FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki dron dla fotografa
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marina54
Specjalista
Specjalista


Dołączył: 04 Lut 2022
Posty: 50

PostWysłany: Pią Mar 11, 2022 11:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na razie uczę się latać dronem koleżanki, marzy mi się tworzenie pięknych ujęć. Myślę, że szkolenie warsztatowe w akademii flyandfilm pomoże mi spełnić to marzenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
mikesmithgs
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 05 Paź 2022
Posty: 10

PostWysłany: Czw Gru 15, 2022 8:46 pm    Temat postu: How to fix Paypal Login Problem Odpowiedz z cytatem

Thanks for the informative article. I hope you will provide more articles like this.
paypal login is one of the best, user-friendly payment platforms. Moreover, it facilitates payments that take place via online transfers between different parties.
For more information click here :-
paypal login
paypal login
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malpek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lip 2022
Posty: 528

PostWysłany: Pią Cze 23, 2023 11:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, dopiero rozpoczynam swoją przygodę z fotografią,więc zależy mi na tym,by zainwestować w dobrej jakości drona, którego będę mogła wykorzystać do pracy. https://megadron.pl/pl/menu/profesjonalne/drony-dji/matrice-804.html Co o tym sądzicie? Pozdrawiam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1709

PostWysłany: Sob Gru 30, 2023 7:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie! Jeśli jesteś filmowcem i używasz drona do nagrywania, na co zwracasz szczególną uwagę przy wyborze modelu? Czy stabilizacja kamery, tryby lotu czy inne funkcje są dla ciebie kluczowe w kontekście profesjonalnych produkcji wideo? Jaki model będzie odpowiedni z tego sklepu https://ironsky.pl/drony-sklep/kategoria-produktu/dji-drony-i-akcesoria/dji-mini/ ? Może robiliście już tam zakupy i możecie powiedzieć coś więcej na temat tego sklepu?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy