FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
makijaż weselny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AnitaCz
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Cze 2015
Posty: 587

PostWysłany: Pią Cze 28, 2019 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a już co prawda mam załatwiona salę i orkiestrę, jednak czasu zostało bardzo mało a ja dalej jestem w kropce. Nie mam jeszcze ogarniętego ani makijażu ani fryzjera. Z tego tez wzgledu zastanawiam sie czy makijaż ślubny z dojazdem w warszawie nie bedzie teraz najlepszym rozwiazaniem. Widzialam kilka realizacji od MobileSalon http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi/makijaz-z-dojazdem-warszawa/ i chyba sie zdecyduje na nich, bo slyszalam tez ze uzywają wysokiej jakosci kosmetykow ,kotre nie podrazniaja skory wrazliwej, a ja taką wlasnie mam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Pon Kwi 20, 2020 9:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na weselu najlepiej sprawdzi się makijaż permanentny, dlatego polecam wam się zdecydować na to rozwiązanie. Jeżeli mieszkacie we Wrocławiu to wybierzcie się do http://www.charismabeautyclinic.pl/ Tam mają doświadczenie w wykonywaniu makijażu permanentnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 562

PostWysłany: Wto Maj 12, 2020 5:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed ślubem zdecydowałam się zrobić makijaż permantetny brwi i ust ( polecam bo efekt zostaje z nami na dłużej ;p ). Zabiegi zrobiłam w salonie JEST PIĘKNIE w Warszawie, u pani Dominiki Kossakowskiej Smile potem tylko jakis delikatny cień i tusz i było super Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
swela
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 12 Maj 2020
Posty: 4

PostWysłany: Wto Maj 12, 2020 9:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

warto jest nosić taki makijaż czy nie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
honka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Wrz 2019
Posty: 159

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ikonka1 to tak jak ja Smile brwi co prawda zrobilam sobie kilka lat temu ale przed slubem zrobilam sobie jeszcze kreski Smile i też u tej Dominiki, trafiłam tu z polecenia koleżanki z pracy Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krebz
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Cze 08, 2020 1:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zna ktoś ciekawe alternatywy dla mocnego makijażu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Inaa
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 22 Wrz 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw Wrz 24, 2020 9:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a czy któras z pań młodych miała w swoim makijazu zastosowany annabelle minerals podkład kryjący, albo chociaz na jakies dłuższe wyjscie,bo jestem ciekawa czy ten podkład bedzie sie długo trzymał i czy warto go brac pod uwage na duże wyjścia bo tak do pracy ro ja jestem zadowolona z jego trwałości ale slub to co innego Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
diamond_princess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 615

PostWysłany: Czw Lis 18, 2021 7:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o specjalne okazje to w makijażu liczy się przede wszystkim trwałość i według mnie ta kwestia nie ulega wątpliwości. Mam kilka swoich sprawdzonych kosmetyków po które wówczas najchętniej sięgam ponieważ wiem, że mnie nie zawiodą. Od dobrych kilku lat używam między innymi korektora od marki NYX. Kosmetyki zazwyczaj zamawiam przez stronę: https://www.ezebra.pl/pl/menu/korektory-nyx-professional-makeup-5109.html - mam pewność, że ceny są rozsądne i moje zamówienie dotrze do mnie na czas Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
terenniaa
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 03 Lis 2021
Posty: 10

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 6:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak byłabym zaproszona na ślub to prezentem byłoby przeżycie. takie upominki przeżycia posiada GoldenGift. Oto link do strony https://goldengift.pl/19-warszawa Mógłby to być voucher na kolację w ciemnościach lub lot motolotnią. Mają w czym wybierać. Takie podarunki przeżycia są coraz popularniejsze. Co myślicie o takich upominkach?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
klara91
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Paź 2021
Posty: 184

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 9:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz perfum na ślub to polecam zajrzeć tutaj https://fabrykazapachu.pl/perfumy-na-slub Jestem pewna, że bez problemu znajdziesz tam zapach na ten wyjątkowy dzień. Mi się udało Smile Wybór perfum jest w tym sklepie bardzo duży.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
hammes.dave
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Lis 2021
Posty: 4
Skąd: Zabrze

PostWysłany: Pią Lis 19, 2021 10:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To prawda. Pozdrawiam! Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 12:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie malowala sąsiadka Very Happy mialysmy kilka dni prob a kosmetykow to ja mam wiele tylko umiejetnosci mniej Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darianess
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Lis 2021
Posty: 545

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 8:13 pm    Temat postu: suknia ślubna Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o wybór sukni ślubnej to jak najbardziej mogę polecić wam https://suknieboho.pl/suknie-slubne-olkusz/ . Dostępne tutaj kreacje są po prostu przepiękne, więc na pewno znajdziecie coś dla siebie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuczapera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2019
Posty: 141

PostWysłany: Sob Lis 27, 2021 10:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

minimalistka napisał:
mnie malowala sąsiadka Very Happy mialysmy kilka dni prob a kosmetykow to ja mam wiele tylko umiejetnosci mniej Very Happy


zazdroszce umiejetnosci Very Happy ja kosmetykow mam niewiele a umiejetnosci zero Razz swoją drogą polecisz coś z cieni do powiek? albo mascare?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
minimalistka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Wrz 2017
Posty: 252

PostWysłany: Nie Lis 28, 2021 1:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubie ta z loreal paris https://www.notino.pl/loreal-paris/double-extension-tusz-wydluajacy-i-podkrcajcy-rzsy/ nie skleja rzes i nie jest droga Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy