FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Gdzie OC?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Lis 07, 2017 9:00 am    Temat postu: Ubezpieczenie Odpowiedz z cytatem

A ja tam uważam, że wobec ubezpieczeń najważniejszy jest po prostu zdrowy rozsądek. Teraz wiadomo, że polisy poszły w górę, ale i tak zawsze można znaleźć jakąś rozsądną ofertę. Na przykład na tym portalu - http://serwis-ubezpieczeniowy.com.pl/ znajdziecie przeróżne porady dotyczące tego, w jaki sposób wyszukać tańsze ubezpieczenie. Mało kto na przykład zdaje sobie sprawę, że ubezpieczyciele biorą pod uwagę natężenie ruchu w naszej okolicy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Woreljszak
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 07 Lis 2017
Posty: 31

PostWysłany: Pią Lis 17, 2017 11:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie, najważniejsze to poświęcić trochę czasu na szukanie. Ja w zeszłym roku przedłużyłam niekorzystną ofertę, ale nie miałam ubezpieczenia ac, a w tym roku postanowiłam go dokupić. I powiem wam, że najlepiej posprawdzać sobie w porównywarkach, takich jak ta np. https://www.ceneo.pl/Ubezpieczenia_OC_i_AC . Ja znalazłam ofertę dużo tańsza niż u mojego poprzedniego ubezpieczyciela.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 9:42 am    Temat postu: Auto i polisy Odpowiedz z cytatem

Przyłączam się do zdania worejlszak, jeśli nie zrobimy dogłębnego researchu, to nie ma co liczyć na to, że zyskamy dobrą ofertę. Ja ostatnio właśnie zmieniałam firmę ubezpieczeniową i naprawdę przejrzałam wiele ofert, sprawdziłam kilka porównywarek i dopiero zdecydowałam się na mtu24. Dzięki temu mam relatywnie niską składkę, a ostatnio zacieśniłam z nimi współpracę, wykupując dodatkową polisę minicasco - http://www.mtu24.pl/ubezpieczenia-komunikacyjne/minicasco/. To firma, która naprawdę rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, nie lekceważy nigdy klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
izydor007
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 22 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sro Lis 22, 2017 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OC jest masakrycznie drogie. Miałem dwie stłuczki w jednym roku. 20 lat jeździłem bezwypadkowo. Teraz raptem ubezpieczenie podskoczyło na czterocyfrówkę. Toż to kradzież w biały dzień.
_________________
herker.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolciahoho
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 08 Sie 2016
Posty: 58

PostWysłany: Sro Gru 06, 2017 4:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ja wiem czy rozbój w biały dzień... Ja mam ubezpieczenie OC pojazdu w PZU i pomimo corocznych podwyżek OC mi skoczyło w ciągu 3 lat łącznie 180 zł, więc praktycznie nic.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Nie Lut 10, 2019 2:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PZU mówisz.. Ja nie mam z nimi dobrych doświadczeń ale też moja wina była taka, że kupiłem tanie ubezpieczenie i gdy miałem stłuczkę to dostałem grosze z ubezpieczenia. Teraz wolę doplacić i zmieniam ubezpieczyciela. Czytałem nawet ile kosztuje ubezpieczenie oc w różnych firmach ubezpieczeniowych, żeby nie dać się nabić w butelkę. Nie lubię przepłacać i wydawać pieniędzy. Jeśli mogę to staram się oszczędzać jak najmocniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
winetta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Cze 2016
Posty: 837

PostWysłany: Pon Lut 25, 2019 8:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z roku na rok rzeczywiście ogólne ceny ubezpieczeń samochodu idą w górę. Jestem zdania, że nie ma sensu trzymać się jednej firmy, warto jak nie zmienić to chociaż sprawdzić czy w innej - na równie dobrych warunkach - nie można się ubezpieczyć taniej. Na tej stronie jest info jak znaleźć tanie i dobre ubezpieczenia samochodu https://ranking-oc-ac.pl/, wcale nie trzeba płacić bardzo dużo. Tylko trzeba wiedzieć jak obniżyć maksymalnie składki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Wto Lut 26, 2019 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz OC, AC też warto wykupić i można wybrać najlepszą wersję ubezpieczenia z kalkulatora Cuk, przeliczyć gdzie najmniej zapłacimy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Pon Mar 04, 2019 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W sumie to tak. Można też zdecydować się na pomoc takich firm jak https://www.ubezpieczdirect.pl Tu możecie liczyć na pomoc agencji ubezpieczeniowej w wyborze najkorzystniejszej dla was opcji na różnego rodzaju ubezpieczenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Sro Maj 01, 2019 10:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Porównywarki to dobra rzecz, porównujesz, wybierasz, oszczędzasz Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
RafalM
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Mar 2019
Posty: 99

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 7:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto w tych sprawach skorzystać z pomocy ekspertów którzy pomogą nam wybrać najlepszą ofertę. Ja dość często korzystam z usług localmarket mają bardzo fachową obsługę która pomoże nam w uzyskaniu korzystnych warunków.

Polecam, bo warto! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Daner
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Maj 2019
Posty: 5

PostWysłany: Pon Maj 06, 2019 11:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może coś takiego https://ubezpieczamy-auto.pl/wydzial-komunikacji/walbrzych/ ? Znajomi mi ostatnio to polecali, ale ja się tam nie znam.
_________________
Druga szansa to coś więcej niż przebaczenie. To także zaufanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Sro Cze 05, 2019 11:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej wykupić OC najtaniej jak się da, a to znaczy że musisz porównać różne polisy. Cuk ma świetną porównywarkę OC, 30 różnych ubezpieczycieli w jednym miejscu i oszczędność kilkadziesiąt procent na OC
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Lip 31, 2019 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio zdarzyła mi się stłuczka parkingowa i nie bardzo wiedziałem jak starać się w takiej sytuacji o odkodowanie. bardzo przejrzyście wyjaśnił mi to ten artykuł https://warszawawpigulce.pl/szkoda-parkingowa-jak-dostac-odszkodowanie/ i wydaje mi się, ze jełśi będziecie w podobnej sytuacji, dla was też będzie on bardzo pomocny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
weronika88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Cze 2015
Posty: 240

PostWysłany: Pią Sie 02, 2019 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest bardzo wiele czynników, które wpływają na cenę OC, dlatego przed podjęciem decyzji lepiej porównać przynajmniej kilku ubezpieczycieli.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy