FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co dać na okna?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Nie Kwi 14, 2019 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze dużo lepszą opcją jest jednak wybór rolet okiennych, dlatego jak będziesz na etapie poszukiwań to sprawdź również ofertę sklepu https://www.karnix.pl/mini-rolety-bezinwazyjne.html w którym znajdziesz wysokiej jakości rolety dzień/noc, rzymskie itd. Dlatego mam nadzieję, że będziesz zadowolony ze znaleznionych propozycji, bo ceny też są bardzo dobre.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 536

PostWysłany: Pon Lip 15, 2019 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem będą rolety. Teraz można bardzo ciekawie zaaranżować wnętrze przy pomocy rolet. Sprawdźcie na stronie firmy Krakżal (wolakrakzal.pl) ofertę rolet. Mają bardzo duży wybór rolet gotowych a także wykonują rolety na wymiar. Tu możecie zamówić rolety zwykłe, dzień i noc, rolety rzymskie a także plisy czy żaluzje. Na stronie znajdziecie pełną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 454

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety są fajne ale ja tak naprawdę nie wyobrażam sobie okien bez zasłon. Nawet nie chodzi o to, żeby chroniły przed słońcem ale przecież zasłony są doskonała dekoracją i ocieplają wnętrze. Ja ostatnio kupiłam sobie piękne zasłony grafitowo-bordowe ze sklepu https://www.firantex.pl/product-pol-8894-Zaslona-gotowa-grafitowo-bordowa-35X250-7148.htm . Są zrobione z materiału dobrego gatunku i przede wszystkim są porządnie obszyte. Nie ma żadnych dziur czy wystających nitek. Naprawdę są mega eleganckie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nicpoń
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Maj 2019
Posty: 211

PostWysłany: Czw Sty 16, 2020 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze w domu w oknach są firanki. W końcu to one sprawiają, że mamy więcej intymności a poza tym świetnie wyglądają w oknach. Tym bardziej, że obecnie jest dość spory wybór jeśli chodzi o krój czy fason takich firan. Czytałam nawet że teraz modne jest upinanie firan Tylko zastanawiam się czy jest to trudne czy nie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Wto Sie 04, 2020 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zadecydowaliśmy, że plisy będą całkiem rozsądnym wyborem. Te zaproponowane przez https://www.roletymobi.pl/ okazały się w pełni spełniać ten warunek. A co najważniejsze, umożliwiły one pracę w znacznie lepszych warunkach. Polecam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adolph.quigley
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Sie 2020
Posty: 4
Skąd: Kozy

PostWysłany: Pią Sie 14, 2020 8:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja żona najpierw wybrała rolety, a potem stwierdziła, że mamy stare okna i trzeba je już wymienić. Stwierdziłem, że najlepszym wyborem będą trwałe okna aluminiowe śląsk od tej firmy - https://www.talmet.pl/ Trochę się wahałem, ale przeczytałem, że okna z metalu wcale nie powodują, że w domu jest chłodniej, ponieważ są teraz konstruowane inaczej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ntanek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Maj 2019
Posty: 8

PostWysłany: Pią Sie 14, 2020 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja to najlepiej nic bym nie dawał tylko rolety ale z żoną nie wygrasz i muszą być przynajmniej firanki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem, rolety rzymskie powinny się sprawdzić idealnie w tej sytuacji.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 7:34 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zyga_4
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 125

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 6:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szeroki wybór eleganckich firan, w tym: żakardowe, haftowane, z woalu znajdziesz w sklepie https://polskiefiranki.pl/ Możesz kupić na wymiar oraz w wersji gotowej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krolka85
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Sie 2020
Posty: 13

PostWysłany: Wto Sie 18, 2020 6:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawym, choć nie najtańszym rozwiązaniem są rolety drewniane. Na żywo prezentują się wyjątkowo pięknie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pią Wrz 11, 2020 4:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie na temat maty bambusowe z montażem? Takie maty są produktem naturalnym wykonanym z drewna bambusowego. Firma Rolo-Styl w ofercie posiada bogatą i bardzo różnorodną kolekcje firmy. Oferta na stronie http://rolostyl.pl/oferta/maty-bambusowe-poznan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Klaudiaa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 267

PostWysłany: Nie Wrz 13, 2020 11:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z oczywistych względów z mężem postawiliśmy na to, zeby szybko zamontować okna i drzwi balkonowe - wzięliśmy modele z Budvar Łódź, okna naprawdę fajnej jakości i po przystępnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sztami
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 01 Wrz 2020
Posty: 13

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w oknach klasycznie wiszą firany plus zasłony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krystian67
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2020
Posty: 114

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 4:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prace remontowe wykonywane w regularnych odstępach czasu zapewniają długowieczność i świetną cenę / jakość nieruchomości. Do najczęstszych należą wymiana okien czy wymiana drzwi. Jednak remont to nie tylko podstawowe skojarzenia. Porządnie wykonany remont z pewnością doda wartości do danej nieruchomości. W trakcie sprzedaży można przywołać te niewątpliwe atuty, co nie tylko uzasadni ewentualną wyższą cenę ale także nakłoni do zakupu potencjalnego nabywcę. Warto zauważyć, że prezentacja plusów na pierwszym spotkaniu, podczas prezentacji nieruchomości z pewnością pomoże w sprzedaży. Najbardziej podnoszące wartość nieruchomości prace remontowe to takie prace jak rozbudowa domu lub przybudówka czy nawet hydroizolacja piwnic.
_________________
https://budowa-remonty.xlx.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
berbecaleksandra2
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Wrz 2020
Posty: 12

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 8:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam http://domosystem.pl/! Kupiłam u nich rolety oraz zasłony do nowego mieszkania i jestem z nich bardzo zadowolona:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy