FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak dobrze ulokować swój kapitał?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Mar 31, 2015 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najlepszą możliwością są obligacje korporacyjne. Ja właśnie inwestuję, a wszystkiego na ich temat dowiedziałem się ze strony superobligacje.pl. Profesjonalnie jest tam wszystko wyjaśnione.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
olaa8
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Maj 06, 2015 2:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli miałabym nadmiar pieniędzy, które mogłabym w coś zainwestować to chyba zainwestowałabym je właśnie w mieszkania albo w ziemię - coś takiego trwałego, z czym można coś zrobić i co może się za jakiś czas zwrócić. W obligacje, giełdę itp itd się nie bawię.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ciupek
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 19 Maj 2015
Posty: 10

PostWysłany: Wto Maj 19, 2015 3:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ola jeśli Ty tak podchodzisz do tematu, że obligacje i to co powiedziałaś giełda to zabawa to nie wróżę Ci niczego dobrego. Musisz jednak trochę sobie jeszcze poczytać rzeczy odnośnie prawdziwych inwestycji. Bo to jednak sprawa jest kluczowa, że trzeba znaleźć coś takiego na czym można dużo zyskać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
matinson
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 07 Kwi 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Maj 22, 2015 12:08 am    Temat postu: . Odpowiedz z cytatem

Ale ja również jestem za inwestowaniem w środki trwałe takie jak domy, mieszkania, ziemia, działki i tym podobne. Zawsze można to wynająć, sprzedać i mieć z tego pieniądz, a giełda mimo wszystko nie jest pewna i już nie jeden na giełdzie stracił całkiem spore pieniądze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonzaj
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 14

PostWysłany: Nie Cze 14, 2015 7:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim trzeba mieć ten kapitał. Później już na pewno trzeba pomyśleć o tym jak to by zrobić aby wszystko na siebie zarabiała. Mi się zdaję, że przede wszsystkim trzeba się zainteresować tematem nieruchomości to może dać bardzo dużo zysku i to może być kluczowe we wszystkim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawym pomysłem jest na pewno crowdfunding i sama się aktualnie zastanawiam nad taką formą inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bianca89
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 31

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 4:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My też mamy odłożone troszkę pieniędzy i zdecydowaliśmy się zainwestować w nieruchomość a dokładniej w mieszkanie. Zaciekawiła nas ta stronka http://www.mapanieruchomosci.pl/ . Nieruchomości zawsze będą w cenie a my planujemy po prostu wynająć a po latach oddać dziecku. Jak będzie chciało to sobie tam zamieszka a jak nie to sprzeda i kupi sobie co mu będzie odpowiadało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
irenagolinska
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Paź 2015
Posty: 2

PostWysłany: Wto Paź 06, 2015 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że inwestowanie w mieszkania to jest dobry pomysł. Mieszkanie zawsze można wynająć i mieć z niego stały dochód. A w każdej chwili możemy też możemy sprzedać mieszkanie. Ważna chyba wydaje się lokalizacja. Im bliżej centrum, węzłów komunikacyjnych, osiedli, kampusów tym cena mieszkania jest wyższa.
_________________
biuro tlumaczen krakow
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 794

PostWysłany: Pią Paź 09, 2015 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieszkanie i złoto to dwa oklepane tematy, bo najszybciej można na nich zarobić. Zerknij sobie na stronę http://www.cenyzlota.info to porównywarka cen złota, chyba jedna z bardziej znanych. Musisz mieć też trochę wiedzy, żeby wiedzieć kiedy warto w to wejść.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Wto Paź 20, 2015 7:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sam interesuję się finansami i powiem Wam,ze w dzisiejszych czasach trochę ryzykowne jest lokowanie całych swoich pieniędzy w gotówce. O wiele lepiej będzie zainwestować w pewniejsze inwestycje takie jak na przykład nieruchomości.
Świetnym pomysłem jest Aparthotel. Na stronie mozecie sobie poczytać ile mniej więcej można na tym zarobić:
http://www.condoinwestycje.pl/ile-mozna-zarobic-na-aparthotelu/

Daje większą stopę zwrotu niż lokaty, które obecnie są nisko oprocentowane. Jest to iwnestycja hotelowo deweloperska. Wy płacicie jedynie pieniądze a zarządca wynajmuje mieszkanie innym.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wiesio3
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 28 Paź 2015
Posty: 3

PostWysłany: Sro Paź 28, 2015 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dywersyfikacja z pewnością jest ważna. Uważam, że w taką inwestycję warto jeszcze wchodzić. Szukać mieszkać, być może mniejszych i spróbować. Ważny warunek, aby lokalizacja była w miarę dobra.
_________________
produkcja kotłów co
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
kompozycja
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2013
Posty: 1437

PostWysłany: Pon Lis 09, 2015 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kalamar napisał:
Myślę, że najlepszą możliwością są obligacje korporacyjne.


Jestem tego samego zdania. Czytałam sporo o obligacjach korporacyjnych na poradnikowy.net i też zainteresował mnie ten temat. Skłaniam się ku takiej formie inwestycji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Sro Sty 20, 2016 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trzeba zorientować się w co w danej chwili opłaca się inwestować. Z tego co zauważyłam, to na chwile obecną bardzo opłaca sie inwestować w nieruchomości komercyjne. Sprawdzałam już oferty na Polskiej Giełdzie Nieruchomości Komercyjnych http://pgnk.pl/ i wydaje mi się że pojawiają sie coraz to ciekawsze oferty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Qubba6
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Sty 2016
Posty: 5
Skąd: Szczecin

PostWysłany: Czw Sty 21, 2016 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wszystko zależy od tego ile chcesz zainwestować i jakie jest Twoje podejście do ryzyka. Ja osobiście uważam, że jednym najlepszych sposobów na inwestycje są nieruchomości.
_________________
Jesteś projektantem swojego przeznaczenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Pią Cze 17, 2016 1:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo długo się na tym zastanawiałem, ponieważ zdobycie oszczędności sporo mnie kosztowało. Ostatnio znajomy polecił mi artykuł jak inwestować w spółki dywidendowe na blog.squaber.com. To wydaje się naprawdę dobre posunięcie. Myślę, że to właśnie w tam zainwestujęSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Kredyty hipoteczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 3 z 7

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy