FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Pizza przez internet?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
makowa_panienka
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 15 Kwi 2017
Posty: 5

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 9:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

często zamawiamy przez telefon . ale przez Internet to chyba nie;)
_________________
Everyone is a little crazy. The only difference between us and them is that they hide it better
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 11:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie próbowałem, ale to nie jest zły pomysł.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Rozyczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 02 Sie 2012
Posty: 223

PostWysłany: Sro Kwi 19, 2017 4:48 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomysł jest dobry. Tylko gdzie ją zamówić? Macie sprawdzone lokale we Sosnowcu? Czy jedliście kiedyś pizzę od partyPizza.pl/pizzeria/sosnowiec ?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Wto Maj 16, 2017 8:39 am    Temat postu: Pizza Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie zamawiałam pizzy przez internet, zawsze tylko przez telefon w swojej zaprzyjaźnionej restauracjo-pizzerii w Zabrzu Smile - https://www.clubtwist.pl/dostawa. W ogóle to lubię kuchnię włoską. Polska kuchnia jest bardziej ciężkostrawna, a gdybym mogła, to makarony i pizze jadłabym codziennie. Nie ma jednak tak dobrze, a poza tym, trzeba dbać o linię, wiec na "rozpustę jedzeniową" pozwalam sobie tylko okazjonalnie. Zwłaszcza, jak przyjaciółka przyleci lub przyjedzie z zagranicy i trzeba gdzieś powspominać stare, dobre czasy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Loipeld
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Sie 2017
Posty: 690

PostWysłany: Sro Lis 01, 2017 5:56 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozyczka napisał:
Pomysł jest dobry. Tylko gdzie ją zamówić??




Jak możesz nie wiedzieć gdzie zamówić pizzę? Razz Przecież wystarczy wejść na przykłąd na ta stronę https://glodny.pl/ wybrać restaurację, ulubioną pizze i gotowe Smile. Na prawdę, przecież żyjemy w XXI wieku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kitlus
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 19 Lip 2017
Posty: 232

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze zamawiam telefonicznie, ale nie słyszałam żeby przez internet, Nie wiem może w pizzerii co ja zamawiam nie mają jeszcze takiej opcji. Chociaż ta pizeria najlepsza w mieście http://katowice.pizzerianocna.pl/#pizzamenu może z czasem będzie miała opcję zamawiania przez neta. Jak na razie zamawiam telefonicznie, też jest dobrze. Mają tam przepyszną pizze, najlepiej smakuje w nocy hehe nieraz tak zamawiałam późno.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Franko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Paź 2011
Posty: 1063

PostWysłany: Czw Maj 24, 2018 4:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ulotek zamawiam bo jest szybciej Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Garen
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 18 Kwi 2017
Posty: 699
Skąd: Gdynia

PostWysłany: Pią Paź 19, 2018 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktoś mieszka w Warszawie i chce spróbować naprawdę dobrej pizzy to polecam restaurację Szkutnia. Maja dowóz do domu i można zamówić online, więc złożenie zamówienia trwa dosłownie sekundy. Świetna opcja Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
GrazynkaKowalska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 464

PostWysłany: Sro Lis 14, 2018 8:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gdy mam ochotę na pizzę to jednak z reguły staram się wybrać do lokalu. Strasznie lubię po prostu atmosferę pizzerii : ). No ale wiadomo, czasami człowiek jest zmęczony, nie chce mu się albo nie ma czasu. Albo też siedzi do jakiejś nieludzkiej godziny w pracy, bo i tak się zdarza niestety. Wtedy opcja zamówienia przez Internet jest z pewnością niezwykle kusząca. W moim Pruszkowie z reguły w takiej sytuacji zamawiam pizzę w sieci Dominium, w lokalu na Alei Wojska Polskiego: https://www.pizzadominium.pl/lokale/pruszkow . Pizza oczywiście jest bardzo smaczna, aczkolwiek kluczowe znaczenie ma tutaj fakt, że przy zamówieniu do pracy otrzymuję 40% zniżki, co jest bardzo kuszącą promocją nie da się ukryć : ). Dominium ma całkiem sporo lokali na terenie całej Polski z tego co się orientuję, więc może i u Was taki się znajdzie, hm?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sob Sty 26, 2019 4:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pyszna pizza, którą często zamawiam przez telefon to ta z http://gospaejo.pl/oferta.html na Słowackiego we Wrześni. Pyszna, zawsze świeże dodatki, dużo sera i jest dobrze doprawiona. Najlepsza pizza w mieście.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Maj 17, 2019 8:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pizze można zamówić przez Internet lub telefonicznie. Większej różnicy mi to nie robi. Ważne jest to skąd ją zamawiam. Mieszkam w Poznaniu. Zazwyczaj biorę pizzę od www.magicpizza.pl Wam też polecam spróbować ich wyrobów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
rossana
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Gru 2017
Posty: 1458

PostWysłany: Pon Cze 24, 2019 12:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem pizza jest tak uniwersalnym daniem, że pewnie zasmakuje każdemu! trzeba tylko wybrać odpowiednie dodatki i tak dalej. Aktualnie żyje dość szybko i prawie w ogóle nie gotuję w domu... Często jem z mężem w restauracji http://frontiera.pl/ i jestem bardzo zadowolona, bo mogę trochę odetchnąć a przy okazji zjeść coś naprawdę pysznego!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
AnnMa
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Kwi 2019
Posty: 37

PostWysłany: Czw Lip 11, 2019 11:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najczęściej zamawiam przez internet. Ulotki często są nieaktualne, poza tym zawsze je wyrzucam Very Happy Moja ulubiona pizzeria kraków ma menu na swojej stronie https://damarco.pl/ i można tam zamówić online. Ich pizza wieczysta jest najlepsza jaką jadłam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię pizzę z restauracji Sezonova, ale raczej wychodzimy sobie tam wieczorem, gdy mam smaka na coś pysznego Smile Wolę jeść poza domem, zwłaszcza w takiej miłej atmosferze, niż zamawiać przez internet.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Sro Paź 23, 2019 9:18 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj jak zamawiam pizzę to składam zamówienie online. Jeżeli mieszkacie w Białymstoku i rozglądacie się za porządną pizzerią to zajrzyjcie na stronę http://brooklyn.com.pl/ Ja uwielbiam ich pizzę i wam też ją polecam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy