________
Lustro na wymiar - szklonawymiar.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Pią Maj 11, 2018 1:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, może być skromnie i będzie też bardzo elegancko. Ja miałam małe wesele na 50 osób. Organizowaliśmy wszystko sami. Dużo fajnych porad znalazłam w necie - głównie w Magazynie Wesele https://www.magazynwesele.pl/porady-slubne/ . Jak się człowiek przyłoży i wszystko dobrze zaplanuje to można z powodzeniem zorganizować ślub i wesele bez niczyjej pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sylwia4012
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 526

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śluby i wesela w plenerze to teraz chyba hit, może dlatego że pogoda coraz bardziej takim przyjęciom sprzyja? Wystarczy piękny ogród, odpowiednie namioty i dekoracje. Widziałam kilka pomysłów z wykorzystaniem namiotów z http://www.namiotyhalowe.pl/ - można je wynająć na takie uroczystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lili9
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2017
Posty: 733

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 10:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście, taki Ślub na Dominikanie byłby chyba spełnieniem największych marzeń dla wielu osób. Ostatnio nawet sprawdzałyśmy z przyjaciółką w internecie i są teraz firmy, które zajmują się organizacją ślubów w takich miejscach za całkiem rozsądne pieniądze. Oczywiście nie jest to tanie, ale nie jest też zarezerwowane tylko dla najbogatszych. A taki ślub bez wątpienia byłby jak z bajki...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1249

PostWysłany: Pon Maj 28, 2018 5:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdemu się marzy ślub za granicą, nad pięknym jeziorem czy oceanem.. ale ile na to zbierać? Kredytu na pewno bym nie wziął na własny ślub.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Sob Lip 07, 2018 6:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śluby za granicą mają swoje wady i zalety. Osobiście nie wyobrażam sobie ślubu i wesela bez gości i rodziny. Ślub bierze się raz w życiu (tak przynajmniej powinno być), więc fajnie jak uroczystość jest w gronie rodziny. Pamiętam, że na swoim weselu piłam wyjątkowego szampana, który dobrali mi w sklepie Dom Szampana. Pełen profesjonalizm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Sob Sie 11, 2018 7:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że jak się wie jaki chce mieć ślub i wesele, wszystko dokładnie zaplanuje to każdy będzie jak z bajki. Ja na przykład miałam ślub plenerowy, w Płocku w centrum Amore. W romantycznej, pięknej scenerii powiedzieliśmy sobie to sakramentalne TAK. Wszystko się udało i było dokładnie tak, jak chcieliśmy. Polecam to miejsce.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Sie 15, 2018 8:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wesele to polecam Ci zorganizować wesele w pałacu http://www.palac-alexandrinum.pl/uroczystosci/wesela ta sala weselna pod warszawą usytuowana jest w pięknym hotelu na wesele w okolicy warszawy, jeżeli chcesz znać więcej szczegółów zapraszam na stronę po informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Nie Wrz 09, 2018 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Śluby i wesela w plenerze to teraz chyba hit, może dlatego że pogoda coraz bardziej takim przyjęciom sprzyja? Wystarczy piękny ogród, odpowiednie namioty i dekoracje. Widziałam kilka pomysłów właśnie na ślub w takim miejscu http://ranczoostrowite.pl/galeria-zdjec/ - można je wynająć na takie uroczystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stasiu26
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 5

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 7:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super pomysł według mnie najważniejsza jest miłość, a to czy będę gdzieś na wyspie tylko z przyszłą żoną, czy w domu jeszcze z rodziną, to nie robi mi różnicy Smile
_________________
bogulandia.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
basiq
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 177

PostWysłany: Pon Paź 01, 2018 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie marzy się ślub w stylu amerykańskim. Jest to chyba najlepsze co może być i bardzo mi się podoba. Fajnie to wygląda, jak zaprosi się dużo gości i ślub jest w plenerze w ustronnym miejscu, niby minimalistyczny, ale jednak z rozmachem Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stefan45
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Paź 2018
Posty: 3
Skąd: Poznań

PostWysłany: Pią Paź 05, 2018 7:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi marzy się wesele w plenerze... Very Happy ślub pod namiotem nad rzeczką lub jeziorem Smile duża ilość gości (bo jak byłby namiot plenerowy) to można zaszaleć z ich ilością Smile Catering, dobry zespół i fajerwerki - tyle z mojej strony Smile co o tym myślicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Artur1988
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: Czw Lis 15, 2018 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ślub z bajki to i wygląd jest ważny. Dla Pana Młodego polecam https://krawieczdojazdem.pl/oferta/garnitury-slubne/
Są to garnitury szyte na miarę najwyższej jakości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 9, 10, 11  Następny
Strona 2 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy