FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Samochód nowy, czy używany?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1983

PostWysłany: Sro Gru 14, 2022 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro jesteśmy w takim temacie to ja mam do Was pytanie odnośnie oferty https://motos.pl/c/173/hyundai-dywaniki-samochodowe.html czy wydaje sie wam, ze cena tutaj idzie w parze z jakoscia i faktycznie warto zamawiac u nich dywaniki samochodowe? Pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje, ze cena idzie w parze z jakoscia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
fcummings
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Gru 2022
Posty: 4
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Używane samochody w dalszym ciągu mają szerokie grono zwolenników. Jak się okazuje, nie bez przyczyny. Czynnikiem decydującym jest m.in. niższa cena, ale nie tylko. W grę wchodzą także inne czynniki, niekoniecznie związane z pieniędzmi. Jakie zalety przemawiają na korzyść zakupu używanego samochodu osobowego czy użytkowego? I czy ktoś z Was kupował samochód używany w Gdańsku - https://www.grupamakurat.pl/katalog-samochodow/?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 184

PostWysłany: Wto Gru 20, 2022 8:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie ciekawych artykułów związanych z motoryzacją to tutaj https://rajdkolobrzeski.pl/udany-debiut-mustanga-na-rynku-europejskim-auto-cieszy-sie-duza-popularnoscia/ ich nie brakuje. Myślę, ze mogą was zainteresować! Powiem szczerze, że sama rozważam zakup nowego samochodu i dużo czytam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
JoannaD
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2019
Posty: 17

PostWysłany: Pią Gru 23, 2022 8:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, zakup samochodu musi być bardzo dobrze przemyślaną decyzją. Najgorsze co możemy zrobić to dać się oddać naszym emocjom. Dlatego zróbmy wspólne spotkanie w gronie firmy by omówić temat. W pierwszej kolejności dobrze jest wybrać model odnośnie pojemności. W firmie są różne potrzeby ale chyba nie ma czegoś takiego jak za obszerny samochód. Przecież może się czasami trafić, że będziemy coś przewozić więc weźmy to pod uwagę. Kolejna sprawa to jaki rodzaj finansowania zakupu wybierzemy. Jednym z najpopularniejszych jest Renault leasing dający największe możliwości. Do tego ich modele cechują się bardzo dobrymi recenzjami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3390

PostWysłany: Wto Gru 27, 2022 8:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z czystym sumieniem mogę polecić wam leasing samochodu osobowego . Moim zdaniem jest to jednak najlepsza firma i co ważne mają oni bardzo profesjonalne podejście do spraw klientów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tytus33
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2022
Posty: 800

PostWysłany: Nie Lut 19, 2023 8:23 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To faktycznie ważne kwestie. Moim zdaniem jeśli chodzi o usprawnienie pracy spedycji, to jednak warto wziąć pod uwagę wykorzystanie adekwatnych systemów. Na stronie https://mytracko.pl/ czytałem o monitoringu pojazdów. Myślicie, że tego typu narzędzia to dobry wybór?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
avocaden
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sty 2017
Posty: 878

PostWysłany: Wto Lut 21, 2023 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat na pewno wybrałbym auto z salonu, ale najpierw czeka mnie jeszcze zdawanie prawo jazdy Very Happy Jaką szkołę do nauki polecacie w Warszawie? Niedawno się tam przeprowadziłem i nie znam jeszcze firm w okolicy. Może https://warszawa.szkola-oes.pl/prawo-jazdy-kat-a-warszawa/ ? Czytałem, że mają dużą zdawalność
_________________
adwokat warszawa opinie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kaper
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 462

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy wiesz ale używane samochody z salonu Porsche Centrum Sopot to jest bardzo dobra opcja jak szukasz samochodu kultowego, reprezentacyjnego do firmy itp. Jest tam też bardzo dobry serwis tych samochodów, mają naprawdę świetnych fachowców i przede wszystkim można liczyć na gwarancję porsche approved
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nhudson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2023
Posty: 4
Skąd: Maków Podhalański

PostWysłany: Pon Mar 13, 2023 7:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakbym miał tyle pieniędzy, to kupiłbym samochód nowy wprost z salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21
Strona 21 z 21

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy