FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Odnowa dachu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kroliczek
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 06 Sty 2017
Posty: 9

PostWysłany: Pon Lut 10, 2020 10:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No przede wszystkim niezwykle istotne jest to, aby znaleźc dobrych pracowników, którzy zrobią nam wszystko dobrze. Takich to ze świeca szukać i żeby jeszcze robili tanio. Ja znalazłam fajną ekipę właśnie z ogłoszenia na https://homefree.eu jak dla mnie fajny portal, ma naprawdę sporo możliwości i znajdziemy niemal wszystko
_________________
adwokat Warszawa
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
kasandra99
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2019
Posty: 68

PostWysłany: Pon Lut 17, 2020 10:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj to bym się przydał grzebień okapowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Realo
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Sie 2019
Posty: 80
Skąd: Kraków

PostWysłany: Wto Lut 18, 2020 10:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy to prawda, że dach z prefabrykowanej konstrukcji jest tańszy jak ten z tradycyjną więźbą? Jestem na początku budowy domu. Jestem w trakcie kończenia fundamentów, ale nie ukrywam, że zastanawiam się nad dachem, a o prefabrykowanej konstrukcji dowiedziałem się dopiero od https://mgdachy.pl/. Czy ktoś z was korzystał z usług tej firmy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Lut 28, 2020 11:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój typ numer jeden to zdecydowanie producent - Braas, ponieważ przygotowali szereg propozycji i to zarówno dachówek ceramicznych, betonowych, ale również blachodachówek które wyróżniają się stylem i trwałością oraz bardzo przystępnymi warunkami gwarancyjnymi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Milena1990
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Cze 2016
Posty: 535

PostWysłany: Sob Mar 14, 2020 12:49 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli zastanawiacie się nad wymianą dachu to najpierw rozważcie jego renowację. W niektórych przypadkach nie ma konieczności zmieniania całego pokrycia dachowego. Zerknijcie na usługi oferowane przez http://www.grupabiotop.pl/mycie-dachowki/ . Oni zajmują się między innymi myciem dachówki, konserwacją i malowaniem pokrycia. Dzięki takim zabiegom dach wygląda jak nowy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bartekwlkp2
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Kwi 2019
Posty: 611

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 8:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukałem firmy która zaproponuje ciekawy produkt do odnowy dachu gospodarstwa na wsi. Znalazłem i wybrałem firmę https://www.cembrit.pl okazało się że ma jedne z lepszych konstrukcji do pokrycia dachu tego typu obiektów. EuroFala to płyta falista, która od podstaw dopasowana jest do obiektów rolniczych, liczy się wszystko konstrukcja, materiał i wiele innych aspektów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Jonek899
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 454

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co powiecie na tak piękną dachówkę jak Classic Star 2019, czy również Rubin 13V z oferty Braas? Poza tym można liczyć na oraz szereg propozycji m.in jeśli chodzi o izolacje nakrokwiowe, membrany dachowe, taśmy uszczelniające, czy hydroizolacje IcoPal Braas. Wysoka jakość i do tego dodatkowa 15 letnia gwarancja systemowa obejmująca cały dach także warunki jak najbardziej nam odpowiadają i nic tylko trzymać kciuki, aby tak pozostało.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
conrad03
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 25 Mar 2020
Posty: 11

PostWysłany: Czw Mar 26, 2020 4:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki jednak wolałbym żeby tym zajęła się profesjonalna firma, zbyt duże ryzyko.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1859

PostWysłany: Pią Maj 08, 2020 9:28 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dach akurat powinien wyróżniać się trwałością, pięknym stylem i odpowiednio dobranym kolorem do elewacji. Z własnego wieloletniego już doświadczenia mogę śmiało powiedzieć, że najlepszą opcją jest wybór dachówki ceramicznej bądź betonowej które mają dużo więcej zalet niż blachodachóka od trwałości aż po właściwości izolacyjne. Z resztą warto, abyście się sami przekonali bezpośrednio na ich stronie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Terenowy18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 87

PostWysłany: Sob Maj 09, 2020 12:59 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odnowę dachu należało rozpocząć od znalezienia nowej dachowki i systemu rynnowego. Rozwiązania oferty Pimar https://www.pimar.pl/ okaząly się najbliższe naszym oczekiwaniom, dlatego postawiliśmy właśnie na nich. Kapitalny wybór!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
IgorStef
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2020
Posty: 9

PostWysłany: Pon Maj 18, 2020 9:55 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie zdecydowanie wygrała dachówka ceramiczna i nie szukałem żadnych zamienników, tym bardziej że Braas przygotował świetną ofertę zarówno jeśli chodzi o dachówki, blachodachówki, akcesoria dachowe oraz systemy izolacyjne i nawet hydroizolacyjne Icopal, a dokładnie papy w Technologii Szybki Profil® SBS
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mayka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Gru 2019
Posty: 707

PostWysłany: Wto Maj 19, 2020 4:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co z konstrukcją dachu? Czy potrzebujecie wykonać nowy szkielet dachu? W razie czego możecie w tym kierunku zgłosić się do firmy MG Dachy https://mgdachy.pl/wiazary/ , która w tym zakresie na pewno świetnie się wykaże. Oni zajmują się projektowaniem, produkcją oraz montażem wiązarów dachowych. W razie czego macie namiar tutaj:

MG Domy Sp. z o. o.
Ulica: Uczniowska 13
03-112 Warszawa
NIP: 5242882006
REGON: 382648156
Adres e-mail: biuro@mgdachy.pl
Telefon kontaktowy: 500200660"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KaroZZ
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Kwi 2020
Posty: 143

PostWysłany: Pią Lip 17, 2020 11:59 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas jednak zdecydowanie wygrała dachówka ceramiczna, natomiast jeśli miałbym polecić Ci porządne rozwiązanie to koniecznie zwróćcie uwagę na Braas gdzie nie tylko ilość modeli jest szeroka,ale jednocześnie możecie liczyć na przystępne ceny i dobre warunki gwarancyjne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kuba98
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 20 Lip 2020
Posty: 12

PostWysłany: Pon Lip 20, 2020 8:00 am    Temat postu: komin Odpowiedz z cytatem

Przy wymianie dachu, warto pomyśleć nad wymianą komina, sam skorzystałem z oferty kominyGT.pl, fachowe doradztwo i bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Lawenda
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 136

PostWysłany: Czw Gru 03, 2020 3:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o konstrukcję dachu, to widzę, że coraz więcej osób decyduje się na dachy z prefabrykatów. Mój brat budował dom w ubiegłym roku i też się zdecydował właśnie na taką konstrukcję. Projekt i montaż wykonałam mu firma Binder Projekt z Włocławka - http://www.binder-projekt.wloclawek.pl/, która działa na terenie całej Polski. Prowadzi ją projektant z uprawnieniami budowlanymi oraz kierowniczymi jeśli chodzi o roboty budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń. Firma ma doświadczonych projektantów i ekipy montażystów, jest godna zaufania i polecenia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Budowa domu Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy