FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wakacje 2014 - planujecie już?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mirek92
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 20 Cze 2014
Posty: 22

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co myślicie o tym apartamencie w centrum Zakopanego ?


Tutaj znajdziecie więcej zdjęć :
http://zakopaneapartamenty24.pl/property/zaciszny-apartament-centrum-1-w-zakopanem/

Planuje właśnie tam się wybrać z rodziną, ale ciekawi mnie jak faktycznie tam jest Smile[/img]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Pon Lut 23, 2015 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apartament prezentuje się świetnie. Ja bym się tam chętnie wybrała, szczególnie że lubię Zakopane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
zimorrodek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 17 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lut 24, 2015 8:01 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak apartament jest bardzo dobry i mi się również podoba. W tym roku chcę jechać w bardziej cichą okolicę z moją rodziną i po prostu wybieram jakąś Wisełkę z tego co się orientuję to tam nie ma apartamentów i będziemy w jakich kwaterach prywatnych. Już w maju, kwietniu będziemy się rozglądać za noclegami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
aj321
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 13 Lut 2015
Posty: 8

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 6:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był ktoś na wakacjach w Rzymie? Co polecacie? Próbowałam znaleźć w internecie coś ciekawego, ale tak sobie mi to idzie. Zależy mi na w miarę niedrogim noclegu i przede wszystkim ciekawych miejscach do zwiedzenia, nie tylko tych popularnych Smile Jakieś dobre knajpki, kawiarnie? Planuje wybrać się w sierpniu i nie wiem ile taki wyjazd na tydzień może kosztować...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
wadek33
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 11

PostWysłany: Sro Lut 25, 2015 11:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja już od dwóch lat wybieram się z żoną na teneryfę i mam nadzieję że w tym roku nam się to w końcu uda, niestety teneryfa ma to do siebie że najlepiej odpoczywać tam w sezonie inaczej można się spodziewać silnych wiatrów także mam nadzieję że uda sie w czerwcu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
czarekbibi
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Lut 2015
Posty: 11

PostWysłany: Czw Lut 26, 2015 2:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Rzymie nie byłem ale natomiast ja akurat we Włoszech w Turynie i było po prostu cudownie tam. Włosi mają zdecydowanie lepszą kulturę bo po prostu są bardziej pogodni i jak jest u nich obiad to zwykle po nim mają jakaś dłuższą sjestę i bardzo dobre to jest bo u nas w Polsce czegoś takiego nie ma : ) Jeśli włochy to gondola w Wenecji
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
poorOK
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 20 Lut 2015
Posty: 9

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 10:03 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czarekbibi napisał:
W Rzymie nie byłem ale natomiast ja akurat we Włoszech w Turynie i było po prostu cudownie tam. Włosi mają zdecydowanie lepszą kulturę bo po prostu są bardziej pogodni i jak jest u nich obiad to zwykle po nim mają jakaś dłuższą sjestę i bardzo dobre to jest bo u nas w Polsce czegoś takiego nie ma : ) Jeśli włochy to gondola w Wenecji

Zazdroszczę... ja na Teneryfie byłam raz i bardzo miło wspominam tamten urlop, choć byłam później jeszcze na kilku innych, Teneryfa jest przepiękna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
JoanaA
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 02 Lut 2015
Posty: 4

PostWysłany: Pią Lut 27, 2015 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nawiązując do tematu - ja już planuję wakacje 2015 Very Happy Właśnie zapisałam się na kurs do http://www.akademiamarina.pl/, żeby uzyskać patent motorowodny i móc później swobodnie żeglować z rodziną po mazurskich jeziorach Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
trelkovska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 430

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 5:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetne plany Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sob Lut 28, 2015 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

na 2015 plan jeden, Rzym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Zua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2015
Posty: 61

PostWysłany: Pią Paź 23, 2015 10:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja planuję w wakacje pojechać do USA, będę tam pracować aby zarobić trochę pieniędzy, poprawić mój angielski i zwiedzić choć część Stanów Zjednoczonych. Skorzystam z wymiany kulturalnej Work and Travel. Są programy takie jak Camp America. http://www.campamerica.pl/ Chciałabym wziąć w nim udział aby nauczyć się swobodnej komunikacji w języku angielskim.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Czw Sty 14, 2016 5:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aj321 napisał:
Był ktoś na wakacjach w Rzymie? Co polecacie? Próbowałam znaleźć w internecie coś ciekawego, ale tak sobie mi to idzie. Zależy mi na w miarę niedrogim noclegu


Ja byłem w Rzymie 4 razy, ale akurat zawsze zatrzymywałem się u znajomych, natomiast jeśli chcesz obcinać koszty wyjazdu to polecam Ci wyszukać sobie tani transport, chociaż wiadomo, nikt Ci nie każe łapać stopa Wink Ja raz jechałem autem, raz leciałem i dwa razy autokarem, nie muszę chyba mówić co wyszło najtaniej ? Very Happy
Zamawiając bilety korzystałem z tej strony: http://www.autokary24.pl/polska/wlochy/ Mam nadzieję, ze pomogłem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Pią Maj 18, 2018 11:02 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jakie plany na wakacje 2018? Według mnie bardzo atrakcyjnie wygląda oferta na zagraniczne obozy młodzieżowe organizowane przez biuro https://www.atas.pl/ Jeśli ma to być pierwszy taki wyjazd, to na pewno trochę się martwisz. W Twojej głowie pojawia się mnóstwo pytań. Jak dziecko poradzi sobie bez rodziców? Czy opiekunowie staną na wysokości zadania? Czy pociecha nie zrazi się do takiej formy spędzania wakacji? Musisz zatem wiedzieć, że wszystkie te wątpliwości można rozwiać na etapie wyboru obozu lub kolonii letnich. Twoją rolą jest odpowiedzialne podejście do sprawy i zwrócenie uwagi na kilka kluczowych elementów. Najważniejsze jest zaufanie i równomierna kontrola. To podstawowa zasada, jaką należy się kierować, wybierając obóz lub kolonie letnie dla dziecka. Połączenie kilku najważniejszych elementów gwarantuje, że pierwszym pytaniem, jakie zada Ci dziecko po powrocie do domu, będzie: „Czy za rok też pojadę?”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jodzial
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 12 Lis 2019
Posty: 11

PostWysłany: Wto Kwi 28, 2020 8:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A myślał ktoś z Was o wycieczce do Japonii? Koleżanka mnie namawia i chyba jednak skorzystam z oferty, bo jest naprawdę okazyjna. Sprawdźcie sami: https://www.alienatours.pl/wszystkie-wyprawy/japonia/japonska-przygoda
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
slawek334
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 25 Maj 2020
Posty: 3

PostWysłany: Pon Maj 25, 2020 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już o tych wakacjach zapomniałem.Może w przyszłości pojadę na wakacje w góry.
_________________
jak wybrać akumulator do kampera
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy