FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
tworzenie stron www
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Sob Lis 30, 2019 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze,ze nie tylko ja z nazwy jestem zadowolona. W firmie naprawde bardzo sobie chwalimy, bo wreszcie domena dziala jak nalezy, a do tej pory u innych dostawcow naprawde roznie to bywalo. ja wyboru nie zaluje mimo, ze wiazal sie z wyzszymi kosztami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1625

PostWysłany: Nie Gru 01, 2019 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie strony to nie jest trudne zadanie, szczególnie jeśli domenę ma się wykupioną na nazwa.pl . Tutaj wszystko jest nie drogie i maksymalnie uproszczone, a serwery działają niesamowicie szybko. Dużym atutem jest też ich infolinia, która czynna jest non stop. Polecam, ja nie zamienię ich usług na żadne inne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1462

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ofert na hosting jest teraz sporo, dlatego cieżko nam sie zdecydowac. Jeżeli dopiero bedziesz zaczynać przygodę ze stronami internetowymi to lepiej wziąc taki hosting z https://domeny.pl/ z prosta obsługą. Nauczysz się jak to wszystko działa i łatwo bedziesz prowadził własną stronę czy sklep internetowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malik
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2015
Posty: 140

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie najważniejsze jest to, żeby znaleźć dobrego specjalistę, który wykona dla nas witrynę, która będzie nie tylko funkcjonalna, szybka, ale także efektowna, jeżeli chodzi o wygląd. Mnie się podobają strony minimalistyczne. Wiem, że firma https://idego-group.com ma w ofercie takie usługi, także do nich można się zgłosić. To software developers company, tworzą też aplikacje, korzystają z nowoczesnych technologii.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 818

PostWysłany: Nie Mar 22, 2020 1:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie jest sporo, ale wiekszosc to firmy koguuciki, do ktorych potem jest problem sie dodzwonic, a hosting czy domena wiekszosc czasu nie dzialaja.. a na to firma nie moze sobie pozwolic. My z tego powodu wybralismy nazwa.pl - dziala jak nalezy a i obsluga klienta jest top
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jarmel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Mar 2020
Posty: 9

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 9:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się też zastanawiam nad skorzystaniem z oferty https://www.extraseo.pl/pozycjonowanie-dabrowa-gornicza.html znajomy mi trochę o pozycjonowaniu opowiedział, i że jak prowadzę sklep internetowy to pozycjonowanie bardzo mi się przyda. Ile powinienem na ten cel wydać i kiedy będzie widac pierwsze efekty?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgoo31
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 10 Kwi 2019
Posty: 37

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 10:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie stronę stworzyli https://zdobywcysieci.pl/ jest taka jaka miała być przejrzysta z kategoriami w ładnych kolorach. Zaufałam im, bo wiem, że doświadczenia im nie brakuje poza tym oni oprócz strony oferują pozycjonowanie, a ta usługa bardzo mnie interesowała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
TadeuszKowalski
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Lut 2020
Posty: 2

PostWysłany: Pią Kwi 10, 2020 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworząc stronę www musisz się liczyć z wydatkami na reklamę, marketing, banery, lokowania i seo, żeby to w ogóle miało jakiś sens. Na co komu strona, o której nikt nie wie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 11:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co konkretnie potrzebujecie? Jak to ma być taka bardzo prosta strona typu wizytówka to może i sami sobie ja zrobicie? Są specjalne kreatory stron, nie są skomplikowane. Jednak jak chcecie coś lepszego to postawcie może na projektowanie stron reda. Ktoś od A do Z zrobi wszystko tak jak chcecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
JOPENTENOWICZ
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Sty 2021
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 23, 2021 12:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do takich spraw trzeba mieć smykałkę, a ja na pewno tego nie mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kilof12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Cze 2017
Posty: 587

PostWysłany: Pon Maj 02, 2022 2:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra strona to podstawa. To w końcu nasza wizytówka. Dlatego warto poszukać firmy, która zrobi dla nas stronę idealną. Dopasowaną do naszych potrzeb i wymogów wyszukiwarek. A takie strony robi firma Internetowe strony www. Tutaj można ich znaleźć https://g.page/internetowe-strony-www . Jakość, solidność, doświadczenie, a do tego ceny stron www u nich są bardzo konkurencyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boonek
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Sie 2021
Posty: 18

PostWysłany: Nie Maj 29, 2022 11:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tworzenie strony internetowej trzeba zacząć od wyboru odpowiedniej domeny, pasującej do działalności naszej firmy. Kiedy taką domenę już znajdziemy i upewnimy się, że jest wolna, to trzeba przejść do jej rejestracji - zarejestrować domenę możemy np. na stronie internetowej https://mhw.pl/domeny, u której rejestracja domeny jest bardzo tania, to samo tyczy się przedłużenia po roku. Uważam, że jest to bardzo opłacalne porównując ich ceny do innych firm działających w tym sektorze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krzysztof_zet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2022
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pią Cze 17, 2022 3:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JOPENTENOWICZ napisał:
Do takich spraw trzeba mieć smykałkę, a ja na pewno tego nie mam.

hehe, Panie Jopentowicz to prawda Smile ja również jestem amatorem w tych sprawach. Bliżej mi do swojej branży czyli budowlanki. Nie ukrywam, że swoją stronkę zleciłem Państwu z https://inter-web.pl/ i jestem zadowolony. Fajna ekipa i szybko ją zrobili. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bradley.nolan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Cze 2022
Posty: 4
Skąd: Łańcut

PostWysłany: Sob Cze 18, 2022 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawe rozwiązanie. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Arkadiusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lut 2022
Posty: 290

PostWysłany: Pon Cze 27, 2022 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w ogóle przemyśleć to, jakie rozwiązania byłyby dla Was szczególnie korzystne. W końcu hostingów jest w Polsce wiele, więc warto od razu postawić na coś sprawdzonego. Ja dowiadywałem się ostatnio, że w https://www.forpsi.pl/domain/ jest aktualnie promocja, w której można obniżyć sobie opłatę o 50%. Wpisując kod "POLSKADOMENA" cena za pierwszy rok wynosi 4,95zł netto. To chyba nie jest jakoś dużo? Ktoś z Was korzystał już z ich serwerów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy