FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Inwestycje w mieszkania i apartamenty wakacyjne
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
el83
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2016
Posty: 100

PostWysłany: Nie Paź 09, 2016 10:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie zainwestować w naprawdę dobrej jakości mieszkania, to radzę zajrzeć sobie tutaj http://alfapark.pl/jakosc/ . Oferta jest bardzo szeroka. Na pewno każdy znajdzie tam mieszkanie, które będzie dopasowane do swoich potrzeb. Osiedle Alfa Park położone jest w dzielnicy Morena w Gdańsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
zypa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Wrz 2011
Posty: 924

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 12:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzymajcie namiary - http://www.baltica-heaven.pl
To oczywiście jedynie przykład, ale ogólnie w kurortach naprawdę nie ma problemów z bardzo dobrymi miejscówkami - tylko wejście w coś takiego wymaga potężnego budżetu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terreniia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Paź 2016
Posty: 5

PostWysłany: Czw Paź 20, 2016 6:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dużo da się na tym zarobić?
_________________
Krem na biust


Ostatnio zmieniony przez terreniia dnia Pon Paź 31, 2016 12:15 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Czw Paź 27, 2016 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sądzę, że jeśli chodzi apartamenty nad morzem, to warto przejrzeć ofertę w mielno apartamenty na sprzedaż. Uważam, że bardzo fajna oferta i dogodna lokalizacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
damian.wolski90
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Sie 2016
Posty: 10

PostWysłany: Sob Paź 29, 2016 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apartamenty nad morzem to naprawdę ciekawa inwestycja. Piękne widoki i to przez cały rok. Co do najciekawszych inwestycji, jakie udało mi się znaleźć to ofertą biura nieruchomości Russjan. Apartament nad morzem, jakie oferuję są naprawdę na wysokim poziomie. Polecam : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 8:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie takie inwestowanie w apartamenty nad morzem jest jak najbardziej ok. Zobacz sobie deweloperzy trójmiasto ja też myślę o apartamencie nad morzem ale bardziej dla sienie niż pod wynajem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
porke
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Lis 2015
Posty: 864
Skąd: Inowrocław

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem zdania że takie turystyczne miejscowości to kopalnia pieniędzy, dla inwestorów nieruchomości, ale trzeba się zastosować do kilku wskazówek, http://www.jakkupowacmieszkania.pl/ , przede wszystkim miejsce, sam chciałbym na przykład mieszkanie w mało zatloczonej okolicy, jednocześnie z dobrą lokalizacja dojazdu do centrum miasta czy do kluczowych miejscowości wypoczynkowych, jak choćby nad morzem. By inwestycja była opłacalna trzeba mocnej analizy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Pią Gru 02, 2016 8:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie https://www.eurostyl.com.pl/idea.html o tej propozycji? Inwestycja powstaje w centrum Trójmiasta. Osiedle IDEA, to ciekawe rozwiązanie dal tych, którzy myślą o zakupie nieruchomości pod wynajem, ale nie tylko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sob Gru 31, 2016 2:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Inwestycja Grupo Lar Przy Woronicza jest ciekawym rozwiązaniem. Naprawdę warto tam zakupić nieruchomość. Wysoka jakość wykonania oraz nowoczesne układy mieszkań są dużym atutem. W okolicy jest też bardzo dużo ścieżek rowerowych. Mieszkania znajdują się przy Woronicza 33 w Warszawie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
skolopendra934
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2016
Posty: 6

PostWysłany: Nie Sty 22, 2017 7:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słyszałam, że domki na Mazurach potrafią być w bardzo dobrej cenie. Nieruchomości nad morzem to oczywiście pewny zysk, ale wymagają bardzo dużego wkładu własnego. Jeśli kogoś stać, na pewno zysk z wynajmu będzie procentowo dużo wyższy niż jakakolwiek lokata w banku. Mam na myśli zwłaszcza nieruchomości z bardzo dobrą lokalizacją, takie jak te http://www.burco.pl Bardzo blisko morza, basen, dobry dojazd. Ewentualnie myślałabym jeszcze o nieruchomościach w miastach z dużą liczbą studentów. Wtedy też łatwo o lokatora.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Pią Cze 15, 2018 1:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto pamiętać o dobrym ubezpieczeniu takiej nieruchomości. Ja szukałem odpowiedniego ubezpieczania swojego mieszkania i odpowiednie znalazłem tutaj https://polisoteka.pl/ubezpieczenie-domu-i-mieszkania/ . Zanim podjąłem ostateczną decyzję prześledziłem naprawdę sporo ofert.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luśka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2015
Posty: 179

PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 1:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedną z takich inwestycji wakacyjnych apartamentów z pewnością będzie Nadmotławie Estate. Tylko czekać aż wybudują.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 4:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, chociaż ja bym wybrała osiedle Baltica Towers w Gdańsku, bo tam masz blisko do morza a z okien widok na Zatokę, takie mieszkanie każdego skusi i można ja nim sporo zarobić wynajmując
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
koala_5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Mar 2018
Posty: 191

PostWysłany: Czw Paź 04, 2018 9:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukasz wygodnego apartamentu w Poznaniu? Apartamenty https://homelyplace.pl to coś więcej niż apartamenty do wynajęcia. To komfort i bezpieczeństwo domu rodzinnego, o które dba personel usług ochrony oraz 24-godzinny monitoring. Przestronne, w pełni wyposażone wnętrza stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku, pracy, spotkań z przyjaciółmi. Każdy apartament został zaprojektowany z myślą o tych, którzy szukają wygodnego, a jednocześnie eleganckiego lokum blisko centrum Poznania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
PatrykPL
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: Nie Paź 14, 2018 1:17 pm    Temat postu: biznes Odpowiedz z cytatem

Jeżeli potrzebujesz pieniędzy na biznes koniecznie sprawdź https://pozyczkibez.com.pl

Ostatnio zmieniony przez PatrykPL dnia Sro Lis 21, 2018 4:42 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy