FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wakacje w Polsce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Paź 06, 2016 7:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To fakt. Odpadło wiele nie drogich kierunków zagranicznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Pią Paź 07, 2016 6:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi po głowie już chodzą jesienne wyjazdy. Zawsze o tej porze zwiedzam miasta. W tym roku chyba wybiorę się do Warszwy. Trafiłam ostatnio na [url="http://www.warsawplazahotel.pl/hotel"]hotel przy okęciu[/url] i zrobiłam nawet liste miejsc do zwiedzenia. Jak mi się uda zrobię dzisiaj rezerwację bo hotel bardzo mi się podoba.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Eliza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Sie 2013
Posty: 624

PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 3:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba uważać na to, co dzieje się w świecie i wybierać to, co dobre bo polskie. Ja w tym roku myślę nad łeba noclegi. Łeba to fajne miasto, jest co robić i co zwiedzać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
waniaty
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 31 Paź 2016
Posty: 8

PostWysłany: Pon Paź 31, 2016 11:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam polecam Bieszczady, Beskid Żywiecki - dla wielbicieli gór.
A dla wielbicieli morza (Bałtyku Smile ) - Łeba, Wejcherowo, Półwysep Helski
_________________
akcesoria kuchenne
suszarka do naczyń
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Lis 06, 2016 4:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobacz sobie hotel z basenem w polskich górach. Ja też jestem wielką fanką wakacji w Polsce. Uważam, ze nasz kraj jest piękny i warto go całego zwiedzić. My mamy już kilka wycieczek po polsce i zawsze wracamy oczarowani do domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Czw Lis 10, 2016 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce może być super ale... pogoda w lipcu jest bardzo kapryśna. No i cena za wakacje w Polsce w wysokim standardzie to tak jak wakacje za granicą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Nie Lis 13, 2016 8:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do wakacji jeszcze daleko ale w sumie można już wcześniej coś planować. Ja w przyszłym roku spędzę wakacje w Polsce. Jest sporo fajnych miejsc, które warto odwiedzić. Marzy mi się hotel nad jeziorem. Wydaje mi się, że świetnym pomysłem jest wypoczynek nad Jeziorem Sulejowskim. Hotel Centrum Molo oferuje wiele atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Nad samym jeziorem jest wypozyczalnia sprzetu wodnego, więc miłosnicy wodnego szaleństwa znajda cos dla siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Nie Lis 13, 2016 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mogę polecić wczasy w Hotelu Kaszuby. Jest tam miło, pięknie i niedrogo. Plusem jest to, że można się tam wybrać z całą rodziną lub ze znajomymi. Świetne miejsce na wypoczynek i relaks.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Asik22
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lis 2016
Posty: 4

PostWysłany: Nie Lis 13, 2016 8:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wakacje też możne coś takiego fajnego ogarnąc w Polsce, ja na przykład zdecydowałam na coś takiego jak to https://jazdamarzen.pl/ Mój brat i siostra byli naprawde zachwyceni. To jest zdecydowanie najlepszy prezent jaki udało mi się wymyślić. Naprawdę jestem dumne z tego pomysłu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rebeeka091
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Sie 2016
Posty: 169

PostWysłany: Czw Sty 12, 2017 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niewątpliwą zaletą wakacji w Polsce jest nieduża odległość, dzięki czemu można się na nie wybrać na własną rękę, np. samochodem. W takiej podróży samochodem potrzebne są odpowiednie torby, które będą w stanie pomieścić wszystkie bagaże - myślę, że świetnie nadadzą się torby dedykowane, na http://www.torbysamochodowe.pl/pol_m_Zestawy-toreb-183.html są takie torby, dopasowane pod konkretne auta, ostatnio zyskują na popularności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Lut 15, 2017 10:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Całe polskie wybrzeże słynie z pięknych plaż, wysokiej jakości bazy noclegowej oraz przyjaznej dzieciom i młodzieży atmosfery, która gwarantuje, że kolonie krajowe i obozy nad morzem, będą czasem bezpiecznej, a jednocześnie niezapomnianej przygody. Można dodatkowo wypoczynek ten połączyć z nauką, kursem windsurfingu, surfingu czy jazdy konnej, dzięki czemu obóz młodzieżowy będzie nie tylko czasem wypoczynku, ale i okazją na nowe doświadczenia. Jeżeli chcecie swojemu dziecku zapewnić wakacje, które zostaną w jego pamięci do końca życia to polecam ofertę https://www.atas.pl/pl/obozy-krajowe
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Lis 02, 2017 2:32 pm    Temat postu: Wakacje dla dzieci Odpowiedz z cytatem

Podzielam w pełni opinię GrażynyKowalskiej. W końcu o to chodzi, żeby dziecko na wakacjach trochę od nas odpoczęło. Ja jestem bardzo silnie związana emocjonalnie z moim synkiem, ale w końcu postanowiłam, że czas przeciąć pępowinę. Zdecydowałam więc, że wyślę go na kolonię w Polskę, nad Bałtyk. Początkowo się trochę bałam, ale zrobiłam mały research w necie, przeczytałam kilka artykułów, m.in. tutaj - http://www.twojinformator.pl/ i moje wątpliwości zostały na szczęście rozwiane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli zależy wam na spokojnym miejscu, w którym się zregenerujecie to polecam wam hotel www.hotelsuprasl.com, który znajduje się na Podlasiu w Puszczy Knyszyńskiej. Hotel ma swój własny punkt SPA, więc będziecie mogli tam na prawdę wypocząć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Czw Kwi 11, 2019 6:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie byłam w tamtych rejonach. Muszę o tym pomyśleć.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 592

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 2:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałabym w tym roku udać się na wczasy w jakiejś spokojne miejsce. Koleżanka z pracy ostatnio była w Ostrowie Wielkopolskim i była zadowolona z wczasów. Mówiła, że była nad zalewem Piaski-Szczygliczka . Odwiedziła również pałac w Lewkowie. Także myślę czy się nie wybrać tam. Ponoć tutaj https://meteor-turystyka.pl/noclegi,ostrow-wielkopolski,0.html nawet znajdę komfortowe noclegi w Ostrowie Wielkopolskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy