FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
jak dbać o oczy przed monitorem?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Sro Lut 20, 2019 7:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak nie nosimy okularow to mozemy miec pozniej wady wzroku. Musimy znalezc dobrego okuliste, jesli chcemy leczyc swoj wzrok. Niekiedy mozna sobie troche pomoc. Jak chcemy dobrac sobie dobrze okulary czy soczewki to nie ma co samemu tego robic. Sprawdzone sa najlepsze i wlasnie okulista nam powie, jakie wybrac. Patrzylam jakie soczewki wybrac. Jednak w nich jest wygodniej i dlatego wiele osob sie na nie decyduje. Wolicie okulary czy soczewki?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Czw Lut 21, 2019 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że jeśli chcesz korzystać sporo z komputera i nosić w tym czasie soczewki, to powinieneś zadbać o to aby mieć w użyciu jakiś bardzo dobry płyn do soczewek. Zostawiając soczewki na noc w dobrej jakości płynie, możesz mieć pewność, że odzyskają w tym czasie swoją elastyczność
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Pią Mar 01, 2019 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja z roku na rok coraz gorzej widzę. Często zdarzają mi się też infekcję oka, więc bardzo chciałabym zrobić Badanie USG oka Chcę upewnić się, że wszystko jest w porządku, ale muszę znaleźć odpowiednią placówkę w której wykonają to badanie. Wiem że takie testy muszą być przeprowadzone naprawdę bardzo dokładnie, aby uzyskać jak najdokładniejsze wynik. O własne zdrowie trzeba naprawdę dbać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sob Mar 02, 2019 6:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak szukasz ofert odnośnie okularów to polecam Ci sie zainteresować ofertami jakie przedstawia strona https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne-1123.html Znajdziesz tutaj bardzo dużo ciekawych ofert które z pewnością warto będzie sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roarrra
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 228

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 2:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też słyszałam o odpowiednich okularach ale nie wiem jak to działa. Na pewno trzeba robić sobie przerwy od monitora i nawilżać oczy. Tu odpowiednie soczewki też będą dobrym wyjściem. Na stronce https://www.twojesoczewki.com/soczewki-kontaktowe-progresywne/5297-dailies-total-1-multifocal.html znajdziecie swietne soczewki od Dailies które nie wysuszają oka, powinny super się sprawdzić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Madameadame2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 98

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2019 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Często możemy cierpieć przez długą pracę przed komputerem na zespół suchego oka. Pewnie nie raz mieliście uczucie suchości w oczach jeżeli macie pracę biurową, praktycznie cały dzień spędzacie przed komputerem. Tu trzeba dobrać odpowiednie soczewki. Klinika https://blikpol.pl/cennik zajmuje się profesjonalną kontaktologią, leczeniem zespołu suchego oka i innymi zabiegami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez beata55 dnia Sro Lip 07, 2021 3:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wyszynski50
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przez ostatnie parę lat, pracując przed komputerem, niestety ale bardzo mi się wzrok popsuł. Teraz niestety ale okulary już będę nosił do końca życia.
_________________
www.okapy.info
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
tiger
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 10
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 12:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba nawilżać oczy i od czasy do czasu skupiać wzrok na czymś innym niż monitor.
_________________
Elo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Sro Sie 07, 2019 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się nosić okulary z antyrefleksem moim zdaniem to podstawa, czasami zakładam też soczewki, ale mam zespół suchego oka, więc nie wytrzymuję w nich zbyt długo. Prawie codzienni używam kropli nawilżających, maści do oczu na noc, które nawilżają, ale tak czy inaczej czuję dyskomfort i to duży po noszeniu soczewek.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Słonikkk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2020
Posty: 70

PostWysłany: Pon Maj 24, 2021 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety bardzo sobie zaniedbałam ten mój wzrok, dlatego też skończyłam u https://www.invision.com.pl/pomiar-cisnienia-oka gdzie został mi właśnie wykonany pomiar ciśnienia oka gdyż podejrzewali u mnie jaskre, powiem wam, że dawno nie trafiłam do tak świetnych ekspertów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
arcticawarszawa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2021
Posty: 7

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 11:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nosze okularyw sumie cały czas. Sportowe i przeciwsłoneczne mam arctica s311, do czytania i komputera kupiłem z muscata, fajne mamy modele polskie na rynku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
brec
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 12:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

podobno są dobre okulary które w tym pomagają
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1123

PostWysłany: Pon Cze 21, 2021 6:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojego doświadczenia tak powiem i doradzę, bo sama to zaniedbałam : mrugajcie! Serio brzmi banalnie ale przed monitorem oko nie mruga i słabo nawilżona jest powierzchnia. Ja dodatkowo teraz stosuje krople Evotears omega na zespól suchego oka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Sro Lip 07, 2021 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno praca przed kompem męczy nieco oczy i trzeba koniecznie robić przerwy. Ważne dla oczu ale i dla przewietrzenia głowy. ja uzywam soczewek i polecam takie rozwiazanie można tu upić http://soczewkikontaktowe.eu/ ale też pamiętajcie o odpowiednim nawilżaniu oka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy