FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Co na prezent?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
daremnia
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Wrz 2017
Posty: 9

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 10:09 am    Temat postu: Prezent. Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od okazji. Smile Ja w tym roku trafiłam na stronę PM-M z ozdobami i akcesoriami florystycznymi i mam już całą listę zakupów do zrealizowana. Bukiety przydadzą się do każdego prezentu, a ja uwielbiam tworzyć coś własnego i niepowtarzalnego, dlatego takie rzeczy jak najbardziej mnie interesują. Smile Do tego mają ładne świece.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
charlotte1991
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Cze 2013
Posty: 1128

PostWysłany: Nie Gru 24, 2017 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Macie już przygotowane prezenty na święta? Ja właśnie pakuję ostatnie paczki i zastanawiam się nad listem od Mikołaja z listymikolaja.pl Można zamówić list lub wideo. Dzieciaki na pewno będą zadowolone z takiej niespodzianki. To nie jest droga sprawa a na wiadomosć czeka się ok 30 minut więc nawet dzisiaj można smiało zamówić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Sro Gru 27, 2017 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja koleżanka ma świra na punkcie zegarków, nie lubi nosić czegoś co może mieć każdy, więc cały czas wymienia paski w swoich maleństwach. Kupuje sobie na tej stronie http://protime24.pl/product-aar-46613-Pasek-do-zegarka-z-tworzywa-Timex-P2P272-22-mm-Czarny.html Ostatnio nawet ten pasek, sama jej pokazałam Smile nie długo zbliżają się jej urodziny wiec, chyba już wiem co jej kupie:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antekk36
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 2

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 4:28 pm    Temat postu: pościel Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sklep internetowy z akcesoriami dla dzieci to z pewnością na moim pierwszym miejscu jest Szafa Bobasa. Jeden z moich ulubionych sklepów internetowych. Możecie tam zakupić pościel 120x60 Świetniej jakości i pięknie wyglądają!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Searwaem
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Gru 2017
Posty: 5

PostWysłany: Czw Gru 28, 2017 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zależy komu kupujesz. Ważne aby prezent był praktyczny. Jeżeli nie masz jednak pomysłu warto pomyśleć o kosmetykach, perfumach czy klasycznie biżuterii.
_________________
Albowiem jeden jest Bóg, jeden też pośrednik między Bogiem a ludźmi, człowiek, Chrystus Jezus.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 1:14 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do prezentu np dla faceta to fajnym pomysłem jest wybranie się z nim do studio na tatuaż w warszawie Mojemu ten pomysł się bardzo spodobał i zrobił sobie super grafikę w stylu wikingów Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Sty 10, 2018 3:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też jestem zdania, ze zależy co komu kupujesz. Co innego dasz przecież babci a co innego siostrze i taka sama sytuacja jest z płcią przeciwną. Ja często koleżanką kupuje torebki, kosmetyczki, nerki żeglarskie, bo sa one teraz modne i prawie wszystkie moje koleżanki je uwielbiają. Ostatnio jednej kupiłam kosmetyczne i torbę z tej oferty https://www.codezero.pl/pol_m_PRODUKTY_RE-SAILCLING-164.html i była zachwycona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Sty 18, 2018 10:27 am    Temat postu: Upominki Odpowiedz z cytatem

Ja potwierdzam zdanie koleżanki Grażyny, że zależy komu mamy wręczać dany prezent, dla kogo jest przeznaczony upominek. Zarazem jednak wychodzę z założenia, iż istnieją pewne uniwersalne grupy prezentów. Jeśli chodzi o mężczyzn, to będą wszelkiej maści gadżety: komórki, tablety, smartfony i tak dalej. Z kolei w przypadku pań uniwersalne mogą być kosmetyki, perfumy czy słodycze. Ja sama regularnie otrzymuję od męża kosmetyki i jestem zadowolona. Tego typu prezent ma naturę praktyczną i przyda mi się nie na dzień albo dwa ale minimum na kilka tygodni. Na przykład ostatnio na urodziny dostałam od niego szampon regenerujący, tj firmy - https://www.naturativ.pl/sklep/k-5-wlosy/p-1-szampony-do-wlosow/. Ostatnie narzekałam na to, że moje włosy są nadmiernie suche i zastosowałam go, między innymi dlatego że posiada substancje myjące pochodzenia roślinnego, zaaprobowane do stosowania w kosmetykach naturalnych. Stosuję go już drugi miesiąc i już widzę zauważalną poprawę, gdyż moja fryzura znajduje się w znacznie lepszej kondycji. Warto dopłacić więc więcej za kosmetyk
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pati22
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 28 Paź 2016
Posty: 63
Skąd: okolice Radomia

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 1:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ależ oczywiście, że ma znaczenie dla kogo ma się kupić prezent, ale moim zdaniem każdy powinien być porządny i przemyślany. Zazwyczaj jak mam kłopot ze znalezieniem pomysłu to odwiedzam jagodowegokota, jeszcze mnie nigdy nie zawiedli, a i jest z czego u nich wybierać bo ofertę mają różnorodną. Ostanio kupowałam u nich dla koleżanki na parapetówkę poduszki na kanapę do salonu, które muszę dodać, żrobiły prawdziwą furorę. Niby nic takiego, a kilka z koleżanek od razu wzięło namiary. To się nazywa trafić z prezentem.
_________________
pati22
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Luna077
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Wrz 2017
Posty: 64

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 7:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o prezenty to ja zawsze stawiam na rozwiązania praktyczne. Zawsze staram się podarować coś co się przyda. NA przykład dla faceta według mnie bardzo fajnym prezentem mogą być zegarki męskie casio sportowe. Są to fajne i porządne zegarki i osoba, która taki dostanie z pewnością się ucieszy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1690

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta https://www.kostkirubika.pl/pl/c/Kostki-ShengShou/23 kostka Shengshou to super sprawa. Jest to idealny prezent dla każdego. Jest ona solidnie wykonana i przede wszystkim trwała. Na pewno osoba obdarowana na pewno często będzie do niej wracać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomas
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 27

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 8:50 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moją zabieram na romantyczny weekend.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Pon Sty 22, 2018 12:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dla kogo prezent i z jakiej okazji? Ma to przecież bardzo duże znaczenie, zresztą tak samo jak indywidualne podejście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Czw Sty 25, 2018 9:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak to jest bardzo ważne dla kogo taki prezent robimy, bo zdecydowanie jest to sprawa indywidualna Wink Ale są pewne rzeczy, które spodobają się na pewno każdemu Wink JA ze swojej strony mogę polecić Wam https://jeszczelepiej.pl/ . Robią tam kubki i inne małe drobiazgi z ręcznie wykonywanymi napisami więc na pewno znajdziecie coś dla każdej soboy jaką chcielibyście obdarować Wink Mi się to bardzo podoba i sam chciałbym taki prezent dostać Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Pią Sty 26, 2018 10:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanów się co lubi osoba obdarowywana. Na http://nana.com.pl/p2151,bransoletka-aluminiowa-opaska-silikonowa-na-reke-z-dowolnym-grawerowanym-napisem-w-cenie.html widziałam kilka fajnych gadżetów z grawerem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 30, 31, 32  Następny
Strona 3 z 32

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy