FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
bramy garażowe
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
klakier21
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 01 Wrz 2021
Posty: 51

PostWysłany: Wto Cze 20, 2023 7:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć! Czy ktoś ma informacje na temat dostępnych bram w Skawinie https://artgrom.pl/bramy-wjazdowe/skawina/? Interesują mnie solidne i estetyczne rozwiązania dla mojego domu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
peligrini
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 26 Sie 2021
Posty: 45

PostWysłany: Pią Lip 07, 2023 5:05 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@KamelOna - sporo osób wypowiedziało się w tym temacie na temat bram i różnych ich dostawców. Z mojej strony mogę polecić Ci salon TEXO w Krakowie zarówno jako źródło wiarygodnych informacji, jak i inspiracji. Polecam ich głównie ze względu na fachowe podejście, cierpliwe odpowiadanie na pytania oraz szeroki wybór asortymentu. Zobacz sobie na tej stronie https://texo-bramy.pl/produkty/bramy-rozwierne/ czym dysponują oraz poczytaj o poszczególnych rodzajach bram - gdzie się sprawdzają i jakie mają funkcje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Veroniqe90
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Cze 2017
Posty: 259

PostWysłany: Pią Lip 07, 2023 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bramy? Może coś od sprawdzonego producenta czyli Wiśniowskiego? W Sampre maja całą ofertę i moim zdaniem to jedna z lepszych opcji na rynku. Jakościowo robią niezłe bramy. No i nie zapominajmy o montażu z mechanizmem, bo to sporo ułatwia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 148

PostWysłany: Pon Sie 07, 2023 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnośnie poszukiwań wysokiej jakości w zakresie wyboru odpowiedniej bramy garażowej to na pewno warto postawić jednak na sprawdzonych producentów w tym zakresie i na pewno warto będzie również przyjrzeć się ofercie takich firm, jak Domega z Poznania. Najlepiej będzie podjąć przemyślaną decyzję zakupową, aby jednak posłużyły latami z dobrym mechanizmem i jednocześnie, aby były ciepłe bo zimą nikt nie chce tracić dużo ciepła. Pozdrawiam i dajcie znać jaka opcja ostatecznie wygrała.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
alicja89
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2019
Posty: 1223

PostWysłany: Wto Sie 08, 2023 10:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy wiecie, która firma oferuje rolety wewnętrzne i bramy garażowe Poznań? Zależy mi na firmie z wieloletnim doświadczeniem. Niedawno znalazłam w Internecie firmę Rolo-Styl. Czy znacie tę firmę? Czekam na opinie http://rolostyl.pl/realizacje/bramy-garazowe-i-przemysłowe-poznan
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy