FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
ogród czy taras?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
barkus
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Kwi 2015
Posty: 8

PostWysłany: Nie Kwi 26, 2015 6:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszytko zależy od tego jakie zastosowanie mam mieć ogród i taras. Ja wybieram taras. Możesz z niego korzystać cały rok. Natomiast z ogrodem różnie bywa. W ogrodzie natomiast możesz sadzić na tarasie nie do końca. Wszystko zależy od Ciebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kastykor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 5:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam jak planuję swój domek to chce mieć mały taras i ogórd bardzo dobre wyjście z takiej sytuacji jeżeli nie ma się na tyle ogrodu czy też pod taras terenu to zostawic ogórd i zrobic malutki taras chyba że chce się mieć duży taras no to sama odpowiedz nasuwa się na usta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bolek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Sro Cze 17, 2015 8:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej mieć to i to. Na dole ogród, a na górze taras. Każdy lubi wypoczywać w inny sposób. Ja bardziej myślę o tym, że na tarasie mógłbym się wylegiwać i by mi wystarczał, ale dzieci lepiej żeby się wybiegały w ogrodzie. Także wszystko zależy od sytuacji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grejtyno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Cze 2015
Posty: 9
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 12:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku rozpoczołem budowę naszego tarasu, który ma być z drewna. Na razie w zadaszonej części przeznaczonej na taras ok. 18 m kw. wysypałem żwirek. Już latem ubiegłego roku podczas budowy mogłem się przekonać, że zadaszony taras to rewelacyjne rozwiązanie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
krupa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Czw Cze 18, 2015 3:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lepiej taras to na pewno będzie lepsze rozwiazanie i będzie to rozwiazanie bardziej takie trwałe. O mi się bardziej podoba i to jest wedlug mnie lepsze. Chociaz nie twierdzę, że ogrody są złe i uważam, że ogrody też są bardzo dobre i bardzo ciekawe. Takie w sam raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ankor
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Cze 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Cze 19, 2015 9:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swojego doświadczenia zdecydowanie polecam ogród! Wink Jestem w posiadaniu wielkiego ogrodu i uważam, że nie ma lepszego miejsca na letnie grillowanie czy imprezę Wink Na tarasie gości nie pomieścisz - chyba, że ten taras będzie nie wiadomo jaki wielki Wink Nie ma to jak zadbany ogród! Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bażej776
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Maj 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pon Cze 22, 2015 9:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witaj. Jeżeli, aż tak Ci na tym nie zależy, to wybrała bym taras. Postawisz sobie na nim ładne meble ogrodowe, jakieś donice z roślinami i będziesz mieć bardzo przyjemnie. Ogród to super sprawa, ale jednak wymaga więcej pracy, jeśli ma być ładny i zadbany.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gornik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Cze 24, 2015 3:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tych dwóch rzeczy ja bym na pewno wybrał taras :)według mnie to będzie lepsze i według mnie to będzie bardziej wygodne. Na tarasie zawsze będzie sobie można posiedzieć. Napić się kawki razem z drugą połówką. Nikt nie będzie przeszkadzał. Tylko żyć i nie umierać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gregorro2
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Czw Cze 25, 2015 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja jestem zwolennikiem jednej i drugiej rzeczy. Najlepiej wydaje mi się mieć i taras i ogród bo przecież różne funkcje sprawują i wzajemnie świetnie się uzupełniają, ale jesli musiałbym wybierać to wybrałbym taras. Wydaje mi się, że daje więcej możliwości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bigler
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 27 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sob Cze 27, 2015 9:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to bym wybrał jednak ogród. Wydaje mi się, że daje o wiele więcej możliwości. Jeśli urządzimy go odpowiednio to da nam wiele radości i będzie funkcjonalny. Taras ma jednak ograniczenia, których właściwie nie ma ogród (no może nie takie jednak jak taras).
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ludwik
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 30 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Wto Cze 30, 2015 7:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na szczęscie należę do tych szczęściar które maja jedno i drugie .... taras mieliśmy odkąd zamieszkaliśmy w nowym domu, a ogród urządzamy dopiero w tym roku w prawdzie jeszcze dużo brakuje ale jest piękny i uwielbiamy spędzać w nim czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
makos55
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Lip 01, 2015 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, jesli można mieć jedno i drugie to po co się ograniczać? Ja również wybrałbym ogród jeśli musiałbym wybierać. Podobają się ładne ogrody. Wcale nie muszą być duże. Ważne żeby mądrze urządzone. Taki ogródek to jest jednak duże pole do popisu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jozko4x
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 26 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 8:40 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie również najważniejszy był taras ponieważ to na nim spędzamy najwięcej czasu szczególnie latem ... ogród zostawiliśmy na koniec i może zabierzemy się za niego w przyszłym roku, póki co upiększam swój taras ponieważ bardzo lubię spędzać na nim czas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Vespa
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lip 02, 2015 9:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taras dla kogoś, kto nie lubi kosić i podlewać. Mój ma specjalny system nawadniania, działa nawet pod nieobecność na trzy tygodnie. Ogród jest bardziej pracochłonny, ale są osoby, dla których ten argument jest tylko atutem. U mnie wygrał taras.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jagna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 5:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wole mieć to i to mały taras duży ogród jestem zadowolony jest trochę pracy przy tym ale wiem że warto i bardzo ładnie zdobi mój dom nie mogę narzekać na brak zajęć wokół tego ale to też jakaś tam aktywność fizyczna. Siedzieć w domu też dla mnie jest bez celu więc zawsze coś.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy