FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Ginekolog w warszawie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klara28
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sty 2015
Posty: 144

PostWysłany: Pią Paź 23, 2020 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warszawiankom polecam najlepsze jak dla mnie i wielu moich koleżanek centrum medyczne Gabinety Lekarskie Łucka - doskonale wyposażone gabinety, możliwość wykonania wielu badań w jednym miejscu, doświadczeni i wykształceni ginekolodzy. Wydaje mi się, że to najlepsze miejsce dla każdej kobiety w ciąży, nie ma tutaj kolejek, można umawiać się telefonicznie, a teraz w czasach koronawirusa jest u nich naprawdę bezpiecznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Nie Paź 25, 2020 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że tak. Przecież jeśli czujecie, że coś złego dzieje się w Waszym organizmie, to jak najszybciej powinniście wybrać się do dobrego specjalisty.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 8:07 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jeggi89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Lip 2017
Posty: 233

PostWysłany: Wto Paź 27, 2020 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W szpitalu Mazovia macie świetną ginekolog dr Judycką, rzeczowa i konretna kobieta, jak chcecie anty to bez problemu, macie problemy zdrowotne to was wyleczy jak nie umiecie zajść w ciąże to pomoze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
netta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2019
Posty: 454

PostWysłany: Sob Gru 05, 2020 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest w stolicy bardzo wielu naprawdę dobrych lekarzy, ja na swojego nie narzekam, nawet niedawno zalecił mi papilocare jak powiedziałam mu że mam pozytywny test na hpv, podobno po tej kuracji się go pozbędę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
szklana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2019
Posty: 153

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 11:09 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, ja też mam bardzo dobrego lekarza, skierował mnie na badania w kierunku endometriozy do szpitala medicover bo tam jest najlepsza diagnostyka i specjaliści którzy są w stanie zoperować nawet najbardziej trudne przypadki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krofffka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 317

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli lekarz jest potrzebny tylko do wypisanie recepty na tabletki antykoncepcyjne albo tabletkę PO, to zdecydowanie szybciej, bo w ciągu max 1 godziny - będzie po prostu załatwić to zdalnie https://lekarzonline.eu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
striXta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Wto Sty 19, 2021 5:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie jest wiele świetnych lekarzy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ciastko12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Gru 2020
Posty: 7

PostWysłany: Nie Sty 24, 2021 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Warszawie bardzo podczas ciąży pomogli mi w Psychomedicu. Niestety cierpiałam na tokofobię i poród metodą naturalną był u mnie niemozliwy, dodatkowo towarzyszył mi przez całą ciążę nieustanny stres i obawy o zdrowie dziecka. W Psychomedicu pomogli mi uzyskać zaświadczenie do cesarki i okazali ogromne wsparcie, polecam https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
farsy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pon Sty 25, 2021 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kojarzy ktoś z was ginekologa na Mokotowie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Wto Lut 02, 2021 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam całkiem niedawno robione pierwsze usg w ciąży więc naprawdę moim zdaniem było warto... Przynajmniej wiem czy maluszek jest zdrowy jak się rozwija.. etc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Pon Maj 03, 2021 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam ginekologów z https://babkamedica.pl/ . Sama chodzę do dr Sylwii Dąbkowskiej, bo akurat bardziej preferuje Panie ginekolog. Czuję się mniej skrępowana niż przy Panu. Dr Dąbkowska jest świetna. Bardzo życzliwa, odpowiada na każde pytania, zleca badania w razie potrzeby.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
Mermagda0
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2017
Posty: 90

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 8:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przygotowujecie się na przyjście na świat dziecka? Jest tu dużo rzeczy jakimi musicie się zainteresować. Przygotujcie się na opiekę nad noworodkiem, nie jest to nic prostego. Poczytajcie sobie na stronie https://dzidziusiowo.pl/niemowlak/pielegnacja-i-rozwoj/206-prawidlowy-przyrost-wagi-i-wzrostu-u-dzieci jak ma wyglądać odpowiedni przyrost wagi i wzrostu u dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3346

PostWysłany: Nie Cze 06, 2021 6:59 am    Temat postu: klinika Odpowiedz z cytatem

Ogólnie to mogę polecić doskonałą klinikę, dzięki której w końcu udało mi się zostać mamą, jest nią https://parens.pl/ . Mój problem trwał cztery lata, różne kliniki i praktycznie zero pomocy. W Parens zajęli się mną doskonale, od razu badania i odpowiednie leczenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
oscarr86
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2016
Posty: 178

PostWysłany: Czw Lip 01, 2021 12:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z żoną chodziliśmy na badania i usg do kliniki o nazwie Gabinety Łucka. W Warszawie to bardzo dobra i często polecana placówka dla Pań. Generalnie opieka na wysokim poziomie, żona ma zresztą dobrego lekarza prowadzącego więc jest zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Wto Wrz 21, 2021 5:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to zawsze być świadomym tego, co realnie mogłoby sprowadzić się u Was w czasie ciąży. Jeśli się czegoś obawiacie, to śmiało poszukajcie wsparcia u specjalistów. Na stronie https://psychomedic.pl/tokofobia-zaswiadczenie-cesarskiego-ciecia/ macie sporo informacji na temat tokofobii i sami się przekonajcie, co realnie mogłoby Wam pomóc z negatywnymi emocjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy