FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Fotowoltaika
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Henryk43
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Mar 2013
Posty: 92

PostWysłany: Nie Maj 16, 2021 8:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie fotowoltaika to przyszłość. Sam zdecydowałem się w zeszłym roku na taką inwestycję i mogę obserwować rosnące oszczędności na prądzi na apce. Tutaj mogłem liczyć na ogromne wsparcie Sunny System bo to oni dobrali mi inwerter, gdzie widzę jak działają panele, oni dobrali odpowiednie modele i znależli miejsca gdzie będa najlepiej pracowały. To są właśnie profesjonaliści.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie. też jestem zdania, że fotowoltaika jest przyszłością. Jest to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne. Temat ten coraz bardziej zyskuje na popularności co widać po ilości stawianych paneli słonecznych. Obecnie w sieci można znaleźć wiele wartościowych informacji i porad w tym temacie. Mnie bardzo dużo dały , które znalazłam tutaj https://eeef.pl/porady/ .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
reggie91
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Maj 2021
Posty: 6
Skąd: Lublin

PostWysłany: Pon Maj 17, 2021 5:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto zainwestować w fotowoltaike?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morella1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Gru 2019
Posty: 177

PostWysłany: Wto Maj 18, 2021 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Super
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lola42
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Sie 2020
Posty: 216

PostWysłany: Sro Maj 19, 2021 10:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem wręcz trzeba inwestować w fotowoltaikę. Ja już u siebie zamontowałam panele i szczerze polecam SPR Polska. Spisali się na medal.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magazynenergii
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2021
Posty: 4

PostWysłany: Pią Maj 21, 2021 10:43 am    Temat postu: Fotowoltaika z magazynem energii Odpowiedz z cytatem

Działam w tej branży i kilku klientów ma zwrot z inwestycji w fotowoltaikę nawet w 2 lata, są to osoby które wykorzystały 5000 zł z Mój prąd + ulgę termomodernizacyjną. Obecnie największy sens mają mniejsze efektywne instalacje, nie ma co przewymiarować instalacji. Nowy program mój prąd startuje od lipca i będzie premiował zestawy fotowoltaika plus magazyn energii.
_________________
https://nrgstorage.pl/produkt/magazyn-energii/
Twój magazyn energii od polskiego producenta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dskd.23R
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Maj 2016
Posty: 491

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 10:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie, jeżeli interesuje Was fotowoltaika i jej kalkulacja to zerknijcie na stronę: https://flixenergy.pl/ To oferta firmy, z której ja skorzystałem. Możecie umówić się na spotkanie online podczas którego omówicie najważniejsze informacje. Mi tego typu spotkanie ułatwiło podjęcie decyzji i wybór odpowiedniego rozwiązania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ibudhauspl
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2021
Posty: 6

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

budowa domu niemcy - interesuje mnie ile może to kosztować i jaką część tego będę musiał zapłacić Jeżeli zdecyduje się na wybór firmy wykonawczej z Polski
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wersow
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lis 2019
Posty: 469

PostWysłany: Sro Maj 26, 2021 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie jak wybierałam taką firmę, która się tym zajmie kierowałam się dobrymi opiniami. Ja osobiście zdecydowałam się na firmę https://solar-volt.pl/ i jestem naprawdę zachwycona i zadowolona. Jakość paneli jest naprawdę wysoka a usługa montażu została przeprowadzona na 100%
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziebek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 41

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 7:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkim rekomenduję firmę PV Projekt, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z chłopakami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziebek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 41

PostWysłany: Sob Maj 29, 2021 7:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkim rekomenduję firmę PV Projekt, jestem bardzo zadowolony ze współpracy z chłopakami
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wuwek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2017
Posty: 1952

PostWysłany: Nie Cze 06, 2021 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przed wyborem firmy zajmującej się fotowoltaiką korzystałem ze strony https://ekofachowcy.pl/ jest to porównywarka ofert OZE i każdemu polecam, bo faktycznie rezultaty są bardzo dobre. A swoją drogą fotowoltaika to nie jest jakaś mała inwestycja więc warto zrobić to porządnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Wto Cze 22, 2021 4:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zdecydowaliście się na instalację fotowoltaiczną to musicie rozejrzeć się za porządną firmą, która ją dla was wykona. Ja od siebie mogę wam polecić skontaktowanie się z https://solar-volt.pl/ Jest to sprawdzona firma ze Środy Wielkopolskiej z usług, której sam korzystałem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kamilla36
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2020
Posty: 232

PostWysłany: Nie Cze 27, 2021 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fotowoltaika jest inwestycją, której zdecydowanie warto się podjąć. Dzięki niej dbasz o środowisko, a przy okazji o swój budżet, bo od teraz Twoje rachunki za prąd będą znacznie niższe. Warto też zgłębić się w temat czytając artykuł dostępny pod adresem: http://www.klub.senior.pl/moje/mlodysenior/blog/1,co-lepsze-fotowoltaika,-czy-pompa-ciepla-,32625.html . Tutaj jest porównanie co jest lepsze - fotowoltaika czy pompa ciepła. Po tym artykule nie będziesz mieć wątpliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 968

PostWysłany: Sob Sie 28, 2021 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Okej, może nie jest to tania inwestycja, ale na pewno opłacalna - taka, która po jakimś czasie się zwróci. To raz, dwa - to jest ekologiczne rozwiązanie i nie można tego aspektu pomijać. A trzecia sprawa, to takie firmy jak Stilo Energy na pewno pomogą w załatwieniu formalności dotyczących załatwienia dofinansowania na taka inwestycję.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Inwestycje Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy