FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie tani kredyt gotówkowy online
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
quarki99
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Gru 2017
Posty: 7

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 12:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Eurobank ma fajną ofertę kredytów gotówkowych, tylko z prowizją, bez oprocentowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
edgar
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 16 Maj 2017
Posty: 43

PostWysłany: Wto Gru 26, 2017 3:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

30 tysi to dla banku żadne pieniądze więc nie powinno być problemu. W raiffeisen można dostać kredyt kredyt gotówkowy nawet do 150tys. Gdyby chodziło o 5000 to można dostać nawet na dowód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 11:43 am    Temat postu: Kredyty, kredyty Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj na szczęście banki trochę zliberalizowały swoją politykę kredytową i o pożyczenie pieniędzy jest łatwiej niż jeszcze dziesięć -piętnaście lat temu. Zmusiła je do tego popularność chwilówek i teraz przewaga jest po stronie konsumenta. Nie oznacza to jednak, że każda oferta pożyczkowa jest podobna. Oferta ofercie nierówna, ja mogę Wam osobiście zarekomendować pożyczkę w banku zachodnim wbk - https://www.bzwbk.pl/kredyty/kredyty-gotowkowe/kredyt-gotowkowy/kredyt-gotowkowy.html. Bank jest rzetelny, szybko załatwia formalności, których nie ma znowu aż tak dużo i dba o klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Miłka83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sie 2016
Posty: 205

PostWysłany: Wto Sty 23, 2018 7:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również w ostatnim czasie dosyć często przeglądam różne oferty kredytowe, porównuje i naprawdę już bym w końcu chciała się zdecydować na konkretny, bo faktycznie gotówka jest mi bardzo potrzebna. Co sądzicie o takich kredytach internetowych https://kredytok.pl/kredyty/, macie może z nimi jakieś doświadczenia? A jeśli tak, to na co braliście taki kredyt- był to raczej jakiś mniejszy wydatek czy taki typu samochód albo rozkręcenie własnej firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minicredit
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2016
Posty: 3
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 4:18 pm    Temat postu: Pożyczka Odpowiedz z cytatem

Nasza firma udziela pożyczek online. Wystarczy wypełnić tylko wniosek oraz formularz a resztą zajmiemy się my. Serdecznie zapraszamy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1618

PostWysłany: Wto Lut 06, 2018 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno nie powinieneś interesować się chwilówkami. Rozsądniej jest zaciągnąć pożyczkę prywatną. Na rynku nie brak firm które pośredniczą pomiędzy inwestorami prywatnymi, a pożyczkobiorcami. Jest nią https://concash.pl/pozyczki-dlugoterminowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kamilka900aa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lut 2018
Posty: 1
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Czw Lut 08, 2018 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównywarki to najlepszy sposób na wybór odpowiedniego kredytu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Kammas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lut 2019
Posty: 80

PostWysłany: Pon Lip 22, 2019 2:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej Smile
Słuchajcie, kojarzycie moze tego bloga http://prostachwilowka.pl/ ? Jest to blog o pożyczkach głównie pozabankowych. Pytam go Was o to dlatego, ze trafiłem na niego kilka dni temu i osobiście uważam, ze to jeden z lepiej prowadzionych blogów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1060

PostWysłany: Sro Sie 14, 2019 7:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Online jest wygodnie, ale warunki zazwyczaj są gorsze
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ula554
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 14 Lis 2019
Posty: 38

PostWysłany: Czw Lis 14, 2019 12:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest dużo rankingów, jedne lepsze, drugie gorsze. Ja jestem zadłużona więc mam ograniczone pole manewru. Próbowałam tutaj - www.pozyczka4you.pl i po kilku wnioskach dostałam w końcu pożyczkę!
_________________
Pożyczki dla zadłużonych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
stella00
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 524

PostWysłany: Nie Lis 17, 2019 11:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich ofert jeśli o kredyty chodzi to nie brakuje. Ale z pewnością różnią się między sobą, dlatego lepiej najpierw zgłębić temat, wiedzieć jakie są możliwości. O tanich i szybkich kredytach to na http://gotowkowcy.pl/ możecie sobie poczytać. Moim zdaniem właśnie od zagłębienia się w temat trzeba zacząć, żeby potem dobrze wybrać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marko
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2018
Posty: 16

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 5:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Generalnie najtaniej wyjdzie w banku. W większości przypadków będzie on tańszy niż w instytucjach finansowych o profilu pozabankowym. Oprocentowanie kredytów gotówkowych rzadko kiedy przekracza bowiem 20%. Z kolei te w biurach pożyczkowych mogą mieć oprocentowanie na poziomie przekraczającym nawet 100%. Często takie rozwiązania możemy spotkać w bankach detalicznych. Kilkanaście banków tak robi. Najtańsza oferta gotówkowa dostępna jest w tej chwili w banku PKO BP. Jest ona kredytem udzielanym online, który można załatwić za pośrednictwem aplikacji IKO lub w serwisie internetowym iPKO. Wysokość pożyczanej kwoty zawiera się w przedziale między 500 złotych a 200 000 złotych. Okres spłaty wynosi od 2 do 12 miesięcy. RRSO wynosi 7,22%. Zalety tej oferty to brak prowizji za jej udzielenie, prowizja równa 0% za wcześniejszą spłatę, możliwość uzyskania wakacji kredytowych na okres 3 miesięcy i szybkość pożyczania. Bank deklaruje, że w przypadku posiadaczy IKO pieniądze przelewane są na konto pożyczkobiorcy w 30 sekund.

Ostatnio zmieniony przez marko dnia Nie Wrz 11, 2022 3:44 am, w całości zmieniany 4 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
geter
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sro Lis 20, 2019 10:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zastanawiasz się nad wzięciem kredytu to na twoim miejscu zerknąłbym sobie na https://www.dziennikwschodni.pl/artykuly-sponsorowane/ranking-kredytow-gotowkowych-online,n,1000233855.html. Znajdziesz tutaj naprawdę mnóstwo przydatnych informacji na temat tego jakie kredyty są najlepsze. Osobiście ostatnio brałem kredyt online i bardzo polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lekan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 4

PostWysłany: Czw Lis 21, 2019 2:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcesz wziąć kredyt to na twoim miejscu pierw bym poczytał sobie w internecie na temat tego jakie kredyty są najlepsze. Na przykład na https://www.santanderconsumer.pl/serwis-prasowy/aktualnosci/kredyt-gotowkowy-santander-consumer-banku-na-1-miejscu-w-rankigu-totalmoney-pl,132,1.html znajdziesz wiele informacji o tym czy warto jest brać kredyty przez internet czy lepiej stacjonarnie w bankach
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jankowsky
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 201

PostWysłany: Wto Gru 17, 2019 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja brałem kredyt w nest banku - https://nestbank.pl/dla-twojej-firmy/kredyty i szczerze mogę powiedzieć, że warto. Wszystko przebiegło tak jak miało przebiegać, dobre warunki i szybkie załatwienie formalności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy