FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Przekwlifikowanie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
orge
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Paź 2019
Posty: 1016

PostWysłany: Pon Sie 01, 2022 3:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tym bardziej, że jest naprawdę ogromna oferta szkoleń, z których warto korzystać. Jeśli chodzi o szkolenia z zakresu IT, to polecam stronę https://www.deeptechnology.ai
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Polka1234
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Mar 2021
Posty: 3393

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 7:26 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat ja nie tak dawno zapisałam się na kurs z medycyny estetycznej do https://newu.pl/ . Ogólnie zdobyłam tutaj wielką wiedzę, dodatkowo osoby prowadzące szkolenia potrafią skutecznie przekazać wiedzę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kris.leola
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Olsztyn

PostWysłany: Sro Sie 03, 2022 3:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pandemia pokazała, że czasem przekwalifikowanie to jedyny sposób na przetrwanie. Cała branża turystyczna oberwała mocno przez covid-19, praca w tej dziedzinie już nie jest aż tak ryzykowana, ale strach pozostał.
_________________
Jak wygląda branża turystyczna w czasach pandemii
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
eulalia.bernhard
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 04 Sie 2022
Posty: 1
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Sie 04, 2022 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że wrzucacie tutaj bardzo bogatą ofertę szkoleń. Fajne jest to, że jeśli ktoś marzy o przebranżowieniu i zmianie kwalifikacji, to ma bardzo dużo możliwości i właściwie żadnych barier. Uważam, że to niewątpliwie wielki atut naszych czasów.
_________________
Czy studia w Gdańsku gwarantują dobrze płatną pracę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ankala
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Sie 2021
Posty: 129

PostWysłany: Sob Sie 20, 2022 7:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wychodzę z założenia, że jeśli o czymś marzymy i mamy możliwość przekwalifikowania się i zmiany pracy, to naprawdę trzeba korzystać. Ja też zostałam fizjoterapeutką po trzydziestce. I nadal się rozwijam, ostatnio zapisałam się na szkolenie z metody BeBo https://bebotrening.pl/blog/kurs-bebo-kto-powinien-z-niego-skorzystac/ bo temat treningu dna miednicy jest naprawdę bardzo ważny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Wto Lis 22, 2022 6:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto mieć pod kontrolą obecny rynek pracy i możliwości jakie płynął z rynku pracy oraz kwalifikacji jakie zdobyliście. Jeśli szukacie konkretnej firmy, gdzie będziecie mogli po prostu dużo lepiej zarabiać i też współpracować z innymi osobami to na pewno warto sprawdzić portal pracy FachPraca https://fachpraca.pl/oferty-pracy/l/aleksandrów-kujawski/ na którym znajdziecie oferty niezależnie od miejsca i miasta w którym żyjecie m.in Aleksandrów Kujawski. Pozdrawiam, życzę samych sukcesów zawodowych Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy