FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Paź 03, 2019 7:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na otworzenie własnej lakierni i mogę wam powiedzieć że jest to bardzo opłacalny biznes. Jeżeli też się nad tym zastanawiacie to polecam wam skontaktować się z firmą https://spectravent.pl/ Od nich zakupicie sprzęt, który jest niezbędny w lakierni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Czw Paź 10, 2019 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co myślicie o opłatomatach? Warto w nie zainwestować? Czytałam na http://trivo.pl/kto-powinien-zainwestowac-w-oplatomat-gdzie-oplatomaty-usprawnia-prace/, że usprawniają pracę. No i klienci też chętnie z nich korzystają. Jak to jest w praktyce?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Sob Sty 18, 2020 1:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

We własnej firmie możesz rozwinąć się dużo szybciej jeśli rozpoczniesz od franczyzy. Rozpoczynająć współpracę z Cuk możesz liczyć na merytoryczne wsparcie doświadczonej marki na rynku, na szkolenia wprowadzające w ten biznes i narzędzia przydatne w zarządzaniu sprzedażą. https://cuk.pl/wspolpraca/placowka-franczyzowa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
derpe
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Wrz 2018
Posty: 1242

PostWysłany: Pon Sty 20, 2020 12:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Założenie własnego biznesu nie jest takie proste jak nam się wydaje. Pralnia pochłonęła mnie w całości, ale na szczęście mamy zyski. Serwis pralni wykonuje firma www.washservice.com.pl są rzetelni i znają się bardzo dobrze za sprzęcie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milagr
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 13 Cze 2019
Posty: 34

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 12:17 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie szukam jakiegoś dobrego sklepu ze sprzętem gastronomicznym. Co możecie mi powiedzieć na przykład o tym https://gastroplaneta.pl/ ? Kompletnie nie wiem czy będzie się nadawał ten sklep. Chociaż widzę tam bardzo atrakcyjne ceny. A Wy jak uważacie? Warto będzie zrobić tam zakupy?
_________________
Aby ukarać mnie za moją pogardę dla autorytetów, Los sprawił, że sam stałem się autorytetem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
robbstark
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Maj 2019
Posty: 1622

PostWysłany: Czw Sty 23, 2020 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie firmy, która w swojej ofercie ma serwis oraz naprawę maszyn rolniczych, to myślę, ze tutaj : http://www.lubmasz.pl/oferta/uslugi-mechaniczne/maszyny-rolnicze z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie. Pracują tam fachowcy, którzy znają się na rzecz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
MaRis
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Lis 2019
Posty: 655

PostWysłany: Czw Sty 28, 2021 6:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie jeżeli jesteście na etapie poszukiwań profesjonalnej pomocy w zakresie wyboru wyposażenia gastronomicznego to koniecznie zwróćcie uwagę na Invest Horeca gdzie będziecie mogli liczyć na najwyższy standard, dobre ceny i jednocześnie rozbudowaną ofertę m.in w zakresie mebli kuchennych, ale również trzonów, czy pieców https://investhoreca.pl/ lepiej podjąć racjonalną decyzję w tym zakresie i nie martwić się o ciągłe problemy techniczne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kalina
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2019
Posty: 219

PostWysłany: Pią Mar 26, 2021 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od dawna już planowałam otwarcie restauracji i wreszcie mogę podjąć jakieś konkretne działania. Bardzo się cieszę, tym bardziej że znalazłam w pełni wyposażony sklep gastronomiczny . Nawet nie będę się długo zastanawiać tylko zacznę zamawiać to co jest mi najbardziej potrzebne. Oczy mi się rozbiegały, bo wybór jest niesamowicie duży. A ceny w dodatku bardzo korzystne Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy do prowadzenia dzielności gastronomicznej, przyda mi się gril kontaktowy? Chciałam otworzyć lokal, jeszcze w te wakacje. Miejsce już mam. Teraz zajmuje się zamawianiem sprzętu oraz wyposażenia. Może macie dla mnie jakieś wskazówki ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
syllwiusia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2021
Posty: 9

PostWysłany: Czw Maj 27, 2021 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak firma to również służbowe telefony. Ciekawą ofertę mają w http://www.ver-tel.pl/ Bogaty wybór i przystępne ceny zachęcają. Z pewnością znajdziesz odpowiedni telefon do potrzeb. Szczerze polecam!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mirabelka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2017
Posty: 61
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Cze 02, 2021 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc własny biznes warto też zwrócić uwagę na to,jak się prezentujemy,to bardzo ważne,zwłaszcza, kiedy chcemy pozyskać nowych klientów i zdobyć nowe kontrakty czy zlecenia.Warto nie tylko dbać o nienaganne maniery, ale też ubierać się wygodnie aczkolwiek stylowo i elegancko.Świetnym dodatkiem do każdej stylizacji,zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn jest torba,teczka,która towarzyszy nam wszędzie i prawie zawsze.
torba biznesowa damska czy męska,sprawi,że będziemy postrzegani jako ludzie odważni,znający swoją wartość i wiedzący czego chcą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1836

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlatego kompletując wyposażenie do swojej kuchni gastronomicznej to na pewno warto zwrócić uwagę na odpowiedni stosunek jakości do ceny. Dlatego w mojej opinii dobrze tutaj wypada MultiGastro gdzie można znaleźć dosłownie wszystko, w tym również stoły ze zlewem ze stali nierdzewnej które są bardzo ważne dla wygody i funkcjonalności pracy oraz przygotowywania posiłków. Mam nadzieję, że z nimi znajdziecie co potrzebne i oczywiście w rozsądnym budżecie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xmcdermott12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Wrz 2021
Posty: 4
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Wrz 17, 2021 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam się w 100%. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarinaMa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Cze 2020
Posty: 169

PostWysłany: Pon Wrz 20, 2021 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie teraz pojawia się pytanie, jaką macie wizję rozwoju dla Waszej firmy? Moim zdaniem powinniście podejść do tego tematu na poważnie. Od tego zależy w dużej mierze tempo Waszego rozwoju i Wasz potencjał. Myślę, że od razu powinniście zadbać o to, by wdrożyć mapowanie procesów. Na stronie https://www.engave.pl/rozwiazania-dla-twojej-firmy/mapowanie-procesow-operacyjnych dowiecie się, dlaczego jest to tak istotne. Jeśli chcecie przebić się przez konkurencję, to powinno być to dla Was czymś oczywistym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy