FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wynajem auta
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Kwi 12, 2017 10:51 am    Temat postu: Wypożyczanie Odpowiedz z cytatem

A ja ze swej strony mogę polecić wypożyczalnię BestRent pod Warszawą. Zawsze, jak udawałam się w podróż służbową do stolicy, to szef załatwiał mi od nich auto. Dzięki temu nie było mowy, żebym spóźniła się na spotkanie z klientem lub kontrahentem, nawet jak były korki. A wcześniej, gdy jeździłam po Warszawie autobusami, różnie z tym bywało. Korzystając z okazji, chciałem się Was poradzić, co sądzicie o łączonych pakietach oc i ac? Mój ubezpieczyciel zaproponował mi takie rozwiązanie, we własnym zakresie poszukałam informacji o takim pakiecie w sieci. Na marginesie, niedoświadczonym kierowcom, polecam ten artykuł o zachowaniu się w trakcie i po kolizji - http://www.e-marketing24.pl/kolizja-drogowa-i-odszkodowanie-z-ubezpieczenia-oc-o-czym-nalezy-pamietac/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
DanielaMT77
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Kwi 2017
Posty: 79

PostWysłany: Pon Maj 08, 2017 6:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie wypożyczalnie to super sprawa. Można wygodnie zwiedzić miasto, wypożyczając auto na dzień lub dwa. Możecie ominąć niewygodną komunikacje miejska i podrożowac wygodnym, komfortowym samochodem. Będąc w Poznaniu skorzystałam z firmy http://fatcar.pl/ . Szybka i sprawna obsługa. Można zarezerwować samochód on-line. Autko podstawiają w wybrane przez was miejsce, o każdej porze dnia i nocy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tweeki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Maj 2017
Posty: 677

PostWysłany: Pią Maj 19, 2017 6:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie, że w Polsce jest tak wiele dobrych wypożyczalni, można spisać adresy i korzystać z nich w miarę potrzeby Smile Ja mogę ze swojej strony polecić to miejsce z Wrocławia http://www.auto-park.com.pl/. W ofercie mają zarówno auta osobowe jak i dostawcze, wszystkie z kompletem ubezpieczeń a co najważniejsze bez limitu kilometrów Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
magica
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 582

PostWysłany: Pon Maj 22, 2017 1:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja w takim razie dorzucę namiar na białostocki wynajem samochodów w PHU "Ryki" . Warto sobie zapisać w bazie to miejsce, ponieważ w rejonie podlaskim Ryki ma najlepszą ofertę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1689

PostWysłany: Sob Cze 24, 2017 10:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zaglądaliście już tutaj http://www.eucocar.pl/auto-zastepcze/ ? Dają tam auta zastępcze z oc sprawcy wypadku. Świetna opcja!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuugaa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Cze 2017
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy jesteście w stanie polecić jakąś firmę wynajmującą kampery? Marzy mi się taka podróż po Europie, a niestety nie stać mnie na kupno kamera... Czy Waszym zdaniem ta wypożyczalnia kamperów to dobry pomysł http://motorhome.pl/ ?
_________________
Jeśli ktoś kocha nas aż tak bardzo, to nawet jak odejdzie na zawsze, jego miłość będzie nas zawsze chronić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rabarbar
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Cze 25, 2017 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nigdy nie wynajmowałem jeszcze auta, zawsze się bałem że takowe rozwalę i będę musiał potem płacić
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Sro Sie 23, 2017 9:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie EuCOcar jest najlepsze, bo szybko załatwili mi auto zastępcze z oc sprawcy i kasę wzięli od ubezpieczyciela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 8:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co w tym dziwnego?

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Pon Lut 07, 2022 6:51 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rafael12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Sie 30, 2017 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepiej będzie zainwestować we własne auto. Polecam serwis Honda Plaza, znalazłem tam świetny samochód honda ! Wink Mają ogromny wybór samochodów nowych i używanych dostępnych od ręki, dysponują nawet częściami do nich.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mojezdanie
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 139

PostWysłany: Nie Wrz 03, 2017 7:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wynajem to bardzo dobra opcja jeśli nie chce się na co dzień utrzymywać swojego auta, bo nie ma się takiej potrzeby. Można wypożyczyć auto okazjonalnie na przykład planują kilkudniowy wypad w Polskę. Opisy takich podróży są na stronie http://szerokiej-drogi.pl/category/ksiega-inspiracji/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Sro Paź 04, 2017 9:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyznacie, że ciężko jest dzisiaj zdecydować się na konkretną wypożyczalnię skoro dookoła taki wybór. Dlatego najlepszym w tym wypadku sposobem jest sprawdzenie, co o danej wypożyczalni mówią inni ludzie. Tak można trafić na dobrych fachowców. Proponuję http://wypozyczalnia-aut24.pl/cennik/ która moim zdaniem prezentuje się najlepiej na tle swoich rywali, wypada najlepiej i wzbudza największe zaufanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sobko57
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Paź 2017
Posty: 5
Skąd: Wrocław

PostWysłany: Pią Paź 13, 2017 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć wszystkim forumowiczom. Mam obecnie dość poważny dylemat z wyborem serwisu samochodowego specjalizującego się w elektronice samochodowej.... Trzeba otwarcie przyznać, że tego typu usług jest naprawdę całe mnóstwo, więc dość ciężko się zdecydować... Z kolei, co pytałem o to znajomych, to też polecali różnego rodzaju serwisy aut, co nie pomaga w podjęciu decyzji.

Choć faktem jest, że moją uwagę przykuła na przykład ta oferta http://autoelektronik.pl/ Po pierwsze dlatego, że mają już prawie dziesięć lat doświadczenia w branży, co z całą pewnością musi o czymś świadczyć Smile Po drugie, dają od dwunastu do nawet dwudziestu czterech miesięcy gwrancji, co daje przynajmniej częściową spokojność o to, że nie będzie trzeba znów wydawać kasy na naprawdę elektroniki w aucie.

Czy znacie może jeszcze jakiś sprawdzony serwis elektroniki samochodowej? Chodzi mi firmę działającą na terenie województw śląskiego, a najlepiej z Katowic. Będę bardzo wdzięczny za wszelkie porady w tym obszarze tematycznym. Z góry wielkie dzięki.
_________________
Czasami trudno się pozbyć wrażenia, że Rosjanie są świetni w stwarzaniu sobie problemów, które później pokonują heroicznie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BocianaReka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Paź 2017
Posty: 4

PostWysłany: Nie Paź 15, 2017 7:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wynajem auta to świetny pomysł. Nie wiem, skąd jesteś ale wypożyczalnia aut warszawa ma bardzo dobre ceny na różne modele aut. Polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kominkiewiczk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Maj 2017
Posty: 649

PostWysłany: Wto Lis 14, 2017 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Firma Avis prowadzi wypożyczalnię aut w różnych miastach. Tutaj https://www.avis.pl/ sobie zerknijcie. Ogólnie nie wiem z jakiego miasta konkretnie jesteście, ale oni działają we wszystkich większych miastach. Zapoznajcie sie z ich ofertą, może się Wam przyda.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy