FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Zakup samochodu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pukla123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 07 Lis 2019
Posty: 66

PostWysłany: Sro Mar 18, 2020 8:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Majac samochod, dobrze jest miec zapisany numer na sprawdzoną pomoc drogowa Kraków W razie wypadu , czy jakiejs kolizji bedzie wszystko pod ręką.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
Kazimierz332
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 17 Lip 2019
Posty: 263

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 12:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli masz stary samochód który chcesz sprzedać to polecam Skup aut używanych możesz wypełnić formularz na stronie online i ta firma decyduje wtedy czy chcą od ciebie kupić ten samochód. Wyceniają taką możliwość i umawiają się z tobą na kupno. Szybko i bezproblemowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dalongir
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 27 Kwi 2015
Posty: 403

PostWysłany: Czw Mar 19, 2020 7:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Apropo kupna samochodu - warto mieć także namiary na odpowiedni sklep w którym zakupimy wszelkie niezbędne części zamienne lub oryginalne w dobrych cenach. Jeśli jest to samochód francuski jak np Dacia to zobacz na ofertę sklepu France Car - witryna jest przyjemna dla oka więc wyszukanie konkretnej części nie będzie żadnym problemem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
dernitaeran
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2019
Posty: 1232

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 9:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli już zakupiliście odpowiedni samochód to warto też pomyśleć o zakupie dodatkowego wyposażenia do niego. Ja osobiście polecam wam skontaktować się z firmą https://stopolgroup.pl/ Od nich zakupicie kamery cofania, wideo rejestratory i inne przydatne gadżety do samochodów.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KrzysieG
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 1

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2020 7:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapraszam zapoznać się w artykułem na moim blogu, odnośnie wyboru silnika w samochodzie. Poruszam kwestie tego, w jakich warunkach lepiej sprawdzi się auto z silnikiem diesla, a kiedy silnik benzynowy okaże się bardziej opłacalny.

Link do artykułu: https://joblife.pl/porady/diesel-czy-benzyna-jaki-samochod-do-miasta-wybrac/.

Zapraszam również do przeczytania pozostałych artykułów!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
dziob3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 14 Sty 2019
Posty: 141
Skąd: Lipnica

PostWysłany: Sob Kwi 04, 2020 4:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czasem dobrym pomysłem zamiast zakupu samochodu jest wypożyczenie auta. Jednak jeżeli ktoś chce to robić, najpierw powinien się trochę doszkolić w tym temacie. Osobiście polecam przeczytać parę tekstów na ten temat. Sam zaczynałem od przeczytania tego artykułu https://gazetakrakowska.pl/bezpieczne-wypozyczanie-samochodow/ar/c4-14872181 . Zachęcam do lektury!
_________________
Wspinałam się na wyżyny politycznej poprawności i dyplomacji. Szczerze tęskniłam za czasami, gdy większość problemów dawało się rozwiązać wytrzaskaniem kogoś po pysku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kalicki12
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 09 Paź 2015
Posty: 969

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem każde auto przed zakupem trzeba sprawdzić. Warto więc udać się do miejsca, gdzie fachowcy znają się na samochodach i wiedzą, na co najlepiej zwrócić uwagę. Polecam wejść na stronę http://www.autotestpolska.pl/.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mckenzie.carrie
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 05 Kwi 2020
Posty: 4
Skąd: Ruda Śląska

PostWysłany: Pon Kwi 06, 2020 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy warto zabierać auto przed zakupem na stację kontroli pojazdów?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
goska
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 11 Sty 2017
Posty: 821

PostWysłany: Wto Kwi 07, 2020 4:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o oponach koniecznie musisz pomyśleć, w końcu już przyszło ciepło i czas na wymianę.Jeśli twoje opony już troszkę przeszły to możesz zamówić nowe w https://www.oponyprofi.pl/ pracują nawet teraz, mają stałe dostawy, śmiało zamawiaj Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nikolana
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 14 Kwi 2020
Posty: 29

PostWysłany: Wto Kwi 14, 2020 9:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam, aby kupić nowe nasiona i glebę. Czy można organizować dostawy z innego kraju europejskiego! Zamówiłem we Francji i mamy usługę https://pkge.net/pl/couriers/poczta-polska . Byłoby miło, gdybyśmy uzgodnili, że wyślemy ci tę usługę! Dziękuję

Ostatnio zmieniony przez Nikolana dnia Wto Kwi 21, 2020 9:03 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
walentin
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Kwi 2020
Posty: 313

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 3:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My kupiliśmy Volvo XC40 T3 i jesteśmy mega zadowoleni, świetne auto z atrakcyjnym wyposażeniem a udało nam się go kupić w także atrakcyjnej cenie Smile Idealny samochód na miasto. Tu sobie zobaczcie szczegóły https://volvocarwroclawbielany.pl/oferta/promocje/volvo-xc40-oferta-specjalna/ Co do VOLVO CAR WROCŁAW-BIELANY to oceniam ich jak najlepiej, pełen profesjonalizm i dobra obsługa klienta.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Gonzales
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 16 Wrz 2019
Posty: 7

PostWysłany: Sro Kwi 15, 2020 3:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak samochod to tylko ze salonu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bigos65
Początkujący Uczestnik
Początkujący Uczestnik


Dołączył: 31 Mar 2020
Posty: 23

PostWysłany: Pią Kwi 17, 2020 7:20 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraz po zakupie samochodu, zadecydowałem o przyciemnieniu szyb w nim. Chciałem nadać pojazdowi nieco eleganckiego smaku i estetyki - myślę, że było warto! Zadanie te wykonali FOL-TECH Design http://foltechdesign.pl/ . Warto także zaznaczyć, że oklejali pojazd mojego znajomego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
kolanko
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lis 2017
Posty: 384

PostWysłany: Sro Maj 13, 2020 5:43 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakup samochodu to wcale nie jest taka prosta sprawa. Mnie ostatnio w zakupie pomagał brat, który ma większe rozeznanie w tej całej motoryzacji. Udało mi się dostać fajne auto, co prawda miało trochę rys ale dzięki odpowiednim kosmetykom udało się wszystko zamaskować. Sporo dowiedziałam się ogólnie o pielęgnacji auto z jak przygotować samochód na wiosnę .

Ostatnio zmieniony przez kolanko dnia Wto Cze 30, 2020 5:48 am, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bcarroll
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 14 Maj 2020
Posty: 4
Skąd: Czechowice-Dziedzice

PostWysłany: Czw Maj 14, 2020 8:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na własnej skórze widzę jak ciężko jest znaleźć samochód, który nie jest złożony z trzech innych.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Nieruchomości - dyskusje ogólne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 4 z 10

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy