FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jak się odchudzić?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Wto Lut 16, 2016 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przede wszystkim z głową Very Happy Nie ma co stosować głodówek czy katować się ćwiczeniami. Wszystko powinno być z umiarem. Ja zapisałam się na siłownię i będę chodzić trzy razy w tygodniu. Poza tym myślę o diecie z Zinzino - http://www.megazino.pl/ To naturalny suplement z świetnym składem. Strasznie mnie kusi zamówienie diety.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
budowlaniec
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Lip 2015
Posty: 649

PostWysłany: Pią Lut 19, 2016 10:11 am    Temat postu: siłownia Odpowiedz z cytatem

Często korzysta się z siłowni, prowadzi intensywny tryb życia i wspomaga suplementami diety. Dlatego warto poznać ich skład i działanie. Dlatego polecam stronę https://www.znamlek.pl/category-silownia-i-fitness-181.html Warto tez poznać opinie osób które już stosują lub stosowały te suplementy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Sandra Kłos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 21 Sty 2015
Posty: 331

PostWysłany: Wto Lut 23, 2016 9:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez wątpienia powinniśmy wiedzieć, co zażywamy. Nie mniej jednak według mnie, odchudzanie to nie tylko suplementacja, ale także aktywny tryb życia i zdrowa dieta. Bez tego nie ma szans na trwałą utratę wagi i spalenie tłuszczu w poszczególnych partiach ciała. Bardzo wiele informacji na temat tego, jak skutecznie się odchudzać znalazłam ostatnio na http://szczuplakobieta.pl/zielona-kawa-opinie-cena-tabletki . Może Was ten blog też zainteresuje:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
pics13
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 23 Lut 2016
Posty: 30

PostWysłany: Sro Lut 24, 2016 4:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może catering dietetyczny okazałby się pomocny? Zobacz sobie, jak to działa, na stronie np. http://maczfit.pl Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pią Lut 26, 2016 10:43 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam spróbować zabiegów profesjonalnych, np. Redustimu. To zabiegi, które wyszczuplają całe ciało, więc na pewno pomogą Tobie również z cellulitem. Można je zrobić np. w Krakowie w Vici Clinic. Najlepiej wykupić całą serię 12 zabiegów, to koszt tylko 2000 zł a efekty są naprawdę wow Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Sob Lut 27, 2016 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W odchudzaniu bardzo przeszkadza kawa. Czytam teraz jak odstawić kawę na blog style. Nie jest to łatwe, ale warto się o to starać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
adamowa
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2014
Posty: 810

PostWysłany: Nie Lut 28, 2016 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Idealnie byłoby po prostu zmienić nawyki żywieniowe. Ograniczyć słodycze i tłuste, wysoko przetworzone dania.
Do tego dużo ruchu. Na początku można się wspomagać suplementami na odchudzanie. Tylko też trzeba zwracać uwagę na to co się wybiera. Na przykład Nopalinia Max ma ziołowy skład, więc wiadomo, że nie będzie to nic szkodliwego dla organizmu.
Działa w ten sposób, że pomaga spalić nadmiar tłuszczu, a jednocześnie ogranicza apetyt.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
takew
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 10 Mar 2016
Posty: 1

PostWysłany: Czw Mar 10, 2016 2:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to dobra mobilizacja, jeśli jej zabraknie zostanie nam zabieg odsysania tłuszczu plastyka brzucha wrocław Później trzeba utrzymać efekt
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
lublinka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Paź 2015
Posty: 848

PostWysłany: Nie Mar 13, 2016 1:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze to się nie głodzić i nie stosować żadnych niezdrowych diet typu Dukan. Najlepiej zacząć ćwiczyć i jeść z głową. Ja stosuję dietę MŻ. Poza tym chciałabym się wybrać na wczasy odchudzajace nad morzem w Primavera Myślę, ze takie wczasy będą mi potrzebne po świętach bo po nich zawsze mam na plusie kilka kilogramów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
cooli
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Sie 2015
Posty: 125

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 12:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odchudzać trzeba się z głową, dlatego ja polecam wizytę u dietetyka, nie kosztuje to dużo, a dostajemy jadłospis dopasowany do swoich potrzeb. Zobaczcie sobie na przykład dietę makrobiotyczną http://villacarpatia.com/dieta-makrobiotyczna/ opartą na owocach, warzywach, pełnym ziarnie, roślinach strączkowych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Grzeniszka
Uczestnik
Uczestnik


Dołączył: 18 Maj 2016
Posty: 10

PostWysłany: Sro Maj 18, 2016 12:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój sposób - bieganie i własne, domowe posiłki. Oczywiście jak najmniej niezdrowego jedzenia. Jest to proces wtedy dłuższy ale jak najbardziej działa Smile
_________________
program crm - sprzedaż crm
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalamar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 10 Lip 2014
Posty: 466

PostWysłany: Wto Cze 14, 2016 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno podstawą jest dieta, ale nie możemy zapominać o odpowiednich ćwiczeniach. Dla tych z Was, którzy są z Krakowa, mogę polecić ten klub fitness: http://salwator.fitnessplatinium.pl . Korzystam już od kilku miesięcy i jest naprawdę świetnie. Super sprzęt, a wszystko czynne całą dobę, więc jestem naprawdę zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Sro Cze 15, 2016 8:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja regularnie chodzę do klubów fitness. Ruch jest najlepszym sposobem na walkę ze zbędnymi kilogramami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mariusz Bach
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Maj 2016
Posty: 447

PostWysłany: Sob Cze 18, 2016 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem aby skutecznie pozbyć się nadprogramowych kilogramów trzeba skorzystać z pomocy dietetyka. Sa takie kliniki jak http://integramed.pl, gdzie udzielają porad i układają dietę. Przede wszystkim taka profesjonalnie ułożona dieta jest zdrowsza niż katowanie się np głodówką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ajlar
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lut 2016
Posty: 453

PostWysłany: Nie Cze 19, 2016 6:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A moze stosujecie jakies wspomagacze odchudzania? Ja osobiscie mysle nad zakupem: http://szczuplakobieta.pl/garcinia-cambogia-actives-dzialanie-cena-tabletki/ - kolezanka bierze od paru dni i faktycznie - nie ciagnie ja juz do slodkiego, a miala z tym olbrzymie problemy, oj miala. Co o tym sadzicie? Moze probowal ktos z Was?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 34, 35, 36  Następny
Strona 4 z 36

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy