FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Warsztat samochodowy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Rogera
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 454

PostWysłany: Wto Maj 12, 2020 11:32 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro już się zabierasz za prowadzenie warsztatu to lepiej jest poszukać odpowiedniego sprzetu. W tym miejscu https://autona.pl/pl/new widzialam, ze dostepne jest wszelkie potrzebne wyposażenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
bogo18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 809

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A oklejanie samochodu za pomocą folii także Cię interesuje? Jeśli tak, to zapraszam serdecznie do serwisu www.foltechdesign.pl . Są to nie lada fachowcy w swojej dziedzinie , a zaoferowana folia chroniąca lakier była potrzebna mojej furce!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
abent
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 35

PostWysłany: Nie Maj 24, 2020 5:42 pm    Temat postu: odp. Odpowiedz z cytatem

Mogę polecić Auto Matraszek w Markach, oferują sprawną bezgotówkową likwidację szkód komunikacyjnych i samochody zastępcze, mają też w ofercie naprawy blacharsko – lakiernicze, więc jest to super miejsce w sytuacji, kiedy zdarzy się niespodziewane zdarzenie na drodze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zaramathew
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Maj 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Maj 27, 2020 11:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

carpooling term had been concocted a plan to spare over misuse of powers and to utilize them legal executive, Carpooling in Chennai/ Carpool in Chennai the individuals who live in a similar territory and having same working environments will do their excursion to office with a similar vehicle on rotatory premise.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Cze 01, 2020 12:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio nie dojechałam do warsztatu bo auto padło na amen Smile Na szczęście pomogła mi pomoc drogowa, auto holowanie w Poznaniu Maciej Prosiński: http://www.pomocdrogowapoznan.pl/. Wszystko odbyło się bardzo sprawnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fidhasmith
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2020
Posty: 1

PostWysłany: Sro Cze 03, 2020 4:38 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sheet deck may likewise be utilized with traditional avoiding board, in impersonation of unbending ground surface. A hid bath floor might be holed up behind avoiding board (if the lower some portion of the rear of the evading board is removed) or under an inherent cupboard. vinyl flooring supplier singapore This additionally diminishes the exactness with which the sheet must be cut. The ground surface might be stuck down over its whole zone, stuck down just around the edges, or weakened, contingent upon the zone. Contingent upon the size of the room and sheet, creases may should be fixed. Vinyl ground surface may likewise be fixed to a waterproof divider surface to make a wetroom.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ariadna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Paź 2019
Posty: 718

PostWysłany: Pon Cze 15, 2020 6:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom rozglądającym się za porządnym warsztatem samochodowym w okolicach Opola polecam zgłosić się do http://www.mechanika-opole.pl/ Tam pracują specjaliści, na których można w pełni polegać. Warsztat ten ma szeroki zakres usług.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Wto Cze 16, 2020 6:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam profesjonalnego sklepu w którym znajdę elektronarzędzia i narzędzia diamentowe. Głównie chodzi mi o frezy diamentowe i przecinarki ręczne. Czy możecie polecić jakieś sprawdzone sklepy? Ostatnio znalazłam sklep Mk Diament https://mk-diament.pl/oferta/frezy-diamentowe/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dżesii
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sty 2014
Posty: 1314

PostWysłany: Wto Lip 14, 2020 8:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj trudno znaleźć naprawdę godny zaufania warsztat samochodowy. Jedno jest pewne, jeśli przed warsztatem ustawia się sznur aut, to znaczy, że można mu zaufać. Nawet jeśli chodzi o naprawę zwykłych wgnieceń spowodowanych gradobiciem, to osoba, która będzie dokonywała napraw, musi mieć o tym pojęcie. Na tej stronie link można dowiedzieć się gdzie szukać takich fachowców i dlaczego z takimi naprawami lepiej nie zwlekać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
darion
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 949

PostWysłany: Czw Sie 13, 2020 9:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio rozglądałem się za warsztatem, który specjalizuje się w naprawach blacharsko lakierniczych. Ostatecznie zdecydowałem się na usługi firmy https://maxautoserwis.com/ i mogę polecić ich również wam. Serwis ten znajduje się w Gdańsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cathrinerihas
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sie 2020
Posty: 2

PostWysłany: Sob Sie 29, 2020 7:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

In spite of the fact that the redesign was truly cool, not every person needs to lash out a large number of dollars to update their vehicles. That is the motivation behind why a large portion of the Tesla Model 3 vehicle proprietors are being directed to utilize the product called 'Ingenext.' Engadget revealed that this product has been offering Tesla refreshes at less expensive costs. It was referenced that they just charge these kinds of updates for half of their unique costs. Which appeared to be the principle motivation behind why individuals are going to utilize one. bmw convertibles
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bonerten
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sty 2020
Posty: 627

PostWysłany: Sro Wrz 09, 2020 6:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio musiałem znaleźć warsztat, który zajmuje się naprawami blacharsko-lakierniczymi. W końcu trafiłem na stronę https://s-plus.pl/ Znalazłem tam sieć warsztatów świadczących usługi tego typu. Zdecydowałem się na ich ofertę i mogę powiedzieć że była to bardzo dobra decyzja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
benjibreez
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 29 Sie 2020
Posty: 1

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2020 3:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Recently, Toyota new electric car has been launched and people are very much interested in purchasing the right toyota new electric car with best features and specifications which are involved in it.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kammar24
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Sie 2018
Posty: 236

PostWysłany: Pon Wrz 14, 2020 7:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukając w takim razie wysokiej jakości propozycji w zakresie mebli metalowych oraz sprzętu do warsztatu to tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na nasz sklep Kammar24 - https://www.kammar24.pl/ w którym znajdziecie wysokiej jakości sprzęty, stawiamy wyłącznie na topowych producentów i oczywiście zapewniamy konkurencyjne ceny. Pozdrawiamy serdecznie i życzmy udanych zakupów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
tjn
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 21 Lis 2019
Posty: 39

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2020 6:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również trochę się interesuję mechaniką. Zastanawia mnie również jak założyć firmę prowadzącą warsztat samochodowy, czy duży trzeba mieć kapitał aby uruchomić tego typu działalność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy