FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wyposażenie domowej apteczki
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
inka3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2016
Posty: 510

PostWysłany: Nie Sty 05, 2020 9:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Można zakupić gotową apteczkę, albo samemu skompletować odpowiednie leki i akcesoria. Tutaj https://zycieseniora.com/zdrowie-seniora/wyposazenie-apteczki-domowej/ sobie poczytajcie co powinno się w niej znaleźć. Ważne jest bowiem to, aby też dopasować ją do konkretnych potrzeb. Trzeba też regularnie sprawdzać termin ważności całego asortymentu i regularnie go wymieniać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Pon Sty 06, 2020 7:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zawsze sama kompletuję domową apteczkę. Musi się w niej znaleźć lek octenisept do odkażania ran, leki przeciwbólowe, coś na przeziębienie, plastry, bandaż itd. Zawsze staram się uzupełniać apteczkę na bieżąco - dzięki temu czuję się pewniej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1123

PostWysłany: Sro Sty 15, 2020 1:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To też zależy od tego w jakim wieku są domownicy. Na https://pelafenlek.pl/goraczka-jak-sobie-radzic-z-objawami-goraczki/ można też sobie poczytać jak radzić sobie z niektórymi objawami choroby i skutecznie sobie pomóc. Teraz takie czasy, że naprawdę dużo możemy się dowiedzieć z sieci
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Paprota
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2016
Posty: 67

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 6:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie zawsze apteczka musi być odpowiednio wyposażona, zarówno dla mnie i męża, dzieci, a nawet psa, bo nigdy nie wiadomo któremu z domowników się coś nieoczekiwanego przydarzy. Ze mną natomiast jest tak, że często niestety muszę sięgać po preparat na infekcje intymne i też zawsze staram się mieć na to preparat w zapasie. Powiem ci, że na przykład octenisept warto mieć na wyposażeniu, bo ma bardzo wiele zastosować, zarówno na takie infekcje, jak i rany, urazy, czy nawet afty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dziandzia
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Lip 2020
Posty: 181

PostWysłany: Sro Paź 14, 2020 6:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mocniej się zaopatruję ze względu na jesień i sezon przeziębieniowy, kupiłam do apteczki estrovitę immuno, bardzo dobry produkt zawierający dużą dawkę kwasów omega i witamin.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
emik56
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Maj 2019
Posty: 171

PostWysłany: Pią Paź 30, 2020 10:37 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli macie seniorów w rodzinie lub wśród bliskich możecie im powiedzieć, ze w Dozie jest promocja, osoby 60+ mają zniżkę na leki jeśli je kupią między 8 a 12
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
punisher55
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 24 Paź 2020
Posty: 44

PostWysłany: Wto Lis 03, 2020 10:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najlepszy sambucol, nie raz mi się sprawdził jak się przeziębiłem, teraz zacząłem pić żeby się wzmocnić bo w pracy kilka osób przeziębionych liczę że uchroni mnie przed zachoroaniem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Wto Kwi 20, 2021 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam tendencję do powstawania korków woskowinowych w uszach, niedawno byłam na odtykaniu u laryngologa, polecil mi kupienie sobie sprayu Vaxol. Zaczełam go regularnie stosować, ma świetny aplikator i dozuje tyle produktu żeby nie pobrudzić ubrań czy pościeli
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majsterman
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2019
Posty: 109

PostWysłany: Czw Maj 20, 2021 7:31 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to jest produkt bez recepty? Na ile wystarcza opakowanie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Wto Maj 25, 2021 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, bez recepty, mi vaxol wystarcza na kilka miesięcy i mogą go używać wszyscy domownicy także dzieci, moje bez problemu sobie pozwalają popsikać uszy, bo te aplikator rozpyla takie delikatną mgiełkę
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiacynt666
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 01 Lis 2017
Posty: 1364

PostWysłany: Pią Maj 28, 2021 9:35 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja muszę mięć w apteczce skuteczny lek na ból gardła Na stronie conagardlo znalazłem informacje na temat tabletek do ssania neo-angin. Okazał się bardzo dobry, nawilżył gardło i złagodził ból.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adrianna
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 26 Maj 2021
Posty: 20

PostWysłany: Czw Cze 10, 2021 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem, co wy sądzicie, ale ja uważam, że warto mieć w zanadrzu spray na ból uszu. Co więcej, warto też na bieżąco dbać o higienę tej części ciała. W tym także można wykorzystać odpowiedni spray. Ja o tym rozwiązaniu dowiedziałam się dopiero niedawno od przyjaciółki. Teraz tylko żałuję, że nastąpiło to tak późno. Już dawno mogłabym korzystać z tych przydatnych rozwiązań. Jeżeli by się tak złożyło, że nie mieliście jeszcze okazji słyszeć o takich sprayach, to polecam zajrzeć w to https://www.fonix.pl/produkty-fonix miejsce w internecie i trochę poczytać. Taki produkt pozwala skutecznie i co ważne, bezpiecznie zadbać o higienę uszu. Co równie istotne może być także stosowany przez dzieci. W razie czego wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na powyższej stronie internetowej. Może mieliście już okazję korzystać z takiego rozwiązania? Jeżeli tak, to którego ze sprayów używaliście? Napiszcie, jak to u was wyglądało. Pozdrawiam wszystkich i polecam dowiedzieć się nieco więcej o tych preparatach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Domis3223
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 21 Paź 2020
Posty: 19

PostWysłany: Wto Lip 06, 2021 7:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiele z nas posiada, ale w trudnych sytuacjach bardzo przydatne są jokery transportowe, u nas w firmie taki sa i przydaly sie juz nie raz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
majeccczka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Sty 2021
Posty: 119

PostWysłany: Sro Lip 14, 2021 5:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dobrze mieć w apteczce marimer, lubię wersję hipertoniczną tej wody morskiej, pomaga oczyścić nos i zatoki z wydzieliny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ala01
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 23 Mar 2017
Posty: 288

PostWysłany: Wto Gru 06, 2022 9:00 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U nas w apteczce odkąd dziecko poszło do przedszkola muszą być zawsze czopki eva qu bambini. To jedyne czopki które tak szybko i skutecznie działają i są w pełni bezpieczne dla dziecka. A niestety wraz z wiekiem przedszkolnym i stresem zaparcia, to jest to co co jakiś czas synka dopada.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy