FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy stosujecie alarmy antywłamaniowe?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jagna
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 5:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie jest tak łątwo zakłocić systemu antywłamaniowego i nie dam sobie wkręcać takich pierd tym bardziej jak masz system antywłamaniowy za grube tysiące a nie zakupiony na aukcjach internetowych sam taki posiadam jestem mega zadowolony i spokojny że nikt mi domu nie okradnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
dorota88
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lip 03, 2015 6:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wiadomo, że jak ktoś kupuje badziew za grosze na Allegro to nie będzie to samo co porządny system zamontowany przez profesjonalną firmę. Owszem, wszystko da się obejść, ale to tak jak z zamkiem za 20 zł i za 300zł. Pierwszy byle kto w minutę otworzy a drugi specjalista w pół godziny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Bangladets
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Lip 2015
Posty: 4
Skąd: Kraków

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 5:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak to zawsze powtarzają nasi dziadkowie że nie ma zamka na złodzieja da się wszystko obejść moim zdaniem alarmy to tylko jest trochę pic na wodę żeby nas uspokoić i nic więcej jeżeli złodziej nas okradnie to ucieknie a policja wcale go szybko nie znajdzie a my będziemy stratni.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
wisniowy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 5:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że lepiej mieć więcej zabezpieczeń niż mniej. Im trudniej się włamać tym większa szansa, że nie uda się włamywaczowi. Myślę, że montaż alarmu ma sens, bo utrudnia włamanie i to jest rzecz bezdyskusyjna. Natomiast jaki system zamontować to już inna sprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Fida
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Sro Lip 08, 2015 6:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zamontowanie nie jest problemem Smile gorzej już będzie czy takie urządzenie sobie poradzi w razie czego z włamywaczem czy akurat to będzie dobre i czy to będzie aż takie skuteczne Smile bo jeśli nie będzie to do niczego nam będzie służył ten śmieszny alarm.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Juno
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Lip 2015
Posty: 6

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 3:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma też co szpikować swojego domu elektroniką bo trzeba brac pod uwagę to że unoszą się nie widoczne dla naszego oka fale które mogą być niebezpieczne. Lepiej tam mieć parę czujek przeciwwłamaniowe albo jeszcze lepiej atrapy i nikt nam się nie włamie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kormeliana
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 5

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 6:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie stosuje bo nie potrzebuje. Mam małe mieszkanie i raczej nikt mi się nie włamie. Myślę natomiast , że pomysł jest bardzo dobry i praktyczny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
retroretro
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Lip 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lip 10, 2015 6:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moi znajomi ostatnio zainstalowali taki alarm. Ponoć uważają że jest im on nie zbędny. Ja tak nie uważam więc chyba nie zastosuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
gorek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 08 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 12:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

piernicze całe alarmy przeciw włamaniowe tylko nam miejsce w domu zajmują i żadnego z tego pożytku nie ma jak to mówi mój dziadek na złodzieja nie ma zamka. tyle zawsze jest problemów z tymi alarmami czy się zepsuje czy też źle wpiszemy hasła już wyje albo zły ruch i od razu wyjec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
sonkin
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 6

PostWysłany: Sro Lip 15, 2015 1:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobre zamki i drzwi antywłamaniowe na pewno są istotnym elementem ochrony domu, ale jeśli stoi on na uboczu lub wejście do niego nie jest dobrze widoczne z ulicy, włamywacz może spokojnie pracować nad ich sforsowaniem....Taki alarm to podstawa w domu!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eAlarmy
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Lip 2015
Posty: 2
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Czw Lip 16, 2015 11:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bangladets napisał:
Jak to zawsze powtarzają nasi dziadkowie że nie ma zamka na złodzieja da się wszystko obejść moim zdaniem alarmy to tylko jest trochę pic na wodę żeby nas uspokoić i nic więcej jeżeli złodziej nas okradnie to ucieknie a policja wcale go szybko nie znajdzie a my będziemy stratni.

Idąc tym tokiem rozumowania to nie potrzebne nam są też zamki w drzwiach, a nawet same drzwi. Jeśli nic nie ochroni nas przed złodziejem to może wystawmy swoje kosztowności przed dom przynajmniej nikt nie uszkodzi nam drzwi czy nie zbije okna i nie będziemy "stratni". Każde zabezpieczenie, czy to zamek w drzwiach, roleta w oknie, czy system alarmowy ma za zadanie: odstraszyć włamywacza, ewentualnie zająć mu więcej czasu, w którym ktoś może go zobaczyć lub powiadomić odpowiednie osoby o zajściu i dać możliwość reakcji. Niestety nic nie jest 100% zabezpieczeniem, ale to nie znaczy, że nie warto się zabezpieczać!
_________________
Alarmy i monitoring - eAlarmy.com.pl sklep internetowy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
olga2015
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Cze 2015
Posty: 7

PostWysłany: Pią Lip 17, 2015 7:07 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witajcie znam osoby, które stosują i są bardzo zadowolone. Polecają zwłaszcza przy domach jednorodzinnych. Ponoś są pomocne. Sama nie próbowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
picolo30
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 5
Skąd: Biała Podlaska

PostWysłany: Sob Lip 18, 2015 11:45 am    Temat postu: :) Odpowiedz z cytatem

Smile
_________________
S’amor non è, che dunque è quel ch’io sento?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mariuszk
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Sie 2012
Posty: 195

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam u siebie w domu alarm antywłamaniowy ale jestem zdania,że warto jest jeszcze zainwestować w ubezpieczenie z towarzystwa ubezpieczeniowego.Nie jest to drogie a jednak daje nam lepszą ochronę niż jakikolwiek alarm.Obecnie złodzieje są przebiegli i potrafią często przechytrzyć zabezpieczenia.
Przeczytaj sobie ten artykuł:
http://blog.tueuropa.pl/1389-ubezpieczenie-mieszkania-o-czym-nalezy-pamietac-wykupujac-polise

Macie tam dokładnie napisane na co warto jest zwrócić uwagę wykupując polisę ubezpieczeniową mieszkania.
_________________
Ja nie szukam żadnych kłopotów - to kłopowy zwykle znajdują mnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Aleka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Kwi 2014
Posty: 281

PostWysłany: Czw Lip 23, 2015 5:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie jest alarm ale nie podłączony do żadnej firmy ochroniarskiej, po prostu, jeśli się ktoś włamie to postawi na nogi całe osiedle ale po policje trzeba będzie zadzwonić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy