FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pon Maj 15, 2023 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz niezawodnego sprzętu budowlanego do wynajęcia? Na stronie https://avio-star.pl/uslugi/ znajdziesz szeroką gamę maszyn, takich jak koparki, ładowarki, mini koparki, wózki widłowe czy wiertnice. To skuteczne rozwiązanie, które może znacząco wspomóc Twój projekt budowlany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3882

PostWysłany: Sro Maj 17, 2023 6:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarówno bogata ofertę systemów dociepleń jak i pokryć dachowych czy produktów do wykańczania wnętrz znajdziecie w http://e-kwadrat.pl/ Zapewniają kompleksową obsługę począwszy od doradztwa technicznego przez wykonanie kosztorysu aż po profesjonalną obsługę podczas sprzedaży. Ich asortyment obejmuje wysokiej jakości produkty renomowanych marek w bardzo korzystnych cenach. Ja jestem bardzo zachwycona z wizyty w tym miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasiunia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Kwi 2017
Posty: 210

PostWysłany: Czw Maj 18, 2023 2:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Budowa domu jest bardzo poważnym i dość ciężkim przedsięwzięciem finansowym oraz organizacyjnym. Trzeba więc odpowiednio się do niego przygotować i zaplanować wiele spraw z odpowiednim wyprzedzeniem. Bardzo ważną sprawą jest także transport gruntu zanieczyszczonego oraz odpadów budowlanych. Trzeba wam wiedzieć ,że podczas budowy powstanie bardzo dużo różnych odpadów budowlanych, które trzeba będzie usunąć w odpowiedni sposób.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
exi92
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Kwi 2019
Posty: 1374

PostWysłany: Nie Maj 21, 2023 4:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie da się ukryć, że budowa domu często wiąże się z ogromnym stresem. Warto dobrze zastanowić się nad tym z jakich produktów będziemy korzystać, aby wykonanie było jak najlepsze. Jeśli chodzi o ogrzewanie, to jednym z rozwiązań są kominy systemowe. Takie rozwiazanie oferuje także firma JAWAR https://jawar.com.pl/kategoria-produktu/kominy-systemowe/ . O ich kominach możecie znaleźć więcej informacji na ich stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
teressa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2015
Posty: 568
Skąd: Polska

PostWysłany: Wto Maj 23, 2023 3:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprawdzone projekty domów możesz znależć na stronach architektów - to takie gotowce i są tańsze niż indywidualny projekt Smile Ja bym na tym zaczeła oszczedzanie na całej inwestycji bo później jeszcze sporo kasy pójdzie na urządzenie domu Smile
_________________
be the winner !
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3461

PostWysłany: Sro Maj 24, 2023 7:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może warto wybrać elektryczny przepływowy podgrzewacz wody jaki wybrać ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
naszka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2022
Posty: 85

PostWysłany: Nie Maj 28, 2023 2:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Potrzebujesz efektywnych rozwiązań dla swojego systemu wodnego? Odwiedź stronę http://www.dambat.pl/zbiorniki-przeponowe.html i zapoznaj się z bogatą ofertą zbiorników przeponowych. Dzięki nim możesz zapewnić stabilne ciśnienie i równomierne przepływy w Twoim systemie. Zbiorniki przeponowe dostępne na tej stronie są solidnie wykonane i oferują wysoką wydajność oraz niezawodność.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2020
Posty: 3882

PostWysłany: Pon Maj 29, 2023 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukacie firmy która zajmuje się profesjonalnie pracami ziemnymi, wynajmowaniem maszyn budowlanych a nawet transportem ponadgabarytowym i niskopodwoziowym to koniecznie zajrzyjcie do oferty http://www.koptech.com.pl/ Szczerze ich polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slonce1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Lip 2020
Posty: 488

PostWysłany: Pią Cze 09, 2023 6:53 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu przydają się też różnego rodzaju maszyny i sprzęty. Jednym z nich z pewnością będzie koparka. Warto więc wiedzieć, jakie firmy oferują wynajem koparki: http://roboty-ogolnobudowlane.pl/wynajem-koparki/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
consuelo.weimann
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Cze 2023
Posty: 4
Skąd: Gaj

PostWysłany: Pią Cze 09, 2023 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Czy jest tu ktoś, kto zdecydował się na kino w domu? Jestem w trakcie budowy mojego wymarzonego lokum i bardzo marzy mi się prywatna sala kinowa, dlatego myślę, czy faktycznie warto w to zainwestować. Z chęcią poczytam wasze rady oraz co macie do powiedzenia w tym temacie. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 2009

PostWysłany: Pon Cze 12, 2023 3:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co powiecie na temat usług firmy https://www.geogrunt.eu/ natomiast potrzebny mi jest odpowiedni geodeata, co powiecie na ten temat? Czy wydaje się Wam, że cena tutaj idzie w parze z jakoscia?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
annusiak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Mar 2013
Posty: 329

PostWysłany: Pon Cze 12, 2023 10:29 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze urządzone mieszkanie, sprzyja nie tylko rozwiązaniom dopasowanym do potrzeb każdego z mieszkańców, ale przede wszystkim wzbudza wiele korzystnych emocji. Warto także zadbać o nieco prywatności i wygodę w tym obszarze. Polecam w takim wypadku sprawdzić markizy poznań, które przede wszystkim charakteryzują się wysoką jakością i dopasowaniem do obecnych trendów. Zajrzyj na http://rolostyl.pl/realizacje/markizy-poznan gdzie trafisz na wszystkie dostępne modele.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 841

PostWysłany: Sro Cze 14, 2023 3:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewnym etapie budowy domu przyjdzie czas na wybór odpowiednich drzwi zarówno tych wejściowych jak i wewnętrznych. Jeśli zdecydujesz się na lite drewno to sprawdź sobie ofertę polskiego producenta Kris Drzwi. Realizują tu zamówienia indywidualne, robią drzwi na wymiar. Solidna jakość, estetyczny wygląd a do tego konkurencyjne ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mared434
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2017
Posty: 794

PostWysłany: Sro Cze 14, 2023 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się np. w renowacja kanalizacji łódź . Jakiś czas temu sam zdecydowałem się skorzystać z oferty tej firmy i jestem naprawdę bardzo zadowolony z efektów ich pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
shields.larissa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2023
Posty: 1
Skąd: Mysłowice

PostWysłany: Czw Cze 15, 2023 5:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej! Czy polecicie mi jakiegoś sprawdzonego producenta profili z tworzyw sztucznych? Bardzo mi zależy na wytrzymałym produkcie, który będzie dobrej jakości. Będę niezwykle wdzięczna za wasze polecenia, pozdrawiam!
_________________
producent profili z tworzyw sztucznych
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 20, 21, 22, 23, 24  Następny
Strona 21 z 24

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy