FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Sprzątanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Wto Maj 15, 2018 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o artykuły do sprzątania to od bardzo dawna opieram się na innowacyjnych rozwiązaniach Kaivac, Duotex i Sanego z oferty https://activebrand.com.pl/. Pozwoliły one na wykonanie pełnego, profesjonalnego czyszczenia. Rozwiązania te są oparte na wiedzy naukowej z zakresu profesjonalnego utrzymania czystości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Czw Maj 17, 2018 7:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W domu nie mam żadnego kłopotu ze sprzątaniem, pojawia się on wtedy, kiedy chodzi o moje biuro. Nie mam głowy, ani czasu, aby się tym zająć, więc sprzątanie biura cały czas odkładam. Muszę w końcu wynająć do tego odpowiednią firmę, bo zaraz sama się tam nie odnajdę. Może korzystaliście już z takich usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
nastka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 12

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszystkie pobrudzone przedmioty można wyprać w pralce. Między innymi pranie dywanów bądź tapicerki to nie lada wyczyn. Taki problem mogą rozwiązać profesjonalne środki czystości oraz odpowiedni sprzęt. Takie usługi oferuje https://tzcleaner24.pl sklep internetowy z profesjonalną chemią do sprzątania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pią Cze 08, 2018 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Do takich rzeczy czasami lepiej nająć ekipę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1465

PostWysłany: Wto Paź 23, 2018 9:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć. Jaki odkurzacz możecie mi polecić? Najbardziej interesowałby mnie taki klasyczny z wymiennym workiem - jestem do nich przyzywczajona i dobrze się u mnie spisują. Słyszałam, że wiele osób poleca produkty marki http://www.hoover.pl/pl_PL/ . Przeglądałam ostatnio ich odkurzacze w jednym ze sklepów agd i powiem, że faktycznie wyglądają na porządne a ich ceny nie są zbyt wysokie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mamakaroliny
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Kwi 2017
Posty: 374

PostWysłany: Pon Paź 29, 2018 5:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o mnie, to sprzątanie nie należy do najprzyjemniejszych kwestii, ale co zrobić, sprzątać trzeba, a wole to robic porządnym sprzętem który to zrobi raz a dokładnie. Przeglądam katalog z odkurzaczami https://manta.com.pl/product-category/agd/do-domu/odkurzacze/ bo koniecznie muszę kupić nowy, a manta to firma której ufam juz od kilku lat, wiem ze mają dobry sprzęt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1251

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 9:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Głównym sprzętem używanym do sprzątania jest odkurzacz, dlatego trzeba pamiętać o tym, żeby o niego dbać Smile Dlatego tak ważne jest regularne wymienianie filtra i worków do odkurzacza. Ja takie akcesoria zawsze kupuję na https://www.acis.com.pl/ . Mają tam szeroki wybór worków i zawsze znajdę to, czego potrzebuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za profesjonalnymi środkami czystości, na których można polegać polecam skontaktować się z firmą www.lineatrade.net Sam korzystam z ich produktów w swojej restauracji i mogę potwierdzić ich wysoką jakość.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Wto Mar 05, 2019 8:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do środków czystości to ja kupuję je od firmy www.taks.stg.pl Jest to świetna hurtownia chemiczna, która posiada szeroki wybór chemii gospodarczej. Polecam wam zainwestować w ich produkty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirka6755
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lut 2018
Posty: 779

PostWysłany: Czw Mar 07, 2019 11:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sprzątanie nie dla każdego jest fajną sprawą. Na szczęście jest coraz więcej możliwości, które mogą w sprzątaniu nam pomoc. Ja kilka takich możliwości widziałam na stronie https://www.leifheitsklep.pl/ ponieważ mają fajne produkty i całą chemie do sprzątania w dobrych cenach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2019 10:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto zainwestować w dobry odkurzacz. To w końcu odkurzacz usuwa kurz i większość zabrudzeń ziemi. Ja zdecydowałem się na odkurzacz marki Rainbow, który zakupiłem od firmy www.rainbowwarszawa.pl Odkurzacz świetnie się spisuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
opolska1
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 23 Kwi 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto Kwi 23, 2019 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

asriannawt napisał:
Używacie profesjonalnych środków czyszczących?


Te środki się sprawdzają super w hotelach. Jako chemia hotelowa są najlepsze moim zdaniem.


Ostatnio zmieniony przez opolska1 dnia Pią Sie 02, 2019 10:29 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tiger
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 10
Skąd: Radom

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprzątanie dużych powierzchni, profesjonalny sprzęt i dobrej jakości środki czyszczące sprawdzą się na pewno.
_________________
Elo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jannn5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 313

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie interesowało sprzątanie biura w Gdańsku, ale na szczęście trafiłem na dobrą i solidna firmę http://hajabs.pl która się tym zajmuje od dawna i profesjonalnie, pracują z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń oraz sprawdzonych i bezpiecznych preparatów chemicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
psenger
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Sty 2021
Posty: 4
Skąd: Racibórz

PostWysłany: Pią Sty 15, 2021 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca sprzątaczki lub sprzątacza jest bardzo wymagająca, ponieważ zakłada nieprzyjemne godziny pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 3 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy