FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własna firma - trudna sprawa?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 77, 78, 79  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 3:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie biznesu na pewno do zadań łatwych nie należy. Na pewno warto raz na jakiś czas podejmować współpracę z firmami, które będą w stanie sprawdzić jak wygląda faktyczna sytuacja w przedsiębiorstwie np pod kątem finansowym. Ostatnio coraz bardziej popularne jest korzystanie z usług firm takich jak GLC http://www.glc.pl/audyt, które oferują swoją pomoc np w zakresie przeprowadzenia audytów finansowych. Korzystacie u siebie z takich rozwiązań ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1069

PostWysłany: Sro Kwi 18, 2018 9:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie firmy łatwe nie jest, to raczej pewne, trzeba się liczyć z wieloma trudnościami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janusz88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2016
Posty: 231
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 3:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poszukaj informacji tutaj, raczej powinieneś coś znaleźć o prowadzeniu firmy. Ja przynajmniej znalazłem to, co szukałem Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Nie Kwi 22, 2018 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własna firma to nie trudna sprawa, jeśli wiemy, jak się do tego wszystkiego zabrać i jeśli mamy podstawowe informacje związane z rozwijaniem działalności. Ja teraz otwieram salon i pomocna dla mnie okazała się strona sklepu bo mogę kupić tam wszystko to, co potrzebuję, aby salon był kompletny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bakerdonald
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 41

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem czasami warto wynająć jakąś osobną firmę która pomoże nam w rozwoju firmy. Ja korzystałem jakiś czas temu z usług firmy https://assay.pl/consulting/doradztwo/modelowanie-procesow/ i jestem zaskoczony w jakim stopniu pomogli mi w rozwoju firmy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
truth_90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: Pon Kwi 23, 2018 7:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własna firma to dość spore zobowiązanie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zajmując się własną firmą, dobrze jest to robić w odpowiednim biurze. Dzięki temu wszystko będzie znacznie wygodniejsze. Dobrze jest pomyśleć o nabyciu biura w dogodnej i prestiżowej lokalizacji, więc polecam zajrzeć na stronę https://www.cubecentre.com/biura-serwisowane/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
janjakub14
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2018
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 1:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnej firmy nie jest łatwe. Sam widzę po sobie. Mam małą firemkę, bo tak czy siak pracuję na etacie, ale załatwiania i papierologii jest tyle, że szok.
_________________
przewóz osób busem Warszawa - busyjj.waw.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
judyczka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2018 2:41 pm    Temat postu: Prowadzenie firmy Odpowiedz z cytatem

Też kiedyś myślałam, że prowadzenie firmy jest mega trudne, ale nie taki straszny diabeł jak go malują. Do części obowiązków zatrudniłam biuro księgowe, do innych specjalistów, sama zrobiłam kilka szkoleń i się kręci.

Ostatnio zmieniony przez judyczka dnia Pon Kwi 30, 2018 8:49 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Maska5
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2018
Posty: 9

PostWysłany: Sro Kwi 25, 2018 5:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiadomo, swoja firma to odpowiedzialność, ale też często lepsze pieniądze i bądź co bądź praca na własnych warunkach. w moim przypadku to biuro projektowe, w innych branżach może być inaczej... ale niezaleznie od branży warto na start wycisnąć ile się da Wink mówię oczywiście o dotacjach itd, tutaj jest sporo przykąłdów jak ktoś jest zainteresowany: https://www.kdmax.pl/jak-otrzymac-dofinansowanie-na-zakup-programu-do-projektowania-mebli-i-wnetrz/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 10:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem dzisiaj mamy tak wiele programów, różnych ułatwień, że prowadzenie działalności i w ogóle stworzenie biznesu nie jest to jakoś skomplikowane. Zobaczcie chociaż jakie systemy płatności już są skonstruowane dla e-sklepów np. firma CashBill oferuje m.in. coś takiego jak Blik kliknij. Czyli klient może poprzez prostą aplikacje płacić za zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronikatarkowska
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Sie 2017
Posty: 15

PostWysłany: Pią Kwi 27, 2018 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W rozwój własnego biznesu trzeba włożyć wiele wysiłku. Na start trzeba mieć odpowiedni kapitał, dlatego w wielu przypadkach kredyt staje się koniecznością. Mi na początku banki odmawiały udzielenia kredytu ze względu na krótki staż działalności. Po pewnym czasie trafiłam na tę firmę: https://multiinicjatywa.pl/oferta/dla-nowych-firm i z ich pomocą wsparcie finansowe uzyskałam o wiele szybciej, niż się spodziewałam Smile Jeśli ktoś z Was teraz zakłada firmę i szuka kredytu na start, to bardzo polecam skontaktować się z nimi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Sob Kwi 28, 2018 8:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy jak do tego się podchodzi. Wiadomo, że to nie to samo co praca na etacie i trzeba mieć tego świadomość. W zależności czym firma się ma zajmować trzeba mieć odpowiednie środki na rozruch. U mnie najwięcej kasy pochłonęło kupno platformy podwieszanej https://www.geda24.pl/robocze-platformy-podwieszane ale w branży budowlanej takie urządzenia sa niezbędne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
beata55
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2015
Posty: 1102

PostWysłany: Pon Maj 07, 2018 12:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Początki zawsze są trudne, ale jak się ma fach w ręku i dobry pomysł na siebie to powinno się udać. Warto pomyśleć o dobrym sprzęcie komputerowym. Może zaintersuje was ta oferta https://leasinglaptopa.pl/HP_Pavilion_Power-52b36216-f2e9-4d9d-9766-987f17d02612?Category=7c5f96d3-f965-4063-aa29-46489d19b112 Można skorzystać z leasingu i spłcać raty a na końcu dokonać wykupu. Nie trzeba od razu wykładać całej gotówki. Ta oferta od pewnego czasu jest dostępna też dla osób prywatnych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paturatu
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Lis 2016
Posty: 138

PostWysłany: Wto Maj 08, 2018 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na początek kup jeśli masz oczywiście większe środki porządny notebook może taki model https://itnes.pl/notebooki-dell-vostro-3568/dell-vostro-3568-n073vn3568emea01_1805-i5-7200u-156-fhd-8gb-ram-hdd-1000gb-dvd-rw-amd-r5-m420-2gb-win10-pro.html Na pewno przyda się w każdej firmie niezależnie od profilu działalności. Jeśli model za drogi na stronce są marki wielu innych znanych marek więc szukaj.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 22, 23, 24 ... 77, 78, 79  Następny
Strona 23 z 79

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy