FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
schody z balustradą, czy bez?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
artuross
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2017
Posty: 19
Skąd: Leszno

PostWysłany: Sob Gru 29, 2018 4:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że z balustradą, polecam Ci połączenie modułowe które da najlepszy wizualny efekt i sprawi, że Twój dom stanie się bardziej nowoczesny Smile Ciekawe elementy do balustrad widziałem na http://gigastal.pl/balustrady-nierdzewne-laczone-z-drewnem-c-158.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Aligru
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Paź 2018
Posty: 242

PostWysłany: Czw Sty 10, 2019 9:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schody bardzo dużo zyskują po odpowiednim oświetleniu. Wiem z doświadczenia, bo u siebie mam niewielką klatkę schodową i dopiero jak ją odpowiednio oświetliliśmy to nabrała blasku. Polecam poczytać, bo niewielkim nakładem sił i finansów można stworzyć sobie w domu coś naprawdę fajnego: https://el12.pl/poradniki/oswietlenie-schodow-na-co-zwrocic-uwage-143
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
BratKarol
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Sty 2019
Posty: 29
Skąd: Ozorków

PostWysłany: Sro Mar 06, 2019 10:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem z my ostatnio wymienialiśmy bo mojej żonie się już nie podobały poprzednie... ale miała racje nie spodziewałem się że nowe balustrady łódź zrobią taką robotę  Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
roszkowa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Mar 2019
Posty: 6

PostWysłany: Pon Mar 11, 2019 2:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem taki z balustrada będą lepsze, bardziej uniwersalne. No i bezpieczniejsze. Takie bez balustrady może są i bardziej nowoczesne i designerskie, ale mniej praktyczne, zwłaszcza w domu, gdzie niedługo pojawią się małe dzieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jannn5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Mar 2018
Posty: 313

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 9:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W ofercie firmy http://aprudschody.com.pl znajdziesz m.in. wytrzymałe i stylowe schody wewnętrzne betonowe, spiralne i kręte wykonane z prefabrykatów, a także schody samonośne, które szczególnie pasują do wnętrz zaprojektowanych w nowoczesnym stylu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartek77
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 22 Mar 2019
Posty: 33

PostWysłany: Sro Kwi 10, 2019 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z balustradą. Ładnie wyglądają takie schody bez, ale taka ilość rozwiązań jaka jest teraz pozwala zrobić naprawdę ładna balustradę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kemet
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pon Kwi 15, 2019 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schody bez balustrady są dość niebezpieczne dla dzieci, więc należy wziąć pod uwagę kto będzie po nich chodziłWink
_________________
SmileSmileSmile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 525

PostWysłany: Sro Cze 19, 2019 7:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem schody powinny mieć balustradę. Zawsze niezbędne jest zabezpieczenie ponieważ upadek ze znacznej wysokości może być tragiczny w skutkach. Jeśli szukacie dobrej balustrady to rozważcie balustrady ze stali nierdzewnej. Takie balustrady na zamówienie wykonuje firma SpawExpert. U nich możecie zamówić balustrady wg własnego projektu - wykonują nawet bardzo skomplikowane konstrukcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kubulo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 208

PostWysłany: Sro Wrz 04, 2019 8:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Producent http://stepstal.pl zajmuje się dostarczaniem funkcjonalnych rozwiązań z zakresu branży budowlanej. Tworzą takie konstrukcje metalowe jak schody, barierki, stopnie, kraty pomostowe i wiele więcej. W pracy kierują się profesjonalizmem oraz indywidualnym podejściem do każdej realizacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adam32
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Wrz 2019
Posty: 1

PostWysłany: Wto Wrz 10, 2019 4:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałem bardzo duże szczęście bo znalazłem bardzo dobrą firmę do robienia schodów.Jeśli ktoś chce też tą firmę wynająć to zapraszam po dodatkowe informacje .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zdecydowałem się na balustradę wykonana ze stali nierdzewnej na moich schodach. Jeżeli mieszkacie w pobliżu Szczecina i też jesteście zainteresowani tym rozwiązaniem to polecam wam skontaktować się z firmą https://www.mieczyslawpokoj.pl/ Oni mają doświadczenie w wykonywaniu balustrad tego typu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jamo
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Kwi 2020
Posty: 3

PostWysłany: Wto Kwi 21, 2020 2:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uważam, że jednak balustrady przy schodach powinny być Smile zawsze to jednak bezpieczniej a i jeśli dobierzemy ciekawe to dodaje to dodatkowo stylu naszemu lokum Smile ja w domu postawilam na szklane - wygladają super, lubię prosty, chłodny styl, nowoczesne formy także ten rodzaj wpisuje się super Smile warto sobie poczytać https://www.tematowisko.pl/balustrady-szklane-czy-tradycyjne-co-wybrac/ - bo sporo fajnych informacji jest na temat różnych typów balustrad Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kiejkos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Lut 2019
Posty: 504

PostWysłany: Wto Gru 22, 2020 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My mamy fajną nowoczesną balustradę wykonaną w Zakładzie Metalowym https://www.mieczyslawpokoj.pl/galeria w Tanowie pod Szczecinem. Balustrada super wygląda i jest solidna a panowie wykonali ją terminowo i w zupełnie niezłej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
marzenasajdak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 814

PostWysłany: Pon Lut 08, 2021 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

my do schodow montowalismy balustrady szklane łódź - naprawde robia robote, nadaja stylu i wdzieku pomieszczeniu i tworza taki nowoczesny wyglad Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
andy
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 581

PostWysłany: Pią Lut 12, 2021 11:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy od schodów i jak to wygląda, choć z balustradą wydają się bezpieczniejsze. Dobrze też byłoby schody podświetlić takimi listwami LED http://projektowaniewnetrz.eu/tasma-led-na-schody-jaka-wybrac/ , można też zainstalować czujnik ruchu by zapalały się podczas wchodzenia lub schodzenia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy