FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
budowa domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 81, 82, 83  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
AdamSel
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Mar 2019
Posty: 237

PostWysłany: Nie Lut 09, 2020 8:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, że możesz teraz sprawdzić ofertę Braas, ponieważ przygotowali świetnie propozycje pokryć dachowych m.in topowe modele dachówek ceramicznych i cementowych jak Turmalin, Rubin, Teviva, czy Celtycka. Podczas budowy domu na pewno warto rozważyć tą promocję bo zapewni dość spore oszczędności.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sob Lut 15, 2020 9:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałem, że ktoś wcześniej w temacie wspominał o sprężarkach budowlanych i wydaje mi się, że rzeczywiście tego typu https://www.sprezarki-techem.com.pl/pl/sprezarki-srubowe,153.htm sprzęt bardzo często okazuje się być przydatny na placu budowy. Na pewno warto o nim nie zapominać i w razie czego decydować się używanie tylko najlepszej jakości narzędzi tego typu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kelli62
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lut 2020
Posty: 1
Skąd: Brześć Kujawski

PostWysłany: Nie Lut 16, 2020 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy wykończeniu domu należy pamiętać o chemii budowlanej jak najwyższej jakości. Niestety przy tym jest jak przy prawie wszystkim. Im droższe tym faktycznie lepsze.
_________________
chemia budowlana dolnośląskie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy u siebie montujecie grzebień okapowy? Zastanawiam się nad tym rozwiązaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kozlowskiczeslaw1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Sie 2018
Posty: 115

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 7:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

budowa domu to duże przedsięwzięcie. Przed rozpoczęciem budowy warto zainteresować się i poczytać trochę w tym temacie. Od siebie mogę polecić stronę prawoibudowa.pl, gdzie znajdziesz wiele ciekawych informacji na ten temat!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
milen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Sty 2018
Posty: 809

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 9:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nasz dom wybudowali Eurobudserwis www.budowadomow-poznan.pl z Poznania. Nowoczesna estetyka i architektura, to samo tyczy się przyjaznego sąsiedztwa. Nie możemy się doczekać wprowadzki! Także i oni odpowiadali za prace wykończeniowe, których z pewnością byśmy nie zrealizowali na własną rękę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 12:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdzie zamówiliście projekt domu? Ja dzisiaj trafiłam na https://www.mgprojekt.com.pl/sielanka i zastanawiam się nad wyborem tego projektu. Dom jest dokładnie taki jak chciałam. Działkę już kupiliśmy i długo szukaliśmy projektu. Zastanawiałam się nawet nad indywidualnym, ale raczej obejdzie się bez niego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
berekowski
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sie 2018
Posty: 769

PostWysłany: Nie Lut 23, 2020 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o sprzedaż i dostarczanie drewna konstrukcyjnego to warto sobie sprawdzić Skład Drewna DrewBal https://skladdrewbal.pl/ Mają w ofercie drewno budowlane i deski w szerokim wyborze – od desek boazeryjnych przez deski tarasowe, po deski podłogowe. Ceny mają przyjazne a jakość drewna jest bardzo dobra, my jesteśmy z wyboru w 100 % zadowoleni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tymoteusz1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 1903

PostWysłany: Pon Lut 24, 2020 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to pamiętać, że w tym miejscu będziecie mieszkać przez lata.

Ostatnio zmieniony przez Tymoteusz1 dnia Wto Lut 08, 2022 6:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
EmmiliaF
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 29 Paź 2017
Posty: 47

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 6:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mam przed sobą takie wyzwanie. Dopiero zaczynam, więc wiem ile rzeczy przede mną, mój brat już się wybudował. Szukam teraz odpowiedniego projektu, nie wiem czy zdecydować się na poddasze użytkowe, czy na parterówkę. Gotowe projekty domów od firmy Archon są tu bardzo pomocne, szczególnie ich kosztorysy, wizualizacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziebek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 41

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 1:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

od razu zaplanuj w projekcie instalacje fotowoltaiczną, naprawdę warto! Miejsce na dachu, ale też drogę kabli, miejsce na falownik itd. Ja już na etwpie projektu dogadałem szczegóły z wykonawcami fotowoltaiki PV Projekt i później przy realizacji było dużo łatwiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karol123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Gru 2017
Posty: 1624

PostWysłany: Nie Mar 01, 2020 5:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To świetnie, że chcesz zdecydować się na budowę domu – nie oszukujmy się, mieszkanie w blokach bywa męczące, a większy dom to większa niezależność. Czy już wiesz, jakiego typu dom chcesz wznieść? Myślę, że od tego należałoby zacząć. Czy masz firmę, która wspomnianej budowy mogłaby się podjąć? Jeśli nie, proponowałbym Ci skontaktować się z https://drewdom.com (ma 27-letnie doświadczenie, specjalizuje się w budowie domów szkieletowych z drewna).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Konallia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Lip 2019
Posty: 566
Skąd: Katowice

PostWysłany: Pon Mar 02, 2020 12:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś z was myśli o budowie drewnianego domu? Bardzo podobają mi się takie domy. Ciekawi mnie ile kosztuje drewniany dom. Czy ktoś już posiada doświadczenie w kwestii budowy takiego domu? Czekam na wasze opinie http://www.wakodomy.pl/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Wto Mar 03, 2020 8:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przy budowie domu coraz więcej osób decyduje się na studnie głębinowe, to źródło wody na które często jest się skazanym. Często nie ma możliwości podpięcia się pod sieć wodociągową miasta, Firma Naterm https://naterm.pl/ specjalizuje się w odwiertach oraz wyposażeniu studni głębinowych. Firma wyspecjalizowała się w tego typu odwiertach i wykonuje je naprawdę bardzo dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Czw Mar 05, 2020 9:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koniecznie sprawdźcie sobie tę inwestycję https://www.humbaka.pl/orle-gniazdo-kolejny-etap . Jest duży wybór, jeśli chodzi o domy. Myślę, że warto kupić gotowe rozwiązanie, aniżeli bawić się w pozwolenia na budową czy też szukanie odpowiedniej ekipy. To osiedle ma ciekawą lokalizację i przede wszystkim rozkłady domów są ok.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 29, 30, 31 ... 81, 82, 83  Następny
Strona 30 z 83

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy