FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Czy warto jest kupować części do samochodu przez internet
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
honorata
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 684

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2016 11:42 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie tak, w internecie jest taniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
gutek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lut 2014
Posty: 1706

PostWysłany: Pią Paź 14, 2016 8:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto. W ten sposób można naprawdę wiele zaoszczędzić. Poza tym plusem jest to, że można szybko porównać ceny i specyfikację, przez co można z powodzeniem wybrać takie części samochodowe, które mają nie tylko świetną jakość, ale również niską cenę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dnowaczek87
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2015
Posty: 132

PostWysłany: Sob Lis 12, 2016 12:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cześć, ja nigdy nie kupuję niczego na własną rękę więc udaje się do serwis motocykle warszawa gdzie mam zaufany serwis i nic nie muszę zamawiać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
karolina_61866
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2015
Posty: 269

PostWysłany: Sob Mar 18, 2017 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://autokorbas.pl/mechanika-samochodowa/ tutaj zajmują się kompleksową obsługą i naprawą samochodów wszystkich marek. Myślę, że na pewno Ci doradzą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
fiveda
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Mar 2017
Posty: 1

PostWysłany: Sob Mar 18, 2017 8:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli przed samym zakupem je obejrzysz to czemu nie?
_________________
Imprezy Integracyjne Warszawa - Blue Cactus
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pamm
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 29 Wrz 2016
Posty: 672

PostWysłany: Czw Kwi 06, 2017 2:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie warto bo niektóre są taniej, też tak czasem zamawiam, tylko jeśli chodzi o instalację lpg to zdaję się na mechaników którzy zakładali instalację optimagas
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Złośnica2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Paź 2013
Posty: 500

PostWysłany: Wto Kwi 18, 2017 5:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej kupuje przez serwisy ogłoszeniowe, od prywatnych ludzi. Można często kupić w bardzo dobrych cenach części. Ostatnio szukałam ciekawych miejsc właśnie apropo części i natrafiłam na stronę https://imoto.zone/ . Tam po zarejestrowaniu numeru VIN samochodu serwis automatycznie dopasowuje części do niego i wskazuje najkorzystniejsze oferty. Jak dla mnie super opcja
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 11:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupuję ale najpierw staram się dokładnie poznać przyczynę awarii i kupić wszystkie potrzebne części w jednym zamówieniu. W najbliższym czasie będę musiał sprawdzić wycieki w silniku http://sprzedajemy.pl/poradnik/skad-wycieka-olej-najczestsze-przyczyny-wyciekow-oleju-art1942 i jak coś, kupię przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pinki
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Maj 2017
Posty: 838

PostWysłany: Sro Cze 28, 2017 4:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że warto, często te w sklepach internetowych mają niższe ceny niż w sklepach standardowych. A jeśli chodzi o ich dostawę do Ciebie to polecam skorzystać z usług Pogotowia Paczkowego https://www.pogotowiepaczkowe.pl/czesci-samochodowe-kurierem. Maja niskie ceny, są rzetelni i kompetentni. Jedna z lepszych firm tego typu na rynku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sadako
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 24 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: Czw Cze 29, 2017 12:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż ostatnio sprowadzał jakąś pompę do silnika z Kanady i to była droga przez mękę. Pomijam już takie kwestie jak zapłata vatu, ale kontakt ze sprzedającym i cyrki na granicy to był koszmar
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bakonaite
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: Czw Lut 22, 2018 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GrazynkaKowalska napisał:
Warto o ile znajdziecie dobrego kuriera, który nie uszkodzi przesyłki podczas jej transportu i będzie miał tanie usługi. Moi znajomi bardzo często kupują części samochodowe w polskich sklepach internetowych i wysyłają je za pośrednictwem tego kuriera https://www.globkurier.pl/paczki-do-niemiec-przesylki-do-niemiec.html , bo ma bardzo tanią wysyłkę i dostarcza paczki w stanie nienaruszonym i zawsze na czas. Dzięki temu sporo oszczędzają, bo kupując niektóre części w Anglii zapłaciliby dużo więcej.



Moja rodzina również prowadzi interesy samochodów i wysyłają części samochodowe przez Internet z Niemiec.
Na początku używaliśmy tylko Poczty Polskiej i indywidualnych kierowców. Jednak kilka razy nie dostaliśmy części, które kupiliśmy z powodu tych opcji dostawy Confused Więc zaczęliśmy używać tego kuriera dla paczek z i do Niemiec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
finko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 795

PostWysłany: Wto Mar 20, 2018 11:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to dobre rozwiązanie, bo masz niższe ceny, wiesz co kupujesz i przede wszystkim masz gwarancję. Zobacz jak mają to rozwiązane w sklepie dla jeep, alfa i fiat tu https://fiat-jeep-alfa.pl/pl/p/ZESTAW-WYMIANY-ROZRZADU-FIAT-NUOVO-DOBLO-2009-SILNIK-1%2C6-JTD/2854 wszystko dokładnie opisane, prosty formularz zamówienia i szybka dostawa. To dość wygodne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Sob Mar 24, 2018 6:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja staram się jednak szukać okazji w sklepach stacjonarnych i tez ostatnio na przykład kupiłem wycieraczki Visee Aquatec, jednak najpierw dobrałem je odpowiednio na stronie producenta Visee i tam wskazali mi najbliższy sklep w którym je znajdę, warto w ten sposób to zrobić ponieważ można jeszcze ściągnąć sobie od nich spory rabat na pierwsze zakupy. A co do jakości wykonania i działania na pewno się nie zawiedziecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
ikonka1
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Paź 2017
Posty: 560

PostWysłany: Czw Mar 29, 2018 2:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie, że warto zamawiać części w sieci. Ktoś wcześniej wspomniał o przesyłkach kurierskich. To dobra a do tego niedroga alternatywa. Nawet w przypadku przesyłek o niestandardowych wymiarach nie ma z tym problemu https://www.ebox24.pl/przesylki-dluzycowe-i-dluzyce-w-fedex. Jeśli macie potrzebę wysłać taką przesyłkę dłużycową do Fedex ma świetną ofertę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Mar 30, 2018 8:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również szukam w necie części, teraz szukam oświetlenia przyczepki i znalazłem tą stronę https://unitrailer.pl/pol_m_Oswietlenie-i-elektryka-151.html Model który mnie interesuje jest w bardzo okazyjnej cenie. Wcześniej nie widziałem go taniej. To jeden z wielu przykładów że lepiej szukać w necie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy