FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co dać na okna?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lia
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 17 Cze 2020
Posty: 46

PostWysłany: Pią Lis 20, 2020 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałam się na połącznie firanek z zasłonami. Trafiłam też na świetne zasłony z nadrukiem, dzięki którym okna, jak i cały pokój zmieniły się całkowicie. Jest to taki element który od razu zwraca na siebie uwagę i dodaje wnętrzu uroku i przytulności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 10:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natomiast jeżeli szukacie pięknych i funkcjonalnych propozycji w zakresie dekoracji okiennych, to zdecydowanie Karnix! Jest w czym wybierać, ceny przystępne i też na pewno bez większych problemów dobierzecie pod swoje potrzeby i aranżację wnętrza. Ja zdecydowałem się na rolety plisowane https://www.karnix.pl/plisy-premium-435.html i uważam, że zarówno w sypialni, ale i gabinecie męża był to naprawdę udany zakup.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tadeusz2290
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Sie 2020
Posty: 369

PostWysłany: Pią Lis 27, 2020 11:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rolety z firmy budvar w łodzi świetnie się prezentują Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
HelenaWL
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 05 Wrz 2018
Posty: 19

PostWysłany: Wto Gru 15, 2020 11:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie czegoś innego niż firany, jakiejś udanej alternatywy to odpowiedź jest prosta. Według mnie najlepszą alternatywą będą rolety rzymskie. Różne tkaniny, na pewno łatwo dobierzesz do swojego wnętrza: https://www.modniewoknie.pl/przeslony-okienne?category_id=7&type_id=31 Ja takie coś zastosowałam u siebie, jestem zadowolona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
danken
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Mar 2018
Posty: 66

PostWysłany: Sro Gru 16, 2020 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Folia na okna to niepozorny produkt, który może odmienić jak prezentuje się witryna sklepu. Ten produkt oferowany przez https://folieslask.pl może zapewnić wyższy poziom prywatności, a nawet obniżyć temperaturę w pomieszczeniu, dzięki funkcji zatrzymywania promieni słonecznych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Lut 03, 2021 9:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chcecie by wasze okna się wyróżniały to powinniście rozejrzeć się za jakimiś ładnymi firanami. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą firmy https://sklep.polontex.com.pl/ Tam na pewno znajdziecie coś co was zainteresuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ewamajcher
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Lis 2021
Posty: 1

PostWysłany: Czw Lis 11, 2021 12:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś szuka firan lub zasłon to zdecydowanie może zapoznać się z ofertą firmy https://strefa-firan.pl/ posiadają bardzo eleganckie tkaniny oraz nowoczesne wzory firan! Wiele lat miałam przestarzałe firany żakardowe, ale na szczęście trafiłam na tą firmę i moje wnętrze naprawdę się zmieniło na plus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mocnakawa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2012
Posty: 435
Skąd: Polska

PostWysłany: Pią Lis 12, 2021 8:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lia napisał:
Ja zdecydowałam się na połącznie firanek z zasłonami.


Moja babcia zawsze mówiła, że jak w oknach nie ma firan ani zasłon, to wstyd heheh. Oczywiście ja tam nie patrzę na stereotypy, ale firanki mam. Teraz wymieniamy zasłony do salonu - na takie nowe, eleganckie, bo też jak patrzę jak zmieniają się pomysły i trendy to raz na te pięć lat sobie kupuję coś nowego, żeby po prostu była odmiana ładna a nie non stop to samo.

No i osobiście lubię zasłony w kwiaty, takie wzorzyste, z polotem.
_________________
ta da dam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
morsina
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Lis 2021
Posty: 2

PostWysłany: Pon Lis 29, 2021 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W okna to ja polecam plisy okienne Nafi. Świetna jakość za rozsądne pieniądze. A mi takie rozwiązanie o wiele bardziej się podoba czy zasłony czy rolety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Remonty, wyposażenie wnętrz Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy