FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup okien
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barbarrka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Kwi 2022
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 26, 2022 10:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem wierna oknom PCV, które szczerze polecam. Są szczelne, efektowne, na każda kieszeń.
_________________
https://fintecnic.pl/okna/okna-pcv/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pią Kwi 29, 2022 3:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie myślę, że warto abyście wzięli pod uwagę ofertę przygotowaną przez firmę Anex Okna z Warszawy co do których mogliśmy liczyć akurat na każdym etapie liczyć na najwyższy standard, profesjonalne podejście i zachowanie warunków zarówno samego zakupu, jak i wykonania montażu. Prawdziwi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrze wykonanym montażem, dlatego mam nadzieję że również u Was cała realizacja przebiegnie oczywiście po Waszej myśli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rizotto1
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 04 Maj 2022
Posty: 33

PostWysłany: Pią Maj 06, 2022 2:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okna udało się zakupić. Pomogli w tym OMIKRON https://omikronkoszalin.pl/okna/ wraz ze swoją ofertą. Okna PCV idealnie wpasowały się do nowoczesnego charakteru mojego domu, przez co zalecam Wam rozejrzeć się za tym, czym akurat dysponują. Szeroki wybór okien z ich oferty pozwala na dopasowanie okien do większości otworów okiennych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3758

PostWysłany: Sob Maj 07, 2022 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My zdecydowaliśmy się na okna PCV i jesteśmy bardzo zadowoleni z takiego rozwiązania. Znajomy polecił mi skorzystać z oferty firmy https://effra.pl/. Oferują usługi z zakresu montażu i wymiany okien. Sam montaż nowych okien przebiegł bardzo sprawnie. Polecam serdecznie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Czw Maj 26, 2022 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wyborze okien bardzo dobrze doradzili mi ludzie z firmy drutex. Zamówiłam okna i czekam na montaż. Jak pojdzie tak sprawnie jak komunikacja to jestem spokojna.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy