FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Działka budowlana
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Pią Maj 15, 2020 6:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też ostatnio rozglądałem się za działką tego typu, która byłaby już uzbrojona. Ostatecznie zdecydowałem się na ofertę firmy http://dzialki-szczecin.com/, która sprzedaje działki budowlane pod Szczecinem. Wam też polecam przyjrzeć się ich ofercie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
natalia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 8:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budując dom warto od razu pomyśleć o zmniejszeniu kosztów jego utrzymania w przyszłości, np. montując instalację fotowoltaiczną. Polecam grento.pl- podczas wideo-rozmowy robią wycenę i wstępną propozycję.
_________________
nieruchomości hiszpania, nieruchomości na sprzedaż hiszpania, mieszkania w hiszpanii na sprzedaż, apartamenty w hiszpanii, apartamenty w hiszpanii na sprzedaż, nieruchomości w hiszpanii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
n00req
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Cze 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pon Cze 22, 2020 6:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz już jakiś konkretny dom na myśli? warto przed zakupem sprawdzić czy działka będzie pod niego odpowiednia. Wiem że trochę na około natomiast u mnie się sprawdziło architekt z www.AKDarchitekci.pl mi potwierdził że wszystko jest w porządku i poszło jak z płatka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KamilaN
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Mar 2019
Posty: 30

PostWysłany: Sro Lip 01, 2020 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli posiadamy działkę, którą zamierzamy sprzedać, to możemy zwrócić się o pomoc do firm zajmujących się skupem działek https://kupujemym.pl/skup-dzialek/ . Dzięki takim usługom możemy szybko sprzedać działkę o różnorodnym profilu - zarówno działki rolne jak i budowlane. Transakcja przebiega bardzo sprawnie, a my możemy w szybkim czasie otrzymać należne nam środki finansowe z tytułu sprzedaży działki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3717

PostWysłany: Sob Lip 04, 2020 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wybór działki to nie taka prosta sprawa. Mi całe szczęście zajeło to naprawdę niewiele czasu dzięki biurze nieruchomości https://www.maxon.pl/mieszkania/dzialki-na-sprzedaz, gdzie znalazłem najlepsze oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
munio
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Lip 2020
Posty: 2

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie było podobnie. Na szczęście pomogła mi firma Gero Nieruchomości. O to link: http://www.gero.nieruchomosci.pl/oferta/dzialki-sandomierz Wszystko przebiegło szybko i sprawnie. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Lip 07, 2020 5:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na działce zdecydowaliśmy się postawić dom drewniany - i zupełnie nie żałuję! Za jego realizację odpowiadają https://www.its-koszalin.pl/ i tutaj warto zaznaczyć, iż wykonali kawał dobrej roboty. Dom pasywny był naszym marzeniem od kiedy pamiętam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ludie83
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2020
Posty: 2
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Sro Lip 08, 2020 4:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja postanowiłam nie inwestować w działkę, tylko poszukać jakiegoś fajnego domku od developera i na niego przeznaczyć pieniądze. Jest to już działka bardzo dobrze wykorzystana i wydaje mi się, że koszta są dużo lepiej wykorzystane niż przy zakupie działki, którą będzie trzeba organizować od nowa Wink
______________
domy bezczynszowe w osiedlu Słoneczna Aleja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BasiaLew
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 29

PostWysłany: Sro Lip 22, 2020 11:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

poszukuję działki mrągowo pod budowę domu. Razem z mężem nie znamy się za bardzo na tamtejszym rynku i dobrze nie znamy okolic. Czy ktoś może coś doradzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Działki i grunty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy