FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 
Wypad w góry!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mieszko3
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 13 Mar 2018
Posty: 303

PostWysłany: Czw Gru 06, 2018 10:44 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wakacje tez odpoczywacie w gorach? Zawsze mozna zmienic kierunek i poleciec gdzies dalej. W Turcji https://www.ewakacje.pl/oferta/turcja-last-minute/ uda sie nam znalezc sobie fajne wakacje. Takie zagraniczne na pewno beda fajne i odpoczniemy od codziennosci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mieszkaniowy






Wysłany:     Temat postu: Ogłoszenia z portalu

Ładowanie ogłoszeń...
Powrót do góry
hania123
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 16 Maj 2014
Posty: 730

PostWysłany: Wto Gru 11, 2018 10:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jadąc w góry wybierz sobie taką kurtkę w której Ci będzie wygodnie , najlepiej taką która będzie zakrywała Ci tyłek 🙂 Poczytaj może sobie w tym temacie zdanie ekspertów http://lulagoga.pl/blog/czym-rozni-sie-kurtka-narciarska-od-snowboardowej/

Ja uważam że nie musisz mieć kurtki snowboardowej typowej , tylko taką w której będziesz dobrze się czuła i by było Ci ciepło 🙂
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
m.m.m
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 30 Maj 2016
Posty: 1243

PostWysłany: Pon Sty 14, 2019 4:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chcecie wyjechać w góry to moim zdaniem najlepiej jest pojechać w Tatry. Sam wraz ze swoją rodzinką kilka dni temu wróciliśmy z tamtych okolic i świetnie wspominam ten pobyt. To co mogę Wam polecić to Anielska Osada czyli domki w białce tatrzańskiej. Mają naprawdę bardzo ładne położenie i krajobraz po prostu zapiera dech w piersiach. Mam nadzieję, że ktoś skorzysta z tej porady, bo na pewno nie będziecie zawiedzeni Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
amanda_kos
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 15 Mar 2014
Posty: 1696

PostWysłany: Wto Sty 15, 2019 9:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi się bardzo podobalo w Pieninach. Zimą jest tam przepięknie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
areczek
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lut 2016
Posty: 415

PostWysłany: Sro Sty 16, 2019 4:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Berekowski jak wybierasz się na narty i to za granicę to dobrze się ubezpiecz. Wiadomo, że na nartach czy desce różnie może być. Zwróć uwagę na to, że nie zawsze warto oszczędzać na takich rzeczach. Bardziej niż na cenę, patrz na to, czy polisa zawiera ryzyka, które Cię interesują. Wejdź sobie w różne miejsca i porównaj oferty. Zanim jednak zdecyduje się ostatecznie zerknij jeszcze na https://www.fuko.pl/ubezpieczenia/zagranica/francja/alpy-francuskie.html .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
vato
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 06 Lis 2018
Posty: 844

PostWysłany: Pią Sty 18, 2019 10:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w zeszłym roku wyjechałem do Bukowiny Tatrzańskiej i wam również polecam to miejsce. Tam na pewno spędzicie fajny urlop. Co do noclegu w tym mieście to zgłoście się do www.hotelzbojnicowka.pl Hotel ten dba o swoich gości.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
golk
Nowy Uczestnik
Nowy Uczestnik


Dołączył: 19 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: Sob Sty 19, 2019 10:22 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie taki wyjazd to super sprawa dla odstresowania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
genua
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Lip 2016
Posty: 727

PostWysłany: Nie Lut 03, 2019 4:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się nie mogę doczekać, bo już niedługo - w marcu, będzie otwarcie pięknego hotelu nieopodal Karpacza, nad Zalewem Sosnówka. Zobaczcie sobie stronę https://www.lakehill.pl/ . Mają też strefę SPA. A generalnie to idealne miejsce dla osób, które kochają piesze wycieczki w góry - hotel jest z widokiem na przepiękną panoramę Karkonoszy, od Śnieżki po Szrenicę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Adres AIM
MartynaMarti
Zaawansowany Uczestnik
Zaawansowany Uczestnik


Dołączył: 09 Lis 2018
Posty: 34
Skąd: Częstochowa

PostWysłany: Pon Lut 04, 2019 12:02 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiedziałabym, że im wyżej tym zimniej. Niegdyś wybrałam się w Tatry w słoneczny dzień w sierpniu. Słońce prażyło tak mocno, że odbierało mi siły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
celta
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 04 Mar 2019
Posty: 1074

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 8:06 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkim osobom, które rozglądają się za odpowiednim miejscem na wypad w góry polecam Białkę Tatrzańską i hotel www.hotelgorskibialka.pl Miejscowość i okolice są przepiękne a hotel zapewnia wysoki standard.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
KarolinaW
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 26 Lis 2017
Posty: 649

PostWysłany: Sro Mar 13, 2019 10:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My chcemy Wielkanoc spędzić w górach. Jedziemy do Szklarskiej Poręby do Domu pod Koziołkami bo zachciało nam się świąt poza domem a oni mają super pakiet wielkanocny https://dompodkoziolkami.com.pl/wielkanoc-2019/ i strefę spa, z której mam zamiar nie wychodzić Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Mania97
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 05 Wrz 2017
Posty: 126

PostWysłany: Czw Mar 14, 2019 6:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uwielbiam jeździć na nartach. Pewnie tak jak większość Polaków, ale jest to dla mnie sport najłatwiejszy. Kiedyś próbowałam swoich sił na snowboardzie, ale zupełnie mi to nie wychodziło i wróciłam do tradycyjnych nart. Jeżeli również interesujecie się sportami zimowymi to sprawdźcie portal http://sporty-zimowe.pl/ Oprócz takich tradycyjnych sportów można uprawiać wiele innych dyscyplin. Są nimi choćby narty biegowe, które są naprawdę bardzo fajne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aza
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 20 Maj 2015
Posty: 533

PostWysłany: Wto Mar 19, 2019 7:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znakomicie jest spędzać czas w górach ciesząc oko wspaniałymi widokami. Najbliższą taką wyprawą gdzie będę mogła podziwiać urokliwe skalne miasta czy twierdzę Babak odbędę latem. Wówczas będę miała okazję wyruszyć na zwiedzanie Iranu z Wytwórnią Wypraw. Plan znakomici rozpisany, a znając organizację Wytwórni będzie to udana wyprawa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
jjusti18
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 25 Kwi 2017
Posty: 590

PostWysłany: Czw Mar 21, 2019 10:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też się wybieram niedługo na wakacje. Jednak zauważyłam, że nie mam w co się spakować... Zastanawiam się, gdzie teraz dostanę solidną walizkę. Może mi doradzicie? Słyszałam, coś o sklepie https://sklep.solier.pl . Co możecie mi o nich napisać?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nicolas
Ekspert
Ekspert


Dołączył: 03 Maj 2016
Posty: 656

PostWysłany: Czw Mar 28, 2019 10:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam Beskidy apartamenty do wynajęcia
Mają apartamenty z super lokalizacją i do tego nie wydacie fortuny
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Forum Nieruchomości Strona Główna -> Hydepark Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 4 z 13

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group

Nieruchomości | Kredyt Mieszkaniowy