FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Jaki samochód dla firmy?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lucynka
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Kwi 2016
Posty: 569

PostWysłany: Czw Sie 23, 2018 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A montujecie lokalizatory GPS w samochodach dla swoich pracowników? Nie myślę tutaj oczywiście o tym, żeby ich bezczelnie sprawdzać, gdzie jeżdżą, ale jest to strasznie skuteczne, jeżeli np. trzeba śledzić ich trasę w jakichś krytycznych sytuacjach (korki, objazdy itp.) albo kiedy będą mieli to nieszczęście, że ktoś im je, potocznie mówiąc, gwizdnie. Oczywiście taki lokalizator trzeba zamontować w jakimś sensownym miejscu – ale o tym poczytać można tutaj http://spy-center.pl/blog/ukryc-lokalizator-gps-najlepiej-zrobic/ gdyby kogoś ten temat zainteresował.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
turenter
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 513

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2018 4:30 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do firmy z pewnością przyda się samaochód baradziej znanej marki. Świetnym przykładmem jest audi warszawa. Bardziej luksusowe saamochody będąa się lepiej prezentować i tym samym firma będzie lepiej odbierana Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Karolajna
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 1119

PostWysłany: Wto Wrz 25, 2018 12:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też jeźdzę mazdą, od razu wiedziałam że mój pierwszy samochód to właśnie będzie ten japoniec. Byłam wcześniej na kilku jazdach próbnych i właśnie dopiero w https://czestochowa.mazda-dealer.pl/ zdecydowałam się na konkretny model. Także w ogóle Ci się nie dziwię, że właśnie masz ten samochód Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Tomek767
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Paź 2017
Posty: 833

PostWysłany: Pią Paź 12, 2018 9:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę, ze warto również zwrócić uwagę na odpowiedni dobór wycieraczek samochodowych od których w ogromnym stopniu zależy widoczność, a w szczególności przy intensywnych opadasz deszczu. W moim aucie wybór padł na producenta Visee i model Aquatec o świetnych parametrach i wykonaniu. Jak dla mnie numer jeden zestawiając to wszystko również do ich ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Czw Gru 13, 2018 10:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli w waszej firmie niezbędny jest samochód ciężarowy to polecam wam zajrzeć na stronę https://www.nijhof-wassink.com.pl/ Firma ta zajmuje się sprzedażą samochodów ciężarowych marki Volvo i Renault. Mają bardzo dobre ceny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
elabarbara
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 22 Mar 2017
Posty: 365

PostWysłany: Pon Gru 17, 2018 9:48 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz więcej przedsiębiorców małych czy dużych decyduje się na auto w leasingu, zawsze to jakieś rozwiązanie by uzyskać koszty, ale warto poczytac też o sposobach na amortyzację samochodu https://paniala.pl/wiedza/amortyzacja-samochodu/ taka wiedza na pewno się przyda każdemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Wto Gru 18, 2018 5:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takze musi byc ekonomiczny taki samochod. Warto zadbac o instalacje gazowa. Firma autogaz śląsk zrobi nam bardzo szybko instalacje. I auto bedzie ekonomiczne. Macie czesto jakies problemy ze swoim samochodem? Jak wam sie udaje go naprawiac?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 9:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oprócz samych samochodów firmowych warto także pomyśleć nad zastosowaniem systemu do monitoringu GPS, który umożliwia kontrolę nad większą ilością samochodów w firmach przewozowych, czy też posiadających większe ilości aut służbowych. Dzięki temu będziesz wiedział jak są wykorzystywane po godzinach pracy, jak wygląda zużycie paliwa i do tego też stanu technicznego aby też nie narażać samochodu na jeszcze droższe naprawy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Matek12
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 01 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: Pią Lut 01, 2019 9:50 am    Temat postu: Przewozy biznesowe Odpowiedz z cytatem

Jeżeli pracujecie w firmie, gdzie na co dzień korzystacie z samochodu lub dostarczacie towar to jak najbardziej najlepiej zainwestować. Ja natomiast jeżdżę tylko kilka razy w roku za granicę i korzystam z usług firmy http://transporter1.com.pl/uslugi/przewozy-biznesowe/. To bardzo dobra opcja, ponieważ nie muszę inwestować w samochód służbowy, na spotkaniu jestem wypoczęty, a nie zmęczony podróżą. A do tego w samochodach mają wifi i ekspres do kawy, więc w miłych warunkach można się przygotować do spotkania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ramis88
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Paź 2017
Posty: 1867

PostWysłany: Nie Mar 17, 2019 8:54 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W takim razie bez dwóch zdań jestem za tym abyś sprawdził ofertę salonu HondaPlaza który z tego co widzę już został tutaj wcześniej wspomniany. Dlatego podczas poszukiwania odpowiedniego auta warto też sprawdzić co przygotowali nie tylko jeżeli chodzi o auta nowe, ale i używane bo sam trafiłem na Hondę Civic w idealnym stanie, którą jeździ mi się do dziś nadzwyczaj dobrze i wygodnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Puella
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 12 Cze 2017
Posty: 141

PostWysłany: Sro Mar 27, 2019 1:25 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My rozglądaliśmy się za firmą, która założy nam klimatyzację do mieszkania i w końcu wybór padł na https://hakoprojekt.pl/ Mają duże doświadczenie i bardzo dobre opinie w różnego rodzaju realizacjach na Śląsku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2019 9:15 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie zakupić jakiś tańszy samochód i przerobić go tak by był dostosowany do waszych potrzeb. W tym celu polecam wam skontaktować się z firmą www.ntbrokers.pl Oni zajmują się zabudowami samochodowymi i dostosowywaniem pojazdów do nowych zadań.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 128

PostWysłany: Sro Kwi 24, 2019 5:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na na pewno ciekawą opcją jeżeli chodzi o samochód dla firmy będzie wynajem długoterminowy. Wiele firm z tego korzysta, bo można liczyć na bardzo dogodne warunki. Firma oferuje https://carfree.pl/ także i takie usługi. Rozwiązanie to pozwala uniknąć brania kredytu, więc tym bardziej warto się nad tym zastanowić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Lip 19, 2019 8:04 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli poszukujecie odpowiedniego samochodu dla firmy to polecam wam zapoznać się z ofertą https://www.mgc.pl/ Od nich zakupicie samochody osobowe, dostawcze, ciężarowe i autobusy. Oferowane przez nich pojazdy są w świetnym stanie technicznym.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hintz.axel
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Wrz 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice

PostWysłany: Czw Wrz 19, 2019 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zastanawiam się nad Skodą na leasing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 4 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy