FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak usunąć krety?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
persju
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sro Mar 18, 2015 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poważnie działa taki sposób ? Akurat muszę u mnie się pozbyć kretów gdzie po prostu mam ich tak dużo i jakoś wytępić niestety nie mogę ehh No ale też gdzieś słyszałem chyba w jakimś programie na tv, że bardzo dobrze jest też po prostu kosić często trawę czy robić jakieś grządki czy też inne warzywka uprawiać

Zapraszam na blog - http://elektronicznegadzety.blox.pl/html. Nie stracisz tam czasu.


Ostatnio zmieniony przez persju dnia Pią Maj 29, 2015 9:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kalamrnik
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 10

PostWysłany: Sob Mar 21, 2015 10:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba coś robić - też tak słyszałem, że jak się kosi trawę lub tego typu rzeczy to tego krety nie lubią i po prostu daleko uciekają ; ) jeśli o mnie chodzi to dodatkowo bym polecił jak chyba już tutaj było w tym temacie wymienione, że po prostu założyć jakąś tuję i po prostu no wiecie w ten sposób się pozbyć szkodnika ; D

Pasjonujące historie opisane na blogu http://mieszkajizyjdobrze.blog.pl/2015/01/14/glamour-styl-dla-lubiacych-przepych/, zajrzyj koniecznie.


Ostatnio zmieniony przez kalamrnik dnia Wto Cze 02, 2015 9:34 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
loopaciak
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Mar 2015
Posty: 8

PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 11:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każdy ma swój sposób ja już wszystkiego próbowałem ale niestety nic mi nie pomogło ; / i nie mogłem się pozbyć tego okropnego szkodnika yhh Tuję też już nawet miałem i to też mi nie pomogło. Wychodzę z tego założenia iż właśnie nie można się ich pozbyć i po prostu akurat no wiecie trzeba się z tym męczyć.

Na moim blogu poruszam wiele ciekawych i kontrowersyjnych tematów - https://bezpiecznytransport.wordpress.com/2015/02/17/naprawa-samochodu/. Zapraszam.


Ostatnio zmieniony przez loopaciak dnia Pią Cze 26, 2015 1:39 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izabela33
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Mar 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2015 12:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy te kretowiska pojawiają się w konkretnych miejscach? Jeżeli wykopy nie pojawiają się na terenie całej działki, lecz zasięg ich występowania ogranicza się do jakiegoś rejonu to może warto zmienić rośliny, które są tam zasadzone? Można je wymienić na takie, które szybko się ukorzeniają.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
button
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 02 Kwi 2015
Posty: 10

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2015 7:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciężko niestety jest usunąć krety i czasem takie domowe sposoby mogą zdecydowanie nie wystarczyć i trzeba używać przecież jakiejś takiej właśnie siły bardzo mocnej i agresji wręcz nawet ; ) ja już wszystkiego próbowałem i nic nie pomagało krety zawsze do mnie wracały
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ennww
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2015 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Metalowy pręt wbity w ziemię, a na niego wetknięta butelka. Gwarantuje Wam, że pozbędziecie się kretówSmile
_________________
http://www.packaging.net.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aniania
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 19 Lut 2015
Posty: 16
Skąd: Sopot

PostWysłany: Nie Kwi 19, 2015 8:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odstraszanie kretów i innych zwierzaków w ogrodzie to dość trudna i niewdzięczna sprawa. Nawet jeżeli stosuje się różne wnyki i straszaki, to jest jakiś powód, który przyciągnie inne tego typu zwierza do Twojego ogrodu. Na pewno długotrwała walka ostatecznie przyniesie skutek - a to wszystko zależy od wielkości populacji, która żyje w pobliżu działki.

Jeżeli nie zamierzasz zabijać kretów, to zobacz na krecie zasadzki. Trochę jest ich do wyboru. http://tentacle.pl/sklep/jak-zwalczyc-szkodniki/
Ja osobiście nie mam serca do zabijania zwierząt ale z drugiej strony też nie mam w pobliżu kreciej gromady. Życzę Ci powodzenia i napisz czy udało Ci się ostatecznie wygrać z niszczycielami ogrodów
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kacpi90
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2015
Posty: 3
Skąd: Bydgoszcz

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 1:25 pm    Temat postu: krecia sprawa Odpowiedz z cytatem

Słyszałem o różnych urządzeniach emitujących ultradźwięki ; ) krety są strasznie cwane także trzeba walczyć do skutku !
_________________
Wszędzie wokół nas występują prawidłowości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bakOma
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Kwi 23, 2015 2:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak bardzo ciężko jest pozbyć się kretów z działki Sad ja niestety z tym się męczę i to bardzo długo bez żadnego dobrego skutku. Nie podoba mi się to bo zawsze krety mi przekopią tak działkę, że coś jak posadzę i podleję to po prostu muszę jakoś tak z tego zrezygnować od razu i nie widzę efektów bo krety atakują bardzo mocno Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
plisy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2015
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 24, 2015 12:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mnie ciekawi jak jedna z forumowiczek wyłapywała krety Smile hehe chciałbym to zobaczyc
Smile
_________________
http://www.knall.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
imprezowicz
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 15 Maj 2015
Posty: 15

PostWysłany: Pią Maj 15, 2015 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takich rzeczy nie zobaczysz bo takie rzeczy to chyba tylko w Rosji i nigdzie więcej..Chociaż w sumie jakby na to tak spojrzeć chłodnym okiem to po prostu można zobaczyć jak sobie ludzie u was pod oknami radzą z kretami - u mnie to jest tak jakby po prostu było to w kreskówce Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Czw Lis 28, 2019 11:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To racja... Mimo, że kret jest niewielkim zwierzęciem, potrafi wyrządzić w ogrodzie sporo szkód. Dlatego też, wielu z nas chce go wyprosić z posesji jak najszybciej. Mnie się to nie udało na własną rękę, ale za to skorzystałam z usług firmy DDD usługi, i jak się okazało - było to najskuteczniejsze rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Nie Sty 19, 2020 1:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kretów można pozbyć się w bardzo prosty sposób. Wystarczy odpowiedni kretołap i problem z głowy - https://www.kretolap.com.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1434

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, kret podczas drążenia korytarzy podziemnych niszczy korzenie roślin, zjada także dżdżownice, co powoduje pogorszenie jakości gleby,  a utworzone przez niego kopczyki ziemi utrudniają wysiłki w to aby powierzchnia ogrodu była zadbana. Najlepiej skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, np DDD Usługi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
paluch686
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sty 2016
Posty: 293

PostWysłany: Nie Maj 17, 2020 9:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kilka tygodni temu kupiłam odstraszacz ze sklepu https://www.azallo.pl/. Odpukać, póki co mam spokój z kretami Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy