FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Własny biznes
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 87, 88, 89  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annalu13
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 77

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć,

potrzebuje pomocy doradzctwa biznesowego. Znalazłam firmę doradca restrukturyzacyjny katowice, czy ktoś z Was ma może jakieś informacje na temat tej firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
trawan
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 4

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 12:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na pewno warto postawić na biznes internetowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
theron78
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Mar 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 5:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Landing page to idealne rozwiązanie, jeśli masz jasny cel! Jeśli potrzebujesz miejsca, w który możesz zebrać dane do newslettera lub planujesz szybką wyprzedaż 1, 2 produktów albo po prostu posiadasz prostą usługę.
_________________
Why and how to create a landing page on WordPress
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ziebek
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 25 Lip 2018
Posty: 41

PostWysłany: Pon Mar 30, 2020 7:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

https://allbim.pl/wlasne-biuro-projektowe-od-czego-zaczac-jak-pozyskac-pieniadze-na-start/ - fajnie jest skorzystać ze wsparcia na początku, może to wiele ułatwić Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pukla123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 66

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 10:33 am    Temat postu: Re: Własny biznes Odpowiedz z cytatem

hania123 napisał:
Jeżeli zawsze marzysliście o własnym biznesie, a nie wiecie jak się za to zabrac to mogę Wam polecic swietnych fachowców w tym temacie, którzy pomogą Wam ruszyc i wybic sie na rynku http://jesiolowscydoradztwo.com.pl/jaka-forma-wsparcia/#content pomogą w każdej kwestii, podczas tworzenia biznesplanu, poszukiwaniu dotacji i wielu innych. Polecam !


duzo osob teraz zakłąda sklepy internetowe. Ja tez taki mam plan. ZAkupiłam nawet oprogramowanie na https://sellintegro.pl , teraz 30 dni będę testowac, bo jest akurt taka promocja, ze 30 dni jest za free:) takze nic nie zaszkodzi sprobowac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziob3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 141
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Wto Mar 31, 2020 11:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając własny biznes warto pamiętać o korzystaniu z pomocy profesjonalnej kancelarii adwokackiej, która z pewnością rozwiąże wasze wątpliwości. Ze swojej strony mogę polecić wam ten link https://adwokat-kaliszewski.pl/ . Są to profesjonaliści w swojej branży, którzy kompleksowo świadczą doradztwo prawne, szczególnie przedsiębiorcom. Myślę, że warto skorzystać z ich oferty.
_________________
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
antola60
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 07 Gru 2016
Posty: 21

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2020 1:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim inwestycja w odpowiednie produkty, na przykład sklep internetowy https://www.benler.pl/kostkarki-do-lodu ma super wyposażenie jak na przykład kostkarki dolodu czy na przykład meble ze stali nierdzewnej. Fajna sprawa i do tego naprawde bardzo przydatna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
anianita
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2016
Posty: 311

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2020 6:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadząc swój biznes warto inwestować w jego nieustanny rozwój. Tematem, który z pewnością warto przemyśleć to dopasowane do potrzeb oprogramowanie. Ma ono na celu pozytywnienie wpłynąć zarówno na działanie firmy, jak i na jej kontrolę. Teraz już chyba w każdej branży stosuje się takie rozwiązania. W przychodniach lekarskich na przykład od jakiegoś już czasu coraz większą popularnością cieszy się program, o którym przeczytać możesz na https://medchart.pl/ . Posiada on wiele zalet ułatwienia codziennej pracy w takim miejscu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Realo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 80
Skąd: Kraków

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 4:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W czasach tak ciężkich chorób prowadzenie biznesu może być nie lada wyzwaniem. Warto szukać alternatyw jakimi może być fundusz inwestycyjny vienna , które nie dość, że pozwoli nam zaoszczędzić to jeszcze pomnożyć nasze oszczędności, a giełda pozwala zarobić na kryzysach, więc warto to wykorzystać. Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zelda.leffler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 1
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Nie Kwi 05, 2020 6:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz witrynę, istnieje duża szansa, że witryna zawiera linki - można je opłacić lub uzyskać linki, w tym reklamy, artykuły i katalogi, a także komentarze na forach i mediach społecznościowych.
_________________
The Missing Link – All you need to know about link building
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
martusia85
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 13 Wrz 2019
Posty: 21

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własny biznes to niezależność ale też stres. Wiem to, sama założyłam firmę w Niemczech Lubań 10 lat temu. Przetrwałam kilka kryzysów i teraz wiem, że warto. Jeśli macie środki finansowe i pomysł to do dzieła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jaskolski.berta
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Rzeszów

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że w tych czasach trzeba pomyśleć nad sklepem internetowym. Jeśli go jeszcze nie posiadacie to najlepszym rozwiązaniem jest platforma shoper. Możecie później kupić różne usługi np. konfigurację shoper https://sklep.brandactive.pl/konfiguracja-sklepu-shoper.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Boss
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 17 Mar 2020
Posty: 17

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 7:45 am    Temat postu: Własny biznes Odpowiedz z cytatem

Świetnie, dzięki za polecenie. Ja tymczasem podrzucam coś dla każdego, kto poszukuje skutecznej formy reklamy za sprawą gadżetów. Dobrze sprawdzają się od lat u mnie flagi reklamowe, które zamawiam na https://www.okopowaflagi.pl/flagi-reklamowe/46 zawsze na czas realizują zlecenie. Do tego flagi przez nich wykonane są solidne, nadruk bardzo czytelny, nie blakną na słońcu, nie straszny im deszcz. Sam materiał jest bardzo solidny, trudno go zaciągnąć itp. To świetna forma promocji na jakieś konferencje czy eventy, gdzie wystawiacie się ze swoim stanowiskiem Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Oczak
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 1064

PostWysłany: Sro Kwi 08, 2020 8:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwe, zwłaszcza gdy dopiero zaczyna się w tym temacie stawiać pierwsze kroki. Zanim więc podejmie się jakieś działania, warto zasięgnąć odpowiedniej wiedzy, kliknij tutaj i sprawdź, co należy wiedzieć i jakie kwestie, zwłaszcza formalne, będą konieczne do załatwienia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2020 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Promujecie swoje firmy za pomocą ulotek, plakatów i innych gadżetów reklamowych? Trafiłam dzisiaj na https://www.diamond-druk.pl/ i zastanawiam sie nad skorzystaniem z oferty tej drukarni. Do tej pory skupiałam się na reklamie w internecie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38 ... 87, 88, 89  Następny
Strona 37 z 89

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy