FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Aranżacja łazienki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 4:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyposażenie łazienki i ceramika były dokładnie tym, czego było nam trzeba. To za ich sprawą w przepiękny sposób ozdobiliśmy nasza łazienkę - a ta prezentuje się wprost przepieknie! Utrzymana w bardzo nowoczesnym stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Pon Sty 13, 2020 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro remontujecie swoją łazienkę i chcecie ją w odpowiedni sposób zaaranżować to na pewno nie będzie Wam obcy wybór Toalety i akcesoriów na Ceneo.pl Myślę, że możecie sprawdzić sobie u nich propozycje toalet, aby nie przepłacać w innych sklepach.

Ostatnio zmieniony przez mirka6755 dnia Sob Sty 18, 2020 11:38 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Wto Sty 14, 2020 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Łazienka nie musi być wcale nudna, fantastyczne aranżacje łazienki widziałem u producenta http://www.cermag.com.pl/ . Fantastyczna ceramika, również mozaika która po latach nieobecności wraca do oferty producenta i będzie wyjątkowo łatwa do nakładania. Dzięki temu remont łazienki jest dużo łatwiejszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Agatter
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 20 Gru 2018
Posty: 35

PostWysłany: Sob Lut 08, 2020 6:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno zajmowaliśmy się z mężem gruntownym remontem łazienki i poszukiwałam wysokiej jakości płytek, które będą długo służyć i elegancko się prezentować. Trafiłam na stronę marki Domino https://www.ceramika-domino.pl/pl/ i muszę przyznać, że jestem zachwycona przedstawionymi na ich stronie aranżacjami. Wybrałam jedną z kolekcji i jestem bardzo z tego faktu zadowolona. Łazienka wygląda naprawdę dobrze. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariczan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wyborze mebli łazienkowych sporo pomogły mi aranżacje zamieszczone w sklepie. Jak się nie ma przestrzennej wyobraźni to i tak można się poratować z pomysłem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Sie 17, 2020 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja polecam wam zastanowić się nad ceramicznymi dodatkami w łazience. Zajrzyjcie na stronę https://ceramika-design.com.pl/ Jest to sprawdzona firma, która zajmuje się sprzedażą ceramiki użytkowej i dekoracyjnej. Tam na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sotbe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Paź 2019
Posty: 261

PostWysłany: Czw Paź 08, 2020 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważnym elementem jest oczywiście wybór dobrej jakoś baterii umywalkowych, czy do kabin prysznicowych i na pewno warto postawić na markę Sotbe - https://sklep.sotbe.com/ w przypadku których będziecie mogli liczyć na jakość, dobre parametry, uczciwe podejście do klienta i oczywiście wieloletnią, bo aż 5 letnia gwarancję. Pozdrawiamy serdecznie i oczywiście mamy nadzieję, że podejmiecie dobrą decyzję dla siebie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magdap
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Sty 2020
Posty: 232

PostWysłany: Sro Lis 11, 2020 8:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy mam ktoś z Was doświadczenie z płytkami ceglanymi na podłogę w łazience? Marzy mi się aranżacja łazienki w stylu rustykalnym z wykorzystaniem cegły właśnie na podłodze. Macie może jakieś inspiracje, pomysły?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zobiczko
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Sty 2021
Posty: 14

PostWysłany: Sob Sty 02, 2021 8:00 pm    Temat postu: styl skandynawski Odpowiedz z cytatem

U nas łazienka w stylu skandynawskim, wszystko pod ten styl staralismy się dopasowac. /nawet mam baterię odpowiednio dopasowana. Zamawialismy w Sotbe, mają tu duży wybór baterii łazienkowych i kuchennych włąśnie w tym stylu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robert10015
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Mar 2020
Posty: 299

PostWysłany: Nie Sty 10, 2021 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sporo fajnych inspiracji jest tutaj
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Eryk615
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 29 Wrz 2020
Posty: 21

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 7:41 am    Temat postu: Aranżacja wnętrza Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukasz ciekawych przedmiotów do swojego mieszkania, które możesz kupić lokalnie, to polecam Ci ten serwis ogłoszeniowy - Wyposażenie wnętrz Możesz tam też sprzedawać stare rzeczy. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariczan
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Kwi 2019
Posty: 77

PostWysłany: Pon Sty 11, 2021 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

parę ciekawych propozycji wystroju łazienki znalazłam tutaj: http://blog.mirjan24.pl/zoom-na-meble-lazienkowe-przeglad-nowosci. Czarna ze złotymi akcentami jest obłędna!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zupazryby12
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 22 Sty 2021
Posty: 19

PostWysłany: Pią Sty 22, 2021 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się, że warto przejrzeć kilka zdjęć i inspiracji. Ale ja polecam też skorzystanie z usług firm, które robią projekty pomieszczeń i mogą pomóc nam w aranżacji, jak np. DD Projekt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarzebina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sty 2021
Posty: 559

PostWysłany: Sob Sty 30, 2021 9:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam w łazience i polecam pralkę Electrolux Perfect Care. Super dopiera nawet ubrania dzieciaków. Ubrania po wielu praniach nadal wyglądają jak nowe. Co ciekawe, jest nawet opcja pełnego prania w 59 minut Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 667

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 9:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdźcie tutaj https://eurolazienki.pl/
Mają super płytki znanych producentów w dobrej cenie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy