FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wymiana walut online
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gorgiel
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 11

PostWysłany: Pon Lip 16, 2018 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się kiedyś bałem, ale powiem Ci, że teraz to jest tak samo bezpieczne, jak bankowość internetowa. No przynajmniej tak jest w przypadku dużych kantorów, takich jak Cinkciarz. Jakimś mniejszym, których nazwy nigdy nie słyszałem, też pewnie bym nie zaufał i im kasy nie przesłał przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pią Sie 10, 2018 5:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak samo bezpiecznie jak w bankach i też bardzo podobnie pod kątem obsługi, także nie ma co się wzbraniać przed e-kantorami. Sam po 2-3 przewalutowaniach realizowanych przez kantor online byłem pewien już że nie wrócę do stacjonarnych, bo i wygodniej się to wszystko odbywa i bezpiecznie i sporo taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slazak2121
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 65

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem podobnego zdania jak przedmówca. Uważam, że korzystanie z kantorów w internecie jest zdecydowanie wygodniejsze, szybsze, bo transakcja dokonana jest w kilkanaście minut jeśli zlecenie złożone jest w trakcie trwania pracy kantoru. Możesz zajrzeć chociażby tutaj https://ekantor.pl/ i porównać ofertę z innymi na rynku. Jak zawsze tak robię zanim zdecyduję się ostatecznie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2018 4:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawet nie koniecznie w godzinach pracy kantoru:) Kantor online z którego ja korzystam jest zautomatyzowany i dzięki temu transakcje są finalizowane w czasie rzeczywistym o każdej porze, nawet w niestandardowych godzinach oraz w weekendy i święta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1623

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moich doświadczeń wynika że dobrym kantorem online jest amronet, wymieniam tam już od dawna i nigdy mnie nie zawiedli. Obsługa pomocna, kursy fajne, księgowanie 24/7. Ogólnie polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dobosz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2018
Posty: 604

PostWysłany: Czw Wrz 20, 2018 9:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo sobie cenie właśnie to, że kantor online oferuje mi pełną funkcjonalność przez całą dobę, codziennie. Nie umknie korzystny moment na zakup danej waluty i mogę transakcji dokonać w wolnej chwili bez względu na to o której godzinie ją znajdę,
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossmi
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 11 Paź 2019
Posty: 43

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 7:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W kantorach internetowych można znaleźć korzystne kursy walut. Nie jest to trudne by wymieniać pieniądze online, a niski spread w Waluteo tylko do tego zachęca. Warto tutaj zajrzeć, bo dowolną kwotę i walutę będzie można wymieniać. Kantor nie pobiera prowizji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kantory internetowe to bardzo wygodna sprawa, można walutę wymieniać bez wychodzenia z domu czy hotelu. Kantor Waluteo to bardzo dobry kantor online, można z nim znaleźć bardzo niski spread czyli różnicę pomiędzy kursem sprzedaży a kupna waluty. W innych kantorach spread wynposi nawet kilkadziesiąd groszy a w Waluteo zaledwie jeden grosz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 657

PostWysłany: Sro Mar 04, 2020 11:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wolę kantor w realu, mam większe zaufania no i mam go niedaleko, więc żaden problem tam zajrzeć. Mówie o kantorze CENT z Wrocławia https://www.centkantor-opole.pl/ To solidny kantor, można im ufać, mają dobre ceny i możliwość negocjacji cen.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ilonakate
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 11 Mar 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sro Mar 11, 2020 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czesc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1244

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcesz wymienić pieniądze online i wykonać przelewy do polski to strona https://tanieprzelewy.com/ na pewno się sprawdzi. Są na niej podane ważne dla nas rankingi kantorów, które wykonują taką usługę za nie wielkie pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Prawo na rynku nieruchomości Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy